vidaXL VidaXL Altana ogrodowa z huśtawką, kolor kawowy promocja 2019

Cena1048.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:vidaXL
Kategoria:Altany i domki ogrodowe

Opis

tradycyjny wygląd i azyl wewnątrz Twojego ogrodu. Najlepszy sposób, by odseparować się od świata nie odcinając od niego zmysłów. Będziesz mógł patrzeć, słuchać i wąchać z poczuciem całkowitego spokoju i rozluźnienia.

Przestawiamy Ci altankę ogrodową Marja z huśtawką. W pełni wyekwipowaną dla osób szukających kojącego odcięcia. Najpierw kolor. Spójrz jak współgra z otoczeniem, jak nie wnosi niepotrzebnej agresji i niepokoju. Stonowany, tradycyjny - brązowy.

Zbliż się i sprawdź jaką nasza altana ma dużą przestrzeń w środku. Możesz w dowolnej pozycji siedzieć, lub leżeć; siedzisko jest rozkładane i można je przekształcić w leżankę. Niech triumfuje twoja potrzeba harmonii i spokoju. Nic tak nie koi nerwów jak cudowny odpoczynek na łonie natury.

A kiedy nieprzyjemne bzyczenie owadów, zwłaszcza komarów zakłóca ten czas, czasem czujemy się bezradni. Pomyśleliśmy o tym, dzięki dopasowanym zasłonom z zapięciami na rzep możesz prosto osłonić cztery boki, stwarzając zamkniętą przestrzeń. Już nic nie jest ci w stanie przeszkodzić, zanurz się w łagodnej regeneracji swojego ciała i ducha. Siatka doskonale zabezpieczy przed owadami i zapewni Ci spokój. To najlepszy wybór jeśli szukasz ochrony i pewności swego azylu bezpieczeństwa. Poczuj letni nastrój w pełni.

Dla Twojego komfortu i wygody do zestawu dołączyliśmy dwie poliestrowe, poduszki oraz dwa wałki.

Możecie również sprawić wzajemną przyjemność relaksu w sielskiej atmosferze. Huśtawka pod altaną jest perfekcyjnym wyborem dla dwóch osób, też w opcji rozkładanej.

Jak błogi może być szum wiatru i zapach skoszonej trawy dla sympatyków wypoczywania na świeżym powietrzu. Pokaźny baldachim będzie Was bronił przed słońcem, a dzięki przypasowanym zasłonom z zapięciami na rzep z łatwością osłonisz cztery boki, tworząc jeszcze spokojniejsze schronienie.

Nie zapomnieliśmy ponadto, o tym, że altanka Marja ma Cię radować i dawać schronienie przez długie lata - jej trwała, wodoodporna, stalowa rama została pokryta proszkowo, metodą elektrostatyczną, Jest niepodatna na zarysowania i odporna na uszkodzenia mechaniczne i na korozję.

Altana jest tworzona z najwyższej jakości wodoodpornego, prostego w czyszczeniu poliestru. A poduszki posiadają zdejmowane pokrowce - w każdej chwili mozna je zdjąć i uprać. Będą wyglądały jak now