Fujifilm INSTAX Mini LipLay (czarny) (4547410413229) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Fujifilm INSTAX Mini LipLay (czarny) (4547410413229) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 673.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Fujifilm INSTAX Mini LipLay (czarny)
673.90
OleOle!
Aparat FUJIFILM Instax Mini LiPlay Czarny
675.00
Media Expert
Fujifilm INSTAX Mini LipLay (czarny)
679.00
RTV EURO AGD
Instax mini LiPlay Elegancka Czerń Aparat FUJIFILM
699.00
MediaMarkt.pl
Instax-FUJIFILM, aparat do fotografii natychmiastowej Instax mini LiPlay, czarny
763.99
Empik

Parametry

Producent:Fujifilm
Kategoria:Aparaty analogowe

Opis

Instax mini LiPlay to aparat natychmiastowy na miarę naszych czasów. Oto 10 funkcji, za które go pokochasz

Dzięki Bluetooth łączy się ze smartfonem i ma sporo kreatywnych szablonów i filtrów. A do tego świetnie wygląda. Poznaj go bliżej.

Już pierwszy kontakt z nowym instaxem. To najmniejszy i zarazem najbłyskotliwiejszy instax w historii. Stylu dodają atrakcyjna faktura aparatu, dbałość o szczegóły i modne kolory. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

Z tyłu ma 2,7-calowy, jasny i kontrastowy wyświetlacz LCD. Efektywną obsługę gwarantuje aż 14 przycisków, które mają dużą kulturę pracy. Spust jest skrupulatny i niemały.

To jednak możliwości aparatu robią największe wrażenie. To w nich się zakochasz, gdy je poznasz.

1. Proste fotografowanie

Prostota i zdjęcia to właściwości typowe aparatów natychmiastowych kolekcji instax. To dzięki nim instaxy podbiły serca milionów na całym świecie. LiPlay jest wzorem tej filozofii, chociaż został wyekwipowany w dużo więcej funkcji niż pozostałe instaxy.

Samo fotografowanie jest bajecznie proste. Wystarczy włączyć aparat, wycelować, wcisnąć spust – i zdjęcie gotowe.

Autofokus ostrzy szybko, sam wybiera punkt ostrości.

Nowy LiPlay jest prosty w obsłudze jak smartfon.

W odróżnieniu od większości instaxów LiPlay nie drukuje fotografie od razu po tym, jak wciśniemy spust. Zdjęcia można wydrukować osobno, w menu aparatu.

dzięki czemu mamy całkowitą kontrolę nad tym, które zdjęcia drukujemy, unikając nieudanych kadrów.

Możemy czuć się bardziej wygodnie, eksperymentować, bawić się zdjęciami, przeglądać je na ekranie, aby wybrać do druku tylko te najkorzystniejsze.

Jedno zdjęcie drukuje się 12 sekund, a akumulator starczy na wydrukowanie aż 100 zdjęć.

Urządzenie ma Bluetooth, więc bezprzewodowo zjednoczysz się z nim z poziomu swego smartfona. Wystarczy pobrać aplikację mini LiPlay, dostępną dla urządzeń z systemami iOS, a także Android.

W ten sposób LiPlay daje nam nie tylko wielką prostotę fotografowania, lecz także ogromne możliwości panowania nad zdjęciami, ich selekcji, obróbki oraz dzielenia się nimi w cyfrowy sposób.

2. Zamień aparat w drukarkę

Fujifilm instax mini LiPlay to tak naprawdę aparat cyfrowy z funkcją drukarki, a nie tradycyjny analogowy aparat natychmiastowy, jak modny instax mini 8. To daje ogromne możliwości.

wystarczy pobrać na smartfon aplikację mini LiPlay, otworzyć ją i jednym kliknięciem zbratać się z aparatem. W optymalnej zakładce można wyszukać zdjęcie, które już jest na smartfonie, i wysłać je do druku.

LiPlay wydrukuje je w identyczny sposób, jakbyśmy robili zdjęcie bezpośrednio samym aparatem: szybko i w wysokiej jakości.

Urządzenie korzysta z lubianych i dostępnych cenowo wkładów systemu instax mini.

3. Dodaj dźwięk do fotografie

LiPlay to najmocniej progresywny i bezprecedensowy aparat natychmiastowy w historii. Z przodu urządzenia odnajdziemy spory, okrągły przycisk, po wciśnięciu którego aparat zacznie rejestrować dźwięk. Kiedy zdecydujesz się wcisnąć spust i zrobić zdjęcie, LiPlay zapisze 10 sekund dźwięku – przed ujęciem i po nim. W ten sposób spokojnie uchwycisz najważniejszy moment.

Następnie obraz wraz z nagraniem jest automatycznie przesyłany do sparowanego poprzez Bluetooth smartfona z aplikacją mini LiPlay. Wciskając przycisk druku na aparacie, możesz wybrać opcję wydruku z kodem QR. Po jego zeskanowaniu użytkownikowi otwiera się strona instaxa ze zdjęciem, a także nagranym dźwiękiem. Odbitka staje się analogową wizytówką, pamiątką zabawnej, ciekawej historii czy zaproszeniem. Zdjęcie natychmiastowe ożywa i łączy dwa światy – analogowy z cyfrowym.

FOTO: PODPIS: W opcjach aparatu można zmienić pozycję drukowanego kodu QR, ale także jego kolor.

4. Wybierz filtry i nadaj fotce atmosferę

Dodaj do fotografii wyjątkową atmosferę dzięki sześciu filtrom. Do wyboru są: czarno-biały, sepia, rybie oko, żywy, plakatowy, a także stylowy.

Korzystanie z filtrów w aparacie instax LiPlay jest szczególnie proste. Starczy wcisnąć w dół przycisk Cross.

Na ekranie wyświetli się napis z nazwą filtra. Każdy filtr jest również pokazywany w podglądzie na żywo. Można dowolnie zmieniać filtry, eksperymentować z nimi.

5. Dodaj do fotografie zabawny szablon

Zabawne szablony to prawdziwy hit mediów społecznościowych. Nie mogło ich więc zabraknąć w najnowszym LiPlayu.

Do wyboru jest 10 interesujących szablonów w samym aparacie oraz 30 ramek w aplikacji. Wszystkie z nich można nakładać na fotografie jeszcze przed ich wydrukowaniem.

6. Nie ma kto Ci zrobić fotki? Użyj samowyzwalacza

Włącz samowyzwalacz trzema wciśnięciami przycisku, postaw aparat w odpowiednim miejscu, uśmiechnij się – i zdjęcie gotowe. To takie proste, a jednocześnie takie praktyczne, kiedy chcesz np. Zrobić zdjęcie grupowe z rodziną czy przyjaciółmi, tak żeby każdy znalazł się w kadrze.

7. Wybierz ulubione opcje do prędkiego drukowania zdjęć

Dodanie ulubionego szablonu lub filtra i szybkie wydrukowanie fotografie nigdy nie było tak proste. Fujifilm instax LiPlay ma trzy specjalne przyciski. Do każdego z nich przypisany jest jeden z szablonów. Starczy wcisnąć wybrany przycisk i zrobić zdjęcie z ulubionym szablonem. Bez uruchamiania menu, przeglądania po kolei wszelkich filtrów. Prościej się nie da.

8. Zrób sobie selfie przy pomocy lusterka z przodu

Chcesz skrupulatnie wycelować aparat prosto w swoją twarz? Żaden problem. Starczy, iż spojrzysz w nieznaczne lusterko przy obiektywie. To prawidłowo znane, proste, ale jakże efektywne i szanowane rozwiązanie używane do robienia selfie.

9. Postaw instaxa gdziekolwiek i przejmij nad nim kontrolę przy pomocy smartfona

Prosta w obsłudze i transparentna aplikacja mini LiPlay to dodatkowa wartość tego postępowego aparatu. Możesz związać się z instaxem przez aplikację i użyć smartfon jako zdalny pilot do wyzwalania, z podglądem na żywo.

10. Gdy jest niedużo światła lub robisz fotę pod słońce, ustaw odpowiednią siłę błysku

Lampa błyskowa to cecha korzystnie znana fanom instaxów. W LiPlayu masz pełną kontrolę nad błyskiem. Możesz ją włączyć, kiedy robisz fotografie pod słońce albo kiedy warunki oświetleniowe są kiepskie, lub wyłączyć, gdy słońca jest pod dostatkiem.

LiPlay łączy dwa światy

Kochamy dzielić się zdjęciami, emocjami, filmami. Z nowym instaxem LiPlay możesz robić to w zupełnie nowy sposób, łącząc swoje ukochane zdjęcia natychmiastowe z możliwościami smartfonów.

rodzaj aparatu fotograficznego: instant kamera
Menu w języku polskim: Nie
Materiał obudowy: plastik
Gwint statywu: Nie

czujka

wariant czujnika: CMOS
Lczba punktów skutecznych (foto): 4,9 Mpx
Max. Wrażliwość: 1600