Amplituner YAMAHA RX-V685 Czarny, RX-V685 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Amplituner YAMAHA RX-V685 Czarny, RX-V685 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Amplituner YAMAHA RX-V685 Czarny
2499.00
MediaMarkt.pl
Amplituner YAMAHA RX-V685 Czarny
2499.00
Media Expert

Parametry

Producent:YAMAHA
Kategoria:Amplitunery stereo i AV

Opis

Amplituner kina domowego MusicCast RX-V685 z dwoma wyjściami HDMI, Dolby Atmos i DTS:X, funkcją multiroom MusicCast i funkcjami sieciowymi. Najwyższy model serii RX-V85 proponuje wszystkie najnowsze technologie jakie obecnie istnieją na rynku i kilka niezrównanych rozwiązań.

Yamaha MusicCast RX-V685 spełnia wyśrubowane wymagania najwybredniejszych odbiorców. Flagowy model linii jest systemem 7.2 kanałowym, który bezproblemowo radzi sobie z dekodowaniem dźwięku w najnowszych technikach Dolby Atmos i DTS:X.

obecność dwóch wyjść HDMI oznacza, że możesz wykorzystać amplituner jednocześnie do dwóch ekranów np. Telewizora i projektora. RX-V685 to także jeden z części systemu multiroom MusicCast – dzięki tej funkcji możesz z łatwością przesłać bezprzewodowo muzykę do innych pomieszczeń w domu – potrzebujesz wyłącznie domowej sieci Wi-Fi.

Amplituner proponuje także możliwość wyboru częstotliwości połączenia z siecią (2.4 albo 5 GHz). Funkcjonalność firmowego systemu multiroom została w RX-V685 poszerzona o możliwość bezprzewodowego połączenia z amplitunerem głośników MusicCast 20 i MusicCast 50 w roli tylnych głośników kina domowego.

Z amplitunerem można również zjednoczyć bezprzewodowo subwoofer MusicCast Sub 100. Amplituner wyekwipowano w dodatkowe udogodnienia poszerzające jego wszechstronność. Miłośnicy słuchania muzyki z płyt winylowych docenią obecność złącza gramofonowego.

ponadto pojawiło się 2.1-kanałowe wyjście przedwzmacniacza. Tegoroczna wersja topowego amplitunera AV Yamahy otrzymała ponadto nowy pilot zdalnego sterowania. Obsługa sieci to obecnie kanon w urządzeniach tego typu i Yamaha RX-V685 nie zawodzi w tym aspekcie swoich możliwości, w dodatku proponując interesujące rozwiązania.

Urządzenie obsługuje łączność bezprzewodową Wi-Fi, Wi-Fi Direct, AirPlay i Bluetooth. Integracja z internetowymi serwisami strumieniowymi otwiera przed właścicielem Yamahy RX-V685 praktycznie nieograniczone możliwości eksploracji ich przepastnych bibliotek utworów i doświadczania muzyki z całego świata, dowolnego gatunku, a także czasu.

Dzięki takim serwisom jak Tidal, Spotify, Deezer i Napster dostęp do każdej muzyki (począwszy od największych hitów muzyki popularnej na afrykańskiej odmianie jazzu kończąc), sprowadza się do wstukania stosownego hasła do aplikacji w smartfonie.

Zintegrowanie powyższych serwisów z amplitunerem oznacza też, że muzyka będzie pobierana z sieci bezpośrednio przez amplituner, nie absorbując baterii Twojego smartfona. Z myślą o miłośnikach rewelacyjnego obrazu projektanci wzbogacili urządzenie o możliwość skalowania video do 4K z wejścia HDMI, złącza HDMI (5 wej./2 wyj.) z całkowitą obsługą 4K Ultra HD, HDR Video (wliczając HDR10, Dolby Vision i HLG) i przepustowością BT.2020, HDMI z kanałem zwrotnym ARC (oraz eARC przyszłą aktualizacją oprogramowania) i sterowaniem CEC.

Moc amplitunera to aż 150 W na kanał. Jedna z ciekawszych funkcj...