Electronic-Star Zestaw DJ/PA "Polar Bear" Mikser Amplituner Kolumny 2200 W promocja 2020

Cena1500.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Electronic-Star
Kategoria:Amplitunery stereo i AV

Opis

pakiet DJ-PA "Polar Bear" ujmuje jedynym w swoim rodzaju ekstrawaganckim wyglądem, który bez trudu swym szlachetnym stylem zespoli się do każdego salonu i klubu muzycznego od Nowego Jorku poprzez Warszawę do Berlina.

Z technologicznej strony, wszystkie części linii "Polar Bear" oddają doskonale brzmienie z niezwykłą dbałością o detale. Wszystkie te właściwości zestawu sprawią, że z jego pomocą można bez trudu poprowadzić targi handlowe, konferencje lub pokazy mody.

Sprzęt ten jest również przydatny w trakcie uroczystości takich jak wesela, spotkania klubowe, a także festyny uliczne. Efektywnie funkcjonujący, stabilny dźwiękowo wzmacniacz PA (z wejściami USB i SD), a także dwa głośniki PA z podświetleniem LED wyśmienicie ze sobą harmonizują i proponują każdej imprezie solidną bazę dźwiękową.

Znajdujący się w zestawie mikser może obsługiwać dowolne urządzenia audio (odtwarzacze CD, gramofony, komputery, mikrofony, itd.) proponując olbrzymie możliwości tworzenia kreatywnych setów. Pakiet zawiera kable głośnikowe i kabel mikrofonowy.

wykwintny wygląd zestawu "Polar Bear" i biała kolorystyka pozwalają ponadto na użycie wewnątrz pomieszczeń, podczas poważnych wydarzeń. Dopełniające komponenty składowe zestawu można znaleźć w naszym sklepie.