Scitec nutrition Aminokwasy scitec bcaa + glutamine xpress 600g, smaki: limetka najlepszy produkt promocja 2020

jest dostępny w sklepie filper

Parametry

Producent:SCITEC NUTRITION
Kategoria:Aminokwasy
Postać proszek
Opakowanie średnie

Opis

BCAA + Glutamine Xpress 600g

Najważniejsze aminokwasy w wolnej formie w jednej formule

  • 10.000 mg!
  • MEGA DAWKA!
  • STOSUNEK części 1:1!
  • WZBOGACONY W TAURYNĘ!Leucyna, izoleucyna i walina należą do rodziny aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu (BCAA). BCAA są jednymi z 9 aminokwasów koniecznych, których organizm nie jest w stanie samodzielnie syntezować i muszą być one dostarczane wraz z poprawnie zbilansowaną dietą lub suplementacją. Aminokwasy o rozgałęzionym łańcuchu stanowią 35% zasobów potrzebnych aminokwasów w białkach mięśniowych. Na dodatek, Glutamina jest jednym z najbardziej docenianych elementów suplementów diety wśród sportowców, dlatego nie mogło jej zabraknąć ponadto w naszym produkcie. Na dodatek BCAA+GLUTAMINE XPRESS został wzbogacony w Taurynę. Mieszanka BCAA, a także Glutamniny w porcji 1:1 wspiera regenerację mięśni podczas treningu o wysokiej intensywności oraz zabiegaja niepożądanemu rozpadowi mięśni, co zostało potwierdzone badaniami naukowymi.

BCAA + GLUTAMINE XPRESS – te kluczowe dla organizmu aminokwasy dostępne są w wyjątkowo pysznych smakach!

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia

Wymieszać 1 porcję (12 g) z 600 ml wody. Spożywać 1 raz dziennie w okolicach i/lub podczas treningu lub między posiłkami.

dane alergiczne

osiągalna występowanie mleka, jaj, glutenu, soi, orzeszków ziemnych i innych orzechów, selera, ryb i skorupiaków.

Uwaga!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia! Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut (zamiennik) najróżniejszej diety.

Opakowanie

600 g - 50 porcji

składniki

Cytrusowy miks: L-glutamina, L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, aromaty (kumkwatowy, cytrynowy, trawy cytrynowej, soku pomarańczowego), regulatory kwasowości (bezwodny kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), tauryna, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), barwniki (ryboflawiny, Tartrazyna*, Błękit patentowy V)