L-glutation zredukowany l-glutation setria 500mg 30 kapsułek swanson marki Swanson health produkcts fargo, nd 58108, usa, dystrybutor: pro sport promocja 2020

Cena96.69
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:SWANSON Health Produkcts Fargo, ND 58108, USA, Dystrybutor: PRO Sport
Kategoria:Aminokwasy
Postać kapsułka
Opakowanie małe

Opis

OPIS L-glutation zredukowany L-glutation Setria 500mg 30 kapsułek SWANSON Glutation zredukowany należy do jednego z najważniejszych przeciwutleniaczy. Jest to cząsteczka wyprodukowana z trzech aminokwasów - glicyny, cysteiny i glutaminy.

Intensywny wysiłek fizyczny rozszerza kryteria pracujących mięśni na antyoksydanty drobnocząsteczkowe, do których należy glutation. Wraz z wiekiem powiększa się zniża się stężenie glutationu w tkankach i komórkach.

Glutation posiada wysoką aktywność przeciwutleniającą, czyli neutralizuje działanie wolnych rodników. Jest widocznym elementem naturalnego systemu obronnego organizmu. Chroni włókna kolagenowe przed wolnymi rodnikami dzięki temu ma pozytywny wpływ na elastyczność skóry.

powiększa efekt działania l-cytruliny która odgrywa widoczną rolę w procesie wytwarzania tlenku azotu w organizmie. Elementy L-glutation, brązowa mąka ryżowa, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

1 kapsułka L-glutation zredukowany L-glutation Setria 500mg SPOSÓB wykorzystania Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może być używany jako substytut korzystnie najróżniejszej diety.

produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla niewiele znaczących dzieci.