Domek ogrodowy metalowy Yardmaster Shiplap 3030 x 1970 promocja 2019

Cena1999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Ogrodosfera.pl

Parametry

Producent:Yardmaster
Kategoria:Altany i domki ogrodowe

Opis

Model Shiplap to nowy domek narzędziowy wprowadzony przez firmę Yardmaster w 2017 roku, w wyjątkowo stylowej progresywnej stylistyce: szarobrązowe,, a także szare wykończenie. Domek jest praktycznie bezobsługowy!

wytworzony z wysokiej jakości cynkowanej ogniowo stali. Każdy panel w dodatku pokryty jest warstwą polimeru, który nadaje mu ciekawe wykończenie, a przede wszystkim ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Szczególnie wysoką oporność domku na czynniki zewnętrzne potwierdza 12 letnia gwarancja antykorozyjna w standardzie. W przeciwieństwie do drewnianych szop domku nie trzeba ponownie malować, impregnować, szlifować, czy bronić przed rdzą. Na dłuższą metę pozwoli Ci to zaoszczędzić dużo pieniędzy i czasu!

Domek ma dwa przejrzyste panele dachowe, które zapewniają dostęp światła podzas dnia. Podwójne drzwi przesuwne posiadają uchwyty umożliwiające zakmnięcie na kłódkę. Rozwiązanie to umożliwia gromadzenie opadów w zbiornikach na deszczówkę i ponowne wykorzystywanie w ogrodzie. Do zestawu załączone są kotwy mocujące, dzięki temu bez problemu przytwierdzisz szopę do zrównoważonych powierzchni, takich jak wylewka betonowa, czy przygotowany wcześniej fundament.

Yardmaster Shiplap dostępny jest w czterech rozmiarach, więc bez problemu odnajdziesz domek odpowiadający Twoim potrzebom!

rozmiary domku liczone są po obrysie dachu.


Podłoże:

Powierzchnia podłoża musi być równa; istotnie zalecane przygotowanie drewnianej lub betonowej podstawy, która będzie pełniła rolę fundamentu.

Najważniejsze atrybuty Domku metalowego Yardmaster Shiplap:

  • świetna funkcjonalność
  • praktycznie bezobsługowe rozwiązanie
  • 12 lat gwarancji na perforację korozyjną
  • budowa panelowa z ogniowo cynkowanej stali
  • dwa krystaliczne panele dachowe
  • bezpieczne, estetyczne podwójne drzwi przesuwne na wewnętrznych prowadnicach
  • zamontowane ucha pod kłódkę
  • pakiet kotew w zestawie
  • przejrzysta i czytelna instrukcja
  • zapakowany w karton
Montaż na terenie całej Polski w cenie 600 zł.
*Umiejscowienie domku narzędziowego na działce nie wymaga ubiegania się o pozwolenie na budowę, 1 stycznia 2017 roku zniknął również obowiązek zgłaszania zamiaru postawienia domku na 30 dni przed rozpoczęciem prac budowlanych.
atuty:

Budowa domku narzędziowego metalowego YardMaster krok po kroku