Amplituner ONKYO TX-8220S Srebrny, TX-8220S promocja 2020

Cena1119.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:ONKYO
Kategoria:Amplitunery stereo i AV

Opis

marka Onkyo wprowadza na rynek w Polsce uniwersalny amplituner stereo model TX-8220. Urządzenie posiada w pełni analogową amplifikację zapewniającą trwałość na niskie impedancje obciążenia i budującą prądy wyjściowe o wysokich wartościach.

oferuje szczególnie prawidłową jakość dźwięku istotnie udoskonaloną aniżeli ta jaką mogła by sugerować jego cena. Amplituner TX-8220 jest urządzeniem na wskroś progresywnym. Posiada tuner DAB+ pozwalający cieszyć się użytkownikowi z radia nadawanego w postaci cyfrowej.

proponuje ono jakość dźwięku zbliżoną do tej do jakiej przyzwyczaiła nas płyta CD. Odbiór stacji pozbawiony jest zakłóceń, szumów i zniekształceń. Oprócz odbioru w technologii DAB+, można także skorzystać z klasycznej analogowej modulacji częstotliwości (FM z RDS) i zapisać w pamięci urządzenia do 40 stacji.

Dla wielbicieli transmisji bezprzewodowej, amplituner Onkyo wyekwipowany jest w technikę Bluetooth w wersji 4.1(A2DP/AVRCP). Starczy sparować urządzenie ze smartfonem, tabletem albo PC żeby móc radować się ukochaną muzyką w szczególnie prawidłowej jakości.

Po sparowaniu, amplituner może ustawiać się automatycznie na wejście Bluetooth jak wyłącznie zaczniesz wysyłanie sygnału. Onkyo TX-8220 wyposażony jest w dwa wejścia cyfrowe (TOSLINK i koaksjalne) pozwalające podłączyć telewizor albo odtwarzacz Blu-ray/konsola gier.

ponadto możesz korzystać z czterech wejść analogowych i z wejścia gramofonowego współpracującego z wkładkami MM. Przystępne jest także stereofoniczne wyjście liniowe „Line Out". W gestii użytkownika pozostaje dodatkowo: regulacja barwy tonu (niskie/wysokie), balansu, podłączenie dwóch par kolumn głośnikowych i nagłośnienie uzupełniającego wnętrza, czy możliwość zastosowania zewnętrznego subwoofera co bez dwóch zdań powiększy liczba i głębokość niskich tonów....