Forever living Forever argi+™ | l-arginina promocja 2020

Cena299.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie aloe-forever.pl

Parametry

Producent:Forever Living
Kategoria:Aminokwasy

Opis

ARGI+™ dostarcza 5 gramów L-argininy oraz synergicznie działające witaminy, dając zastrzyk energii, jakiego potrzeba na cały, wypełniony zajęciami dzień. L-arginina to aminokwas tak solidny, że naukowcy określają go mianem „cudownej cząsteczki".

Arginina pełni w naszym organizmie dużo funkcji umożliwiających jego prawidłowe funkcjonowanie, nic dziwnego, iż L-arginina budzi taki entuzjazm. ARGI+™ zagwarantuje korzystne działanie L-argininy, a witaminy C, B6, B12 i kwas foliowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

ponadto witamina C pomaga w korzystnej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania kości i chrząstki, wpływa prawidłowo na pracę układu nerwowego i wytrzymałościowego i chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Witamina D wpływa na dobrą pracę mięśni, bierze udział we wchłanianiu wapnia.

Witamina B6, wspiera utrzymanie dobrego metabolizmu białka i glikogenu i reguluje aktywność hormonalną. Witamina B12 pomaga w tworzeniu czerwonych krwinek i razem z kwasem foliowym bierze udział w procesie podziału komórek. Natomiast witamina K wspiera dobre krzepnięcie krwi.

cechy:

Dodaje energii i witalności
Uzupełnia niedobory witaminowe
Pomaga zmniejszyć uczucie senności i znużenia
Pomaga w przemianie materii organizmu
Określana poprzez naukowców mianem "cudownej cząsteczki"

Opakowanie:
30 saszetek/10g

Sposób użycia:
Dorośli 1 saszetka (10g) dziennie rozpuścić w szklance wody lub dowolnego napoju, dobrze rozmieszać.

Drogi kliencie,
produkty Forever Living Products™ kupuj tylko u autoryzowanych sprzedawców.
Dla własnego dobra unikaj sprzedawców proponujących produkty po podejrzanie zaniżonych cenach i takich którzy informują iż nie wystawiają faktur sprzedaży.
Produkty zakupione w ten sposób mogą pochodzić z nielegalnej dystrybucji poprzez co nie masz gwarancji zamiany lub zwrotu a ich termin przydatności do zastosowania może dobiegać końca.