Activlab bcaa xtra instant 500g promocja 2020

Cena57.66
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie www.sfd.pl/sklep

Parametry

Producent:ActivLab
Kategoria:Aminokwasy
Postać proszek
Opakowanie małe

Opis

BCAA XTRA INSTANT AMINOKWASY BCAA - CZYM SĄ I JAK DZIAŁAJĄ?

Suplementy BCAA to obecnie jedne z najpopularniejszych preparatów dostępnych na rynku, których udział w żywieniu sportowców wspiera trening i dietę tych osób w sposób, dzięki któremu szybciej i łatwiej realizują one swoje cele sportowe - masę i redukcję tłuszczu. BCAA, czyli aminokwasy rozgałęzione, to mieszanka trzech niezbędnych aminokwasów egzogennych: leucyny, izoleucyny i waliny, które należą do grupy związków nie syntetyzowanych w organizmie człowieka, w związku z czym należy je regularnie dostarczać z zewnątrz, drogą pokarmową. Obecne powszechnie w pożywieniu, leucynę, izoleucynę i walinę możemy pozyskiwać za pośrednictwem takich produktów spożywczych, jak mięso i jego przetwory. Mimo to, wielu sportowców decyduje się na zakup gotowych preparatów BCAA. Dlaczego?

Aminokwasy rozgałęzione BCAA, w przeciwieństwie do pozostałych, znanych nam aminokwasów, odznaczają się szczególną budową chemiczną cząstek, związaną z obecnością rozgałęzionego łańcucha bocznego występującego w szkielecie ich molekuły, dzięki któremu wykazują one szereg nieszablonowych właściwości. Preparaty BCAA, jako niemal obowiązkowy komponent suplementacji sportowej, wspierają prędki przyrost masy, upraszczają redukcję tkanki tłuszczowej i poprawiają regenerację; ich stałe przyjmowanie wspomaga więc realizację celów sportowych osób dynamicznych fizycznie, jak rozwój tkanki mięśniowej oraz redukcja, o czym więcej piszemy poniżej.

Obecna w preparatach BCAA leucyna, stanowiąca ważny aminokwas egzogenny, spełnia w organizmie ludzkim szereg istotnych zadań, jak ograniczanie działania kortyzolu, przyczyniającego się do rozpadu białek mięśniowych wchodzących w skład masy mięśniowej człowieka, a także stymulacja syntezy nowych protein, mająca na celu przyspieszenie wzrostu pożądanej tkanki mięśniowej. Walina, będąca nie mniej ważnym komponentyem BCAA, podobnie, jak jej koleżanka wymieniona powyżej, wykazuje silne działanie antykataboliczne, uniemożliwiające rozpadowi masy, wspomaga produkcję nowych białek, dzięki stymulacji syntezy naturalnego hormonu anabolicznego - hormonu wzrostu, jak również wpływa pozytywnie na cykl pozyskiwania energii w mięśniach. Ostatnia składowa preparatów BCAA - izoleucyna, poza działaniem antykatabolicznym, opisanym szczegółowo powyżej, reguluje stężenie cukru we krwi, czym wyróżnia się na tle poprzednich dwóch aminokwasów rozgałęzionych. Tak nowoczesna formuła elementów zawartych w suplementach BCAA pomaga w prędkim i produktywnym rozwoju masy, a także usprawnia odchudzanie.

KORZYŚCI stosowanIA PREPARATÓW BCAA

Stała suplementacja aminokwasami BCAA przynosi szereg policzalnych korzyści takich, jak ograniczenie niekorzystnego katabolizmu białek, wpływ na procesy anaboliczne zachodzące w organizmie człowieka, wzrost wytrzymałości mięśniowej, poprawa regeneracji po treningu, ułatwione spalanie tkanki tłuszczowej i pomoc w rzeźbieniu sylwetki.

atuty ACTIVLAB BCAA XTRA INSTANT

Aminokwasy rozgałęzione Activlab BCAA Xtra Instant to wysokiej jakości mieszanka tylko najkorzystniejszych, sprawdzonych substancji czynnych, opierająca swój skład na korzystnym stosunku (2:1:1) aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny, obecnych w preparacie, wzbogaconych dodatkiem cennej glutaminy, których kompleksowe działanie wspiera budowanie masy mięśniowej, a także usprawnia redukcję zbędnego tłuszczu. Stała suplementacja Activlab BCAA Xtra Instant odznacza się silnym działaniem antykatabolicznym, zapobiegającym niekorzystnemu rozpadowi białek, oraz wpływa pozytywnie na przebieg procesów anabolicznych, stymulując syntezę nowych protein. Co więcej, preparat, dzięki zaawansowanej formule komponentów w nim obecnych, poprawia regenerację mięśni po wysiłku oraz wspiera wzrost siły i kształtowanie wytrzymałości mięśniowej, co z kolei warunkuje zawartość wyżej wspomnianej glutaminy. Dzięki wsparciu Activlab BCAA Xtra Instant zbudujesz masę, o jakiej marzysz od dawna, i zgubisz zbędny tłuszcz! produkt przystępny w formie sproszkowanej typu instant, która wpływa na jeszcze lepszą rozpuszczalność preparatu!

DAWKOWANIE

Zaleca się użytkowanie 1 porcji proszku przed i 1 porcji po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji artykułu rano, na czczo, w dni nietreningowe.