Tracer Alkomat Tracer X101 DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! promocja 2020

Cena79.97
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Alkomaty

Opis

Alkomat Tracer X101 to jeden z wielu dowodów na to, iż wyposażenie się w całkowicie praktyczny alkomat wcale nie musi dopasowywać się z ponoszeniem pokaźnych kosztów. Marka Tracer już od dwudziestu lat dostarcza na rynek różne urządzenia i akcesoria, zawsze udowadniając, że prawidłowa cena może iść w parze z wysoką jakością wyrobów. Tracer X101 to alkomat półprzewodnikowy, którzy spotkał się z szerokim zainteresowaniem i pozytywnymi ocenami użytkowników.

Wybierz model Tracer X101 i miej alkomat zawsze gotowy do działania

na pewno jednym z najważniejszych atutów tego modelu jest jego nadzwyczaj pomysłowy design. Projektanci przygotowujący alkomat Tracer X101 zadbali o zapotrzebowania użytkownika pod każdym względem. Estetyczna, ale także bardzo komfortowa obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego kryje w sobie zasobnik na zapasowe ustniki, nieodzowne, jeśli chcemy mieć pewność, iż każde kolejne badanie przyniesie wiarygodny wynik. Ich zapas okazuje się przydatny zwłaszcza wówczas, gdy do skorzystania z urządzenia jest więcej chętnych. A jakże często, zwłaszcza przy okazji np. Świątecznych spotkań rodzinnych, musimy się z podobnymi sytuacjami borykać. Choć prawidłowy alkomat wcale nie musi być drogi, czego Tracer X101 jest najkorzystniejszym dowodem, ciągle jeszcze nie każdy z tych kierowców, którzy nie myślą o abstynencji, posiada własny egzemplarz.

Tracer X101 okazuje się ponadto modelem o znakomitej, jak na niezbyt kosztowne urządzenie, staranności pomiaru, wynoszącej ± 0,010% BAC. Mając go będziesz mógł więc spokojnie i bez obaw powrócić do codzienności po każdym spożyciu alkoholu.

Alkomat Tracer X101 to doskonała wygoda stosowania

Alkohol zdarza nam się spożywać w różnorodnych sytuacjach, nieraz jednak poza miejscem zamieszkania, jako iż sięganie po niego nierzadko stanowi składnik spotkań towarzyskich. Nad wyraz ważnym staje się więc, by alkomat był urządzeniem praktycznym i nietrudnym w transporcie. Nie może także sprawiać kłopotów w obsłudze, aby każdy, kto zechce samodzielnie sprawdzić stan własnej trzeźwości nie borykał się przy tym z żadnymi problemami. Projektanci przygotowujący model Tracer X101 uwzględnili te kwestie i uczynili swoje dzieło nader komfortowym. Okazały niebieski podświetlany wyświetlacz gwarantuje nadzwyczajną czytelność, a czas przygotowania wynosi jedynie 20 sekund, z kolei pomiaru 5 sekund. Poza tym ustniki mogą być instalowane po obu stronach, a dźwięki alarmowe emitowane są z należytą głośnością.