bcaa xtra shot 80ml marki Activlab promocja 2020

jest dostępny w sklepie www.sfd.pl/sklep

Parametry

Producent:ActivLab
Kategoria:Aminokwasy
Postać płyn
Opakowanie małe

Opis


Suplement diety BCAA Xtra Shot, to nowa, wygodna forma najpopualrniejszych aminokwasów na rynku. Stanowi skoncentrowane źródło aminokwasów rozgałęzionych, w optymalnych proporcjach. Aminokwasy rozgałęzione budują ok. 1/3 masy mięśni szkieletowych, wykazują działanie antykataboliczne, jak również odgrywają istotną rolę w syntezie białka mięśniowego.


 • Błyskawiczny transport do krwi

 • Doskonała bioprzyswajalność

 • Uniwersalny suplement dla wszystkich rodzajów sportu  BCAA XTRA Shot
  od Activlab to wygodna forma aminokwasów w ampułce. Aminokwasy BCAA dodają energii, zwiększają regenerację, przyczyniają się do wzrostu tkanki mięśniowej, oraz mają wpływa na utratę tkanki tłuszczowej. Aminokwasy należy przyjmować przed, w trakcie lub po treningu, w celu dostarczenia odpowiedniej ilości leucyny, która jest niezbędna do wywołania syntezy białek. Leucyna wymaga towarzystwa izoleucyny oraz waliny, aby móc kompleksowo wesprzeć mięśnie, bez tych pozostałych aminokwasów nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej syntezy białek oraz regeneracji.


  Dawkowanie:


  Zalecana porcja dzienna to jeden shot (80 ml), który można stosować zarówno przed jak i po treningu. Przed użyciem wstrząsnąć.


  Składniki:

  Porcja: 80 ml
  Ilość porcji w opakowaniu: 1
  Opakowanie : 80 ml

Może zawierać śladowe ilości zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, soi, mleka, selera, gorczycy.