Ostrovit bcaa 2-1-1 400g (5902232618495) promocja 2019

Cena37.25
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie www.sfd.pl/sklep

Parametry

Producent:Ostrovit
Kategoria:Aminokwasy
Postać proszek
Opakowanie małe

Opis

BCAA 2:1:1 AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA) - DZIAŁANIE

Odżywki BCAA cieszą się dziś dużą popularnością, niemal tak dużą, jak odżywki białkowe i kreatyna, i użytkowane regularnie, wpływają na przyrosty masy mięśniowej, a także wspomagają wzrost siły. Aminokwasy rozgałęzione BCAA, czyli leucyna, izoleucyna i walina, to związki zaliczane do grupy endogennych tj. Takich, które wytwarza naturalnie organizm ludzki, jednak choć ich synteza ma miejsce w ustroju człowieka, powiększone zapotrzebowanie osób dynamicznych fizycznie niejednokrotnie zmusza sportowców do sięgnięcia po suplement aminokwasowy, które w prędki sposób dostarczy bogactwa koniecznych aminokwasów, szalenie ważnych w treningu.

Aminokwasy rozgałęzione BCAA, w przeciwieństwie do pozostałych aminokwasów, charakteryzuje występowanie rozgałęzionego łańcucha bocznego przytwierdzonego do szkieletu ich molekuły, który nadaje opisywanym związkom nieszablonowych cechy, jak działanie antykataboliczne czy stymulacja syntezy nowych białek, dzięki którym aminokwasy BCAA stanowią obecnie nieocenione wsparcie w budowaniu masy.

Efekty użytkowania aminokwasów rozgałęzionych BCAA potwierdza niemało osób, zaś wśród najważniejszych ich zastosowań podkreśla się: wpływ na procesy anaboliczne i stymulację wytwarzania nowych białek, ochronę tkanki mięśniowej przed rozpadem, poprawę procesów regeneracyjnych, kształtowanie siły i wytrzymałości mięśniowej, ograniczanie zakwaszenia mięśni będące rezultatem wysiłku. Co więcej, lecz suplementację aminokowasami BCAA przypisuje się przede wszystkim osobom dynamicznym fizycznie i sportowcom, mogą po nie sięgać także osoby niezwiązane ze sportem, wykazujące niedobory aminokwasów koniecznych BCAA w organizmie.

AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA) - używanIE

Aminokwasy rozgałęzione BCAA zaleca się przyjmować w oparciu o schemat 0,5-1 g związku na każde dziesięć kilogramów całkowitej masy ciała; tak wyliczoną porcję należy następnie podzielić na dwie mniejsze i przyjmować regularnie przed i po treningu, w dni treningowe,, a także rano, na czczo i przed snem, w dni wolne od treningu.

zalety OSTROVIT BCAA 2:1:1

Suplement diety Ostrovit BCAA 2:1:1 to unikatowa mieszanka trzech aminokwasów BCAA: leucyny, izoleucyny i waliny, których wspólnym zastosowaniem jest ochrona naszych mięśni przed rozpadem oraz wsparcie w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Regularne stosowanie preparatu Ostrovit BCAA 2:1:1 ogranicza w dodatku uczucie zmęczenia w trakcie treningu, przyczynia się do wzrostu siły i kształtuje trwałość,, a także ulepsza wydolność organizmu. Aminokwasy rozgałęzione BCAA, stanowiące trzy związki egzogenne, nie mogą być tworzone przez organizm ludzki, w związku z czym muszą być one stale pobierane z zewnątrz, drogą pokarmową. Nie zastanawiaj się i już dziś wypróbuj Ostrovit BCAA 2:1:1, a prędko odkryjesz, jak nieskomplikowane i przyjemne może być budowanie masy! produkt dedykowany dla sportowców i osób dynamicznych fizycznie, wykazujących powiększone zapotrzebowanie na aminokwasy BCAA,, a także dla wszystkich tych, którzy cierpią na ich niedobór w diecie. Preparat dostępny w komfortowej w użyciu formie proszku do rozpuszczenia.