Yamaha Amplituner r-s202d srebrny promocja 2020

Cena999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:YAMAHA
Kategoria:Amplitunery stereo i AV

Opis

Amplituner YAMAHA R-S202D srebrny Amplituner stereo Yamaha R-S202D to model, który zagwarantuje nietrudny i prędki dostęp do muzyki. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM i cyfrowy DAB+ oraz moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth.

komponenty, które znalazły się w środku pokrywy zapewniają wysoką jakość dźwięku, a dwie pary zintegruje głośnikowych pozwalają na nagłośnienie nawet dwóch pomieszczeń. Moduł Bluetooth to aktualnie jedno z najistotniej ergonomicznych rozwiązań używanych w urządzeniach audio.

Dzięki niemu amplituner R-S202D łatwo może bezprzewodowo dopasować się ze smartfonem lub tabletem obsługującym Bluetooth i odtwarzać muzykę zapisaną w urządzeniu przenośnym. W ten sposób użytkownik zyskuje szybki i nieskomplikowany dostęp do swoich ulubionych nagrań bez konieczności podłączania kabli i równocześnie może cieszyć się wysoką jakością dźwięku, nieosiągalną w przypadku przenośnych odtwarzaczy.

Yamaha R-S202D jest wyjątkowo dobrą propozycją dodatkowo dla osób, które pozostają wierne muzyce i audycjom radiowym. Urządzenie wyekwipowane jest w tuner analogowy FM oraz cyfrowy DAB+. Ten drugi pozwala korzystać z udogodnień, jakie niesie ze sobą technika cyfrowa, m.in.

przekazywania dodatkowych treści wraz z sygnałem radiowym i braku uciążliwego szumu, który nieraz uprzykrza słuchanie radia analogowego....