Aminokwasy SCITEC BCAA + Glutamine Xpress 600g, Smaki: Guma Najlepszy produkt promocja 2020

jest dostępny w sklepie filper

Parametry

Producent:SCITEC NUTRITION
Kategoria:Aminokwasy
Postać proszek
Opakowanie średnie

Opis

BCAA + Glutamine Xpress 600g

Najważniejsze aminokwasy w wolnej formie w jednej formule

  • 10.000 mg!
  • MEGA DAWKA!
  • STOSUNEK składników 1:1!
  • WZBOGACONY W TAURYNĘ!Leucyna, izoleucyna i walina należą do rodziny aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu (BCAA). BCAA są jednymi z 9 aminokwasów niezbędnych, których organizm nie jest w stanie samodzielnie syntezować i muszą być one dostarczane wraz z poprawnie zbilansowaną dietą lub suplementacją. Aminokwasy o rozgałęzionym łańcuchu stanowią 35% zasobów niezbędnych aminokwasów w białkach mięśniowych. Na dodatek, Glutamina jest jednym z najszczególniej docenianych składników suplementów diety wśród sportowców, dlatego nie mogło jej zabraknąć dodatkowo w naszym produkcie. Dodatkowo BCAA+GLUTAMINE XPRESS został wzbogacony w Taurynę. Mieszanka BCAA i Glutamniny w porcji 1:1 wspiera regenerację mięśni w trakcie treningu o wysokiej intensywności, a także zabiegaja niepożądanemu rozpadowi mięśni, co zostało potwierdzone badaniami naukowymi.

BCAA + GLUTAMINE XPRESS – te kluczowe dla organizmu aminokwasy dostępne są w wyjątkowo pysznych smakach!

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia

Wymieszać 1 porcję (12 g) z 600 ml wody. Spożywać 1 raz dziennie w okolicach i/lub podczas treningu albo między posiłkami.

dane alergiczne

możliwa występowanie mleka, jaj, glutenu, soi, orzeszków ziemnych i innych orzechów, selera, ryb i skorupiaków.

Uwaga!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) rozmaitej diety.

Opakowanie

600 g - 50 porcji

komponenty

Owocowa guma balonowa: L-glutamina, L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, aromaty (kiwi, melon, brzoskwinia), Tauryna, substancje słodzące (Suklaroza, Acesulfam K), regulator kwasowości (Kwas cytrynowy bezwodny), barwnik (Ryboflawina, Zieleń brylantowa [Tatrazyna*, Błękit patentowy V])