Meliconi AT-49 promocja 2021

Cena169.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Meliconi
Kategoria:Anteny RTV

Opis

doskonałe rozwiązanie dla każdego mieszkania Antena pokojowa AT49 to towar najwyższej klasy. Asygnowana jest do odbioru gratisowej, naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Antena jest estetycznie i starannie wykonana, ma drobny rozmiar i można ją stosować w dowolnych pomieszczeniach.

wyróżnia się genialnymi parametrami odbioru. Rekomendowana jest osobom, które chcą korzystać z darmowej, naziemnej telewizji DVB-T i jednocześnie nie chcą, żeby antena była zamontowana na zewnątrz np. Na balkonie, czy elewacji budynku.

Jest to jedna z najcichszych anten przystępnych na rynku. 49dB z możliwością regulacji Dzięki wyjątkowo wysokiej mocy odbioru i możliwości skrupulatnej regulacji zastosowanego wzmacniacza, antena AT49 spełni oczekiwania w każdych warunkach.

na dodatek, dzięki możliwości obrotu o 360°, możesz prosto ustawić ją w najlepszej pozycji do odbioru bez przenoszenia kabli. Odbieraj choćby w drodze! Dzięki zastosowaniu gniazdka zasilającego 12V z naszej anteny możesz korzystać nawet na wczasach - w drodze, w samochodzie, na łodzi czy w namiocie!

Możesz jeszcze zasilać ją bezpośrednio z dekodera (5V). Krystalicznie czysty sygnał Dzięki zaimplementowanym filtrom sygnałów LTE, stanowiących najczęstszą przyczynę zakłóceń, oraz niezwykle niskiemu współczynnikowi szumu wzmacniacza (poniżej 1 dB), antena Meliconi AT49 daje gwarancję czystego, przezroczystego obrazu.

Nie wymaga montażu Po wyjęciu z pudełka i podłączeniu do prądu antena jest od razu gotowa do wykorzystania. Przemyślana kompozycja również o mnóstwo pokaźniejszą łatwość w znajdywaniu silnego sygnału w przypadku innych rozwiązań na rynku.

Obsługa najważniejszych standardów DVB-T - zezwala na odbiór wszelkich funkcjonujących polskich kanałów telewizji naziemnej. DVB-T HD - obsługa dodatkowych technice do odbioru telewizji w wysokiej rozdzielczości (HD) DVB-T2 - technika wprowadzana w Europie, będąca standardem przyszłości dla wszelkich kanałów w rozdzielczości HD i wyższej.

dopełniające informacje: W pudełku znajduje się: Antena AT49 Instrukcja obsługi (pobierz PDF) kabel antenowy IEC-IEC 1,5m Zasilacz AC/DC Najwyższa jakość za korzystną cenę Włoska producent Meliconi od lat dostarcza najkorzystniejsze użytkowe produkty RTV na europejskie rynki.

Oferowana przez nas antena nie jest wyjątkiem - to kolejny sukces włoskiego producenta, artykuł o niezrównanym stosunku ceny do jakości.