ajipure l-arginina 500 mg - 60 kapsułek marki Swanson promocja 2019

Cena14.22
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Naturawit.pl

Parametry

Producent:Swanson
Kategoria:Aminokwasy
Postać kapsułka
Opakowanie małe

Opis

AJINOMOTO jest to japońska firma mająca swoje siedziby w wielu krajach świata i zatrudniająca ponad 25.000 ludzi na całym świecie. Jest to jeden z największych producentów elementów żywności i substancji na świecie. Ajinomoto było pionierem w produkowaniu farmaceutycznej jakości i czystości aminokwasów. Głównym odbiorcą producenta są szpitale i kliniki gdzie jakość, czystość, pewność i zaufanie odgrywają decydującą role w ratowaniu ludzi. Ajinomoto szczyci się ponad 350 patentami i jest liderem w produkowaniu światowej klasy aminokwasów.

AJIPURE to aminokwasy, które wytworzone są w procesie fermentacji przy użyciu naturalnych nie zwierzęcych minimalistycznców. Potwierdzona czystość aminokwasów waha się w przedziale 99-100%.

L-ARGININA jest aminokwasem endogennym o szczególnie szerokim zastosowaniu. L-arginina działa na układ sercowo-naczyniowy wspierając wytwarzanie tlenku azotu w komórkach śródbłonka. Dzięki temu mięśnie gładkie dostają informację o rozluźnieniu się dzięki temu poprawia się krążenie. Jest to pożądane działanie w sytuacji profilaktyki nadciśnienia tętniczego. L-arginina może także normalizować agregację płytek (skłonność do powstawania skrzepów) u osób z wysokim poziomem cholesterolu.

elementy: L-arginina, substancja wiążąca: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SPOSÓB wykorzystania: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być używany jako substytut korzystnie rozmaitej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci. Artykuł niewskazany dla pań w ciąży i karmiących.

Informacja ze strony producenta:
produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem prowadzącym jeśli przyjmujesz leki na receptę bądź masz problemy z nerkami albo wątrobą. Zmniejsz dawkę jeśli wystąpią nudności, skurcze brzucha albo biegunka.

AjiPure® i logo AjiPure są znakami opatentowanymi przez Ajinomoto AminoScience LLC