Amplituner PIONEER VSX-933B Czarny promocja 2020

Cena1864.05
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:PIONEER
Kategoria:Amplitunery stereo i AV

Opis

Pasma 5 GHz/2,4 GHz Wi-Fi® stabilne połączenie bezprzewodowe podczas transmisji strumienia dźwięku z telefonu, laptopa i komputera stacjonarnego. Aplikacja zdalnego sterowania Pioneer Remote App mieści muzykę na urządzeniu, a także na podłączonych do sieci urządzeniach przechowujących i udostępnia ją w postaci nieskomplikowanej do nawigacji biblioteki, która daje dostęp do usług transmisji strumieni dźwięku.

technika bezprzewodowa Bluetooth® służy w dodatku do wygodnej transmisji dźwięku opartego na aplikacji do własnego systemu rozrywki. Przystępne są, jako opcja, głośniki MRX-3 oraz MRX-5. Aplikacja Pioneer Remote App na iPad/iPhone/ iPod lub smartfon Android pozwala na sterowanie bezprzewodowym głośnikiem i odtwarzaniem tworzyw zapisanych w telefonie.

Można jeszcze wybierać internetowe stacje radiowe lub odtwarzać utwory z własnego serwera sieciowego. Ten towar obsługuje technikę FlareConnect. FlareConnect to jednostajny protokół bezprzewodowy, który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego urządzenia audio w pomieszczeniu - od gramofonu, po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowym głośniku MRX, znajdującym się w innym pomieszczeniu, kończąc.

Obsługa do wersji 3.1.2kan. Dolby Atmos. Wzmacniacz Surround, opracowany przez Dolby Laboratories, Inc., to technika wirtualnego głośnika, oparta o funkcję HRTF. Dzięki DSP wirtualne głośniki przestrzeni dają dźwięki, jakie zwykle pochodzą z głośników z dźwiękiem przestrzennym.

3.1.2kan. Poszerzono wirtualnie do 5.1.2kan. By stworzyć wrażenie pola dźwięku przestrzennego 3D. Nawet osoby, które mają problemy z instalacją tylnych głośników, mogą korzystać z przeróżnych formatów audio w szerokim polu dźwiękowym, dzięki wzmacniaczowi Surround oraz Dolby Atmos.

DTS:X to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który unosi na nowy poziom audio bazujące na obiektach, stwarzając świeże, wciągające i interaktywne doznania audio. Nie jest wymagane specjalne ustawienie głośników, ponieważ DTS:X automatycznie dostosowuje się do istniejących kanałów i systemów głośników.

Zanurz się w dźwiękach, które są nad wyraz bogate i brzmią, jakby były słuchane na żywo. W głośnikach pracujących z Dolby Atmos, wysoki dźwięk kierunkowy z urządzenia odbija się od sufitu, zaś niski trafia bezpośrednio do uszu odbiorcy.

Te różne ścieżki powodują przesunięcie fazowe, poprzez co obniża się komfort odbioru dźwięku. Reflex Optimizer, w którym zaimplementowano technologię Phase Control, reguluje to przesunięcie i usprawnia lokalizację dźwięku obiektu, dostosowując częstotliwości do głośników podłogowych, stwarzając w ten sposób nieprzeciętne środowisko odtwarzania dźwięków.

Obsługuje opcję pass-through dla HDR10 i Dolby Vision. Dzięki podłączeniu urządzenia źródłowego można na kompatybilnym wyświetlaczu przeglądać filmy w najnowszych standardach video. Na dodatek terminale HMDI obsługują 4K, BT.2020,, a także HDCP 2.2, a w...