Activlab BCAA Xtra Drink 250ml (pomarańczowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, ACT/039#POMAR promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie GymBeam

Parametry

Producent:Activlab
Kategoria:Aminokwasy
Postać płyn
Opakowanie średnie
Smak pomarańczowy

Opis

Bcaa Xtra Drink to użyteczny napój, który podniesie naszą regeneracją

artykuł, który jest podręcznym i wygodnym rozwiązaniem po treningu, aby poprawić naszą regenerację i zapewnić nam szybszą odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych. Leucyna działa antykatabolicznie, czyli zapobiega rozpadowi naszych mięśni, co ma miejsce zwykle w chwili przetrenowania i przesilenia. Orzeźwiejący, świeży smak to jedynie kolejne atuty, które posiada ten flagowy towar Activlaba.

mocne strony Bcaa Xtra Drink
  • Podwyższona regeneracja
  • Działa antykatabolicznie
  • Orzeźwia i pobudza
  • Niweluje uczucie zmęczenia i senności
Dla kogo jest Bcaa Xtra Drink?

bezapelacyjnie dla każdej osoby, który uprawia aktywnie sport i wysiłek fizyczny nie jest jej obcy. Oczywiście najlepsze i najistotniej potrzebne zastosowanie znajdzie u profesjonalnych sportowców, którzy przy pokaźnym obciążeniu i szerokiej częstotliwości dają sobie wycisk. Wtedy sen, dieta i odpoczynek nie wystarczą, by zregenerować się całkowicie. Z pomocą przychodzi nam Activlab ze swym flagowym produktem bcaa xtra, tym razem w funkcjonalnej i szczególnie wygodnej formie bcaa xtra drink. 250ml gotowe napoju, którego smak nad wyraz nas orzeźwi i dostarczy do organizmu trafnych aminokwasów zajmujących się naszą regenerację i odbudową. Jeżeli jednak nie trenujemy tak ciężko i często, nie oznacza to, że nie powinniśmy stosować takiego suplementu diety. Każdy z nas ma swoje granice, limity. Choćby przy niższej intensywności możemy odczuć zmęczenie, przesilenie i zakwasy. Dlatego do pomocy wybieramy Bcaa Xtra Drink, który uzupełni nasz organizm w potrzebne aminokwasy, które możemy co prawda dostarczyć ze zdrowej diety, jednakże nie w tak dużej ilości, aby zniwelować zupełnie nasze zapotrzebowanie. Pozbądźmy się zakwasów, uczucia zmęczenia i wejdźmy na zupełnie inny poziom treningu!

Dlaczego akurat Bcaa Xtra Drink?

komfortowa forma 250ml puszki sprawia, że możemy ją wszędzie zabrać, posiadać na każdym treningu i bez najmniejszego problemu spożyć zaraz po treningu. Jest to sprawdzony suplement, który pozostał wielokrotnie wybrany poprzez profesjonalnych sportowców. Już dawno dogonił całą konkurencję i teraz to on przeciera szlaki w kategorii regeneracji. Niepodważalnym argumentem i działaniu Bcaa Xtra Drink jest jego skład. Zawartość Leucyny w stosunku 2:1:1 powoduje, iż działa ona niewyobrażalnie efektywnie w walce z katabolizmem, który jest niczym innym jak rozpadem naszych mięśni. Dlatego też zacznijmy dbać o nasze zdrowie, zapewniać naszemu organizmowi wszystko to czego mu potrzeba, a efekty przyjdą szybciej aniżeli nam się wydaje.