Fujifilm instax square sq20 (beżowy) (4547410389883) promocja 2019

Cena849.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Fujifilm
Kategoria:Aparaty analogowe

Opis

Hybrydowy aparat fotograficzny rodzaju instant - "instax SQUARE SQ20"

Nowy hybrydowy aparat fotograficzny rodzaju instant z popularnym kwadratowym formatem kadru! Utrwalaj na odbitkach poruszające momenty i ciesz się aktywnymi zdjęciami dzięki nowym funkcjom.

25.09.2018

Korporacja FUJIFILM (Prezes: Kenji Sukeno) ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu aparatu fotograficznego "instax SQUARE SQ20" (SQ20) kompatybilnego z filmami o kwadratowym formacie kadru. Aparat wzbogaci serię modeli instax do natychmiastowej fotografii, które pozwalają na bezpośrednie realizowanie odbitek. Model SQ20 oferuje cały szereg funkcji, jak np. Tryb ruchu, które ułatwiają uwiecznienie na odbitce obiektów w ruchu i realizowanie aktywnych zdjęć. Stylowy i ergonomiczny zarys aparatu powoduje,prosto można go za każdym razem wziąć ze sobą, żeby nigdy nie stracić okazji na uwiecznienie najcenniejszych chwil.

Aparat SQ20 udostępnia cały szereg funkcji, dzięki którym można czerpać pełną radość z fotografowania i wykonywania odbitek. Aparat SQ20 udostępnia cały szereg funkcji, dzięki którym można czerpać pełną radość z fotografowania i wykonywania odbitek. Poza charakterystycznym fotografowaniem przystępna jest nowa funkcja "Motion Mode" zezwalająca na zarejestrowanie krótkiego video (maks. 15 sekund), żeby przy użyciu pokrętła na tylnej ściance aparatu wybrać najkorzystniejszy kadr będącego w ruchu motywu — co było dotąd nad wyraz trudne. Funkcja "Przesuniętego w czasie kolażu" umożliwia zarejestrowane 4 fotografii z przesunięciem czasowym — wszystkie realizowane od razu — przy jednokrotnym naciśnięciu spustu migawki. Dzięki temu fotografujący zyskuje całkiem nową możliwość zarejestrowania w kadrze 4 przesuniętych w czasie obrazów. Specjalny filtr "Sekwencja" zezwala na stworzenie energicznych, marzycielskich fotografii poprzez dodanie efektów sekwencji do obrazu. Po raz pierwszy w linii instax, nowy aparat proponuje funkcję zoomu przed wykonaniem zdjęcia. Dodatkowo ma on obok obiektywu lusterko do autoportretów zezwalające na sprawdzenie produkowanego kadru. Jako hybrydowy aparat rodzaju instant, który ma cyfrową matrycę obrazu oraz technologie przetwarzania cyfrowego obrazu, model ten umożliwia wybranie ulubionych zdjęć przed wydrukowaniem oraz edycję zdjęć z wykorzystaniem różnorodnych filtrów. Dzięki zaletom hybrydowego aparatu dostępne są wszechstronne środki fotograficznej ekspresji, jakie można stosować w sposób różny choćby do tego samego obrazu.

Aparat jest stylowy i komfortowo trzyma się go w ręku. Model przystępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – matowo czarnej pasującej do każdego stylu i scenerii, a także beżowej uwydatniającej elegancki i lubiany charakter nowego aparatu. Wzornictwo pierścienia obiektywu — oraz komponentów wokół niego — nawiązuje do kropli wody. Przyjęty design nie tylko usprawnia trzymanie aparatu, lecz także eksponuje jego postępowy charakter.

Produkty linii instax są wykorzystywane na całym świecie począwszy od 1998 roku, a sięga po nie wyjątkowo młode pokolenie. Łączne dostawy aparatów tego typu przekroczyły na świecie liczbę 30 milionów sztuk. Fujifilm będzie nadal rozwijało system "instax" do natychmiastowej fotografii, który pozwala ludziom na całym świecie cieszyć się z odbitek zdjęć tuż po wykonaniu fotografii."

Podstawowe parametry
 • Fotografowanie z kadrowaniem na ekranie LCD, dobór ulubionych zdjęć przed wydrukowaniem
  Rezultaty wszelkich operacji począwszy od fotografowania, poprzez edycję/przetwarzanie i drukowanie są wyświetlane na ekranie LCD aparatu. Aparat pozwala także na wybór ulubionych fotografii przed ich wydrukowaniem.
 • Łatwość fotografowania obiektów w ruchu i możliwość drukowania energicznych fotografii
  Frame Grab – uchwyć kadr
  Rejestrując krótką sekwencję video (maks. 15 sekund) i korzystając z pokrętła znajdującego się na tylnej ściance aparatu, można prosto wybrać do wydruku najkorzystniejsze ujęcie znajdującego się w ruchu motywu.
  Kolaż z przesunięciem czasowym
  Funkcja ta przy pojedynczym naciśnięciu spustu migawki rejestruje 4 fotografie z przesunięciem czasowym. Dzięki czemu fotografujący zyskuje całkiem nową możliwość zarejestrowania w kadrze 4 przesuniętych w czasie obrazów. Różnica czasowa między poszczególnymi ujęciami może wynosić do 2.0 sekund, a reguluje się ją w krokach wynoszących 0.2 sekundy.
  Filtr specjalny "Sekwencja"
  Funkcja ta umożliwia tworzenie dynamicznych, marzycielskich fotografii poprzez dodanie efektów sekwencji do obrazu.
 • Korzystaj z edycji wideo i fotografii dodając efekty filtra
  Aparat udostępnia szereg funkcji edycyjnych, jak choćby przeróżne filtry obejmujące funkcję filtra wybiórczego koloru, kontroli winietowania czy również regulacji jasności. Dzięki dostępnych efektom edycyjnym można tworzyć najróżniejsze zdjęcia i odbitki i wzbogacać zarejestrowane klipy video.
 • rozmaite środki fotograficznej ekspresji wraz z podwójną ekspozycją i trybem B
  Aparat ma specjalny tryb podwójnej ekspozycji, który łączy w jednym kadrze dwa zarejestrowane ujęcia. Przystępny jest również tzw. Tryb B pomocny przy fotografowaniu nocnych scenerii czy śladów świateł poruszających się pojazdów.
 • Inne parametry
  4.0-krotny cyfrowy zoom
  Po raz pierwszy w kolekcji instax aparat oferuje funkcję zoomu przed wykonaniem zdjęcia.
  Lusterko autoportretu
  Umieszczone obok obiektywu lusterko do autoportretów upraszcza skomponowanie kadru przed wykonaniem „selfie".
 • Stylowy i wymyślny design
  Aparat eksponuje się ascetyczna formą, a jego smukłe, zaokrąglone i symetryczne kształty usprawniają trzymanie go w ręku i noszenie ze sobą. Aparat ma podwójny system migawki z dwoma przyciskami spustu migawki – jeden umieszczony z prawej, zaś drugi z lewej strony. Wzornictwo pierścienia obiektywu i komponentów wokół niego nawiązuje do kropli wody. Przyjęty design nie tylko usprawnia trzymanie aparatu, ale także uwydatnia jego progresywny charakter.
Podstawowa specyfikacja

*W związku z polityką doskonalenia produktów specyfikacja może ulec zmianie bez uprzedzenia