amino complex 300 tab marki Activlab promocja 2020

Cena53.79
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie www.sfd.pl/sklep

Parametry

Producent:Activlab
Kategoria:Aminokwasy
Opakowanie duże

Opis

AMINO COMPLEX AMINOKWASY - OPIS I DZIAŁANIE

Aminokwasy, czyli mniejsze bloczki wytwarzające nasze białka, to związki, które są niezbędne, by organizm mógł dobrze funkcjonować, i w zależności od tego, czy są one wyprodukowane w ludzkim ustroju, czy nie, dzieli się je na endo- i egzogenne. Aminokwasy egzogenne, inaczej niezbędne, to związki, których nie potrafi syntetyzować ludzki organizm, w związku z czym należy je dostarczać z pokarmem. Aminokwasy egzogenne możemy znaleźć w białkowych produktach, jak mięso, ryby, jaja i nabiał, albo dostarczać do organizmu za pośrednictwem suplementu. Aminokwasy rozgałęzione BCAA to dziś jedne z przeważnie suplementowanych związków, które wykazują niezwykły wpływ na rozbudowę masy i redukcję tłuszczu. Związki te od pozostałych aminokwasów różnią się budową chemiczną, którą znamionuje rozgałęziony łańcuch boczny przytwierdzony do szkieletu ich molekuły. Łańcuch te nadaje aminokwasom rozgałęzionym nazwę, a co ważniejsze, determinuje niezwykłe właściwości BCAA.

KORZYŚCI wykorzystywanIA BCAA

Regularne przyjmowanie aminokwasów BCAA wspiera szybkie przyrosty masy i ułatwia nam spalanie tkanki tłuszczowej. Parametry BCAA opierają się na działaniu anabolicznym, a także antykatabolicznym, dzięki którym związki te stymulują syntezę nowych białek, a także zmniejszają niekorzystny katabolizm białek, wpływając tym samym na nadbudowę i utrzymanie masy. Co więcej, aminokwasy rozgałęzione, regularnie użytkowanie i poparte spersonalizowaną dietą i treningiem, przyspieszają regenerację po treningu, redukują zakwaszenie mięśni, powodują wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej. Ponadto, BCAA, wskutek redukcji zakwaszenia, ograniczają także nieprzyjemne skutki przetrenowania organizmu oraz oddalają uczucie zmęczenia i pozwalają dłużej ćwiczyć.

DLA KOGO AMINOKWASY BCAA?

używanie aminokwasów BCAA jest przypisywane najczęściej sportowcom, mogą po nie sięgać także osoby niezwiązane ze sportem, jak wszyscy, którzy wykazują niedobory aminokwasów rozgałęzionych w rutynowym żywieniu. Wówczas, przyjęcie wartościowego napoju aminokwasowego, którego przyrządzenie zajmuje kilka minut, lub tabletek, uzupełni wspomniane braki i pomoże im zapobiec w przyszłości. Aminokwasy BCAA zaleca się stosować w oparciu o schemat, który nakazuje spożywanie 0,5-1 g związku na 10 kg masy ciała. Tak otrzymaną dawkę należy podzielić na dwie równe i przyjmować dwa razy na dzień, zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe, przed i po treningu, w dni dedykowane na trening, oraz rano, na pusty żołądek i przed snem, w dni wolne od ćwiczeń.

mocne strony ACTIVLAB AMINO COMPLEX

Suplement diety Activlab Amino Complex to wysokiej jakości kompilacja aminokwasów pochodzących z kilku źródeł białek, jak hydrolizat białek serwatki i drobiowych, albumina jaja, a także koncentrat białek serwatkowych. Preparat Activlab Amino Complex stanowi różnorodność aminokwasów rozgałęzionych BCAA i L-glutaminy, których wpływa na budowanie masy jest ogromny! Stała suplementacja Activlab Amino Complex uzupełnia dietę w aminokwasy i, dzięki wysokiemu stężenie BCAA i glutaminy już w jednej porcji, przyspiesza regenerację po treningu. Regularne używanie preparatu Activlab Amino Complex jest sugerowane w okresie wzmożonej intensywności fizycznej, jak proces treningowy mający na celu rozbudowę mięśni,, a także w stanach niedoboru aminokwasów w organizmie. Activlab Amino Complex jest wyśmienity równocześnie w amatorskim treningu, jak i w żywieniu zawodowych sportowców, którzy szukają tylko sprawdzonych i pewnych rozwiązań. Suplement przystępny w formie tabletek, których postać ułatwia codzienne dawkowanie.