AMINOKWASY BCAA COMBO GRAPE 500 G promocja 2020

Cena84.93
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Apteka Zdro-Vita

Parametry

Producent:formotiva
Kategoria:Aminokwasy
Postać proszek
Opakowanie małe

Opis

BCAA COMBO to doskonała kombinacja aminokwasów rozgałęzionych (Branched Chain Amino Acids: L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny) w adekwatnym stosunku 2:1:1.

Aminokwasy egzogenne zawarte w BCAA COMBO stanowią jeden z podstawowych części stwarzających białka mięśniowe. Szczególne wysokie zapotrzebowanie na owe aminokwasy występuje podczas dynamicznego wysiłku, kiedy są one metabolizowane w mięśniach i używane, jako źródło energii. Genialnie rozpuszczalną formułę towaru wzbogacono o witaminę B6, która nie tylko pomaga ograniczyć uczucie zmęczenia i znużenia, lecz także przyczynia się do utrzymania dobrego metabolizmu białka i glikogenu i prawidłowego metabolizmu.

składniki:
__L-leucyna__,
__L-izoleucyna__,
__L-walina__,
__maltodekstryna__,
__regulator kwasowości:__ kwas cytrynowy,
__zapach__ (winogronowy),
__winian choliny__,
__substancje zagęszczające:__ guma ksantanowa i guma arabska,
__substancje słodzące:__ acesulfam K, sukraloza i sacharyny,
__barwnik:__ koszenila,
__chlorowodorek pirydoksyny__,
__barwnik:__ indygotyna.

Sposób wykorzystania:
Dorośli:
W dni treningowe 1 porcja (10 g = 1 miarka) przed treningiem oraz 1 porcja (10 g = 1 miarka) po treningu.
W dni nietreningowe 1 porcja (10 g = 1 miarka) rano i 1 porcja (10 g = 1 miarka) między posiłkami. Proszek rozpuścić w 200 ml wody.

O producencie:

Linia suplementów diety Formotiva pozostała wyprodukowana w oparciu o najwyższe standardy jakościowe, a także certyfikowane części, które powodują, że spełnia ona potrzeby najbardziej wymagających zawodników, sportowców i osób intensywnych fizycznie.

Dzięki doświadczonej i wysoce wykwalifikowanej kadrze, wykorzystaniu innowacyjnych technice farmaceutycznych i najnowocześniejszego zaplecza badawczego, powstały produkty Formotiva Pharma Nutrition.