mutant bcaa 9.7 348g marki Pvl promocja 2019

jest dostępny w sklepie www.sfd.pl/sklep

Parametry

Producent:Pvl
Kategoria:Aminokwasy
Postać proszek
Opakowanie małe

Opis

MUTANT BCAA 9.7 AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA) - OPIS, parametry I wykorzystywanIE

Suplementy BCAA, zaraz obok takich preparatów, jak odżywki białkowe i kreatyna, stanowią podwalinę suplementacji sportowej ukierunkowanej na wzrost mięśni, i mogą być stosowane równocześnie poprzez osoby początkujący, jak i innowacyjnych sportowców. Preparaty BCAA to połączenie trzech aminokwasów egzogennych, zwanych rozgałęzionymi: leucyny, izoleucyny i waliny, których właściwości anaboliczne i antykataboliczne pozwalają produkować pożądaną masę momentalnie i bez problemów, wspomagając jej rozwój i broniąc ją przed rozpadem. Aminokwasy rozgałęzione swą nazwę czerpią od typowej tylko dla tych związków budowy chemicznej, która odznacza się obecnością rozgałęzionego łańcucha bocznego. To właśnie ów łańcuch sprawia, iż aminokwasy BCAA wyróżniają się szeregiem pozytywnych oddziaływań, pomagając wytwarzać masę i przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej.

Preparaty aminokwasowe BCAA, lecz ich użytkowanie jest przypisywane z reguły osobom trenującym, sąasygnowane dla osób niezwiązanych ze sportem, jak osoby wykonujące biurową pracę, wykazujące niedobory aminokwasów rozgałęzionych w diecie. W przypadku braku stosownych ilości BCAA w organizmie, spożycie szejka aminokwasowego rozwiąże problem i dostarczy bogactwa brakujących części. Aminokwasy BCAA są doskonałym wsparciem zarówno w okresie pracy nad masą, jak i w trakcie redukcji, a w związku ze swoją uniwersalnością i wszechstronnym użyciem, mogą po nie sięgać wszyscy trenujący, bez względu na poziom wytrenowania czy typ uprawianego sportu.

Regularne przyjmowanie aminokwasów BCAA przynosi szereg policzalnych korzyści takich, jak prędkie przyrosty masy mięśniowej i udoskonalenie regeneracji po treningu. Aminokwasy rozgałęzione, wskutek stymulacji syntezy nowych protein mięśniowych, przyczyniają się do szybkiego rozwoju beztłuszczowej masy. Co więcej, wykazując działanie antykataboliczne, zabezpieczają one włókna mięśniowe przed rozpadem, wspierając tym samym utrzymanie masy. Suplementacja BCAA, poza korzyściami wymienionymi powyżej, wpływa też na wzrost siły chwytu i rozszerzenie wytrzymałości, a także redukuje poziom zakwaszenia mięśni i przeciwdziała skutkom przetrenowania, będąc tym samym nieocenionym wsparciem w cyklu treningowym.

Aminokwasy BCAA, jako związki egzogenne, nie są wyprodukowane w organizmie człowieka. Mimo to, ten ich bezwzględnie potrzebuje,należycie funkcjonować, tak więc muszą być one regularnie dostarczane do organizmu za pośrednictwem pokarmu albo stosownego suplementu. Aminokwasy BCAA zaleca się stosować w oparciu o popularny schemat 0,5-1 g związku na każde 10 kg masy ciała na dzień. Tak otrzymaną porcję należy z kolei podzielić na dwie mniejsze i spożywać każdorazowo przed i po treningu, w dni treningowe, oraz rano, na czczo i przed snem, w dni nietreningowe.

atuty PVL MUTANT BCAA 9.7

Suplement diety PVL Mutant BCAA 9.7 to najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione: leucyna, izoleucyna i walina, których różnorodność znajdziesz już w jednej porcji produktu! Stała suplementacja środkiem PVL Mutant BCAA 9.7, dzięki wysokiej koncentracji aminokwasów BCAA, pomaga stwarzać beztłuszczową masę mięśniową, upraszcza redukcję tłuszczu i przyspiesza procesy regeneracyjne po treningu. W dodatku, PVL Mutant BCAA 9.7, dzięki swemu działaniu antykatabolicznemu, zabezpiecza włókna mięśniowe przed rozpadem i wspomaga utrzymanie ciężko wypracowanej masy. Suplement PVL Mutant BCAA 9.7 pozostał wzbogacony dodatkiem magnezu w celu wsparcia procesu syntezy nowych białek. Artykuł przystępny w wygodnej w użyciu wersji proszku do rozpuszczenia.