FujiFilm Instax Square SQ6, Aqua Blue (4547410394054) promocja 2019

Cena512.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:FujiFilm
Kategoria:Aparaty analogowe

Opis

Nowy instax SQUARE SQ6!


Model SQ6 ma cały szereg funkcji, które można wykorzystywać w rozmaitych sytuacjach. Aparat posiada funkcję automatycznej regulacji ekspozycji, która uaktywnia się przy naciskaniu spustu migawki. Ocenia ona jasność otoczenia i dobiera adekwatny czas migawki, a także intensywność błysku lampy. Choćby w ciemnym pokoju główny motyw, a także tło zdjęcia mogą być sfotografowane żywo i wyraziście. Robiąc autoportrety (selfie), wystarczy ustawić w aparacie tryb "selfie", by dobrał on trafną ostrość i jasność. Z boku obiektywu aparat posiada też lusterko do autoportretów, które pozwala sprawdzić, co znajdzie się na zdjęciu. Gorąca stopka do mocowania statywu na spodzie korpusu aparatu, a także samowyzwalacz, niewątpliwie okażą się przydatne przy zdjęciach grupowych. Dodatkowo, by sprawdzać się w każdej sytuacji, aparat ma trzy tryby działania. "Tryb podwójnej ekspozycji" umożliwia nałożenie na jednym kadrze dwóch zdjęć po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki. "Tryb Macro" daje możliwość fotografowania z odległości zaledwie 30cm, natomiast "Tryb Krajobrazu" można użyć przy zdjęciach rozległych krajobrazów. Aparat jest wyekwipowany w trzy uzupełniające kolorowe filtry lampy błyskowej (pomarańczowy/fioletowy/zielony), które po nasunięciu na reflektor lampy zmieniają ogólną kolorystykę i pozwalają uzyskanie oryginalnej i wyraźnej faktury obrazu.

Wprowadzany model charakteryzuje się prostą, a równocześnie stylową formą. Aparat jest dostępny w trzech kolorach – perłowej bieli pasującej do każdego stylu, pąsowego złota wyróżniającego elegancję oraz w odmianie grafitowej emanującej postępowością. Pierścień wokół obiektywu aparatu ma metalowe wykończenie, a jego kolorystyka dobrana jest do barwy korpusu. Finezyjnie żłobiona* powierzchnia nie tylko upraszcza trzymanie aparatu, lecz także wzbogaca jego ciekawy wygląd. Opracowana forma aparatu pozwoli każdemu wybrać popularny aparat pasujący do własnego stylu użytkownika.

Kwadratowy format

1. Nieraz lepsze uchwycenie klimatu sceny i daje szersze możliwości fotograficzne w porównaniu z filmami instax mini o pocztówkowym formacie kadru

2. Tworzenie niezapomnianych fotografii w proporcji kadru 1×1

W ubiegłym roku japoński producent wprowadził film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE", a także hybrydowy aparat typu instant z dodatkowymi funkcjami przetwarzania i edycji obrazu. Od tego czasu na rynku pojawiła się potrzeba zwiększenia gamy aparatów fotograficznych kompatybilnych z filmami o kwadratowym formacie kadru.

Produkty z kolekcji instax od chwili ich wprowadzenia w 1998 roku są stosowane na ogół przez młodych ludzi na całym świecie. Łącznie dostarczono już na rynek 30 milionów egzemplarzy aparatów z tej kolekcji. Fujifilm kontynuuje rozwijanie systemu fotograficznego "instax", który pozwala każdemu radować się fotografowaniem i natychmiastowym uzyskiwaniem odbitek.

* Cienkie linie i rowki na powierzchni aparatu.

1. Nazwa artykułu

(1) Aparat fotograficzny do fotografii natychmiastowej – "instax SQUARE SQ6"
Perłowo biały/Pąsowa czerwień/Grafitowy (przystępny w trzech wersjach kolorystycznych)
(2) Film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE Film" typ BLACK

2. Podstawowe atrybuty

(1) "instax SQUARE SQ6"
a) Stylowy design

b) Aparat jest wyekwipowany w mnóstwo funkcji fotografowania
·Tryb automatyczny (charakterystyczny)
Aparat ma funkcję automatycznej regulacji ekspozycji, która przy naciskaniu spustu migawki lokalizuje jasność zastanego oświetlania i dostosowuje trafny czas migawki, a także energiczność błysku lampy. Nawet w ciemnym pokoju główny motyw i tło fotografie mogą być sfotografowane żywo i wyraziście.

·Tryb autoportretu – Selfie
Ustawia trafną ostrość i jasność dla wykonywanych autoportretów.


Tryb automatyczny Tryb Selfie

·Regulacja ekspozycji
Można regulować rozjaśnienie i zaciemnienie zdjęcia.

·Tryb Makro
zezwala na realizowanie zdjęć już z odległości 30cm.

·Tryb Krajobrazu
zezwala na fotografowanie motywów oddalonych od aparatu co najmniej 2 metry


Jasne standardowe Przyciemnione


·Tryb podwójnej ekspozycji
Po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki, dwa ujęcia nakładane są na siebie w jednym kadrze filmu.

·Samowyzwalacz
Funkcja samowyzwalacza pozawala na wykonywanie fotografii grupowych, na których jest również fotografujący.

·Wyłączenie błysku
Wyłączenie błysku pozwala na wykonywanie zdjęć w naturalnym, zastanym oświetlaniu.


Zdjęcie 1 Zdjęcie 2

c) Trzy kolorowe filtry (pomarańczowy/fioletowy/zielony)
Dołączenie filtra do reflektora lampy błyskowej nadaje zdjęciu unikalny wygląd i tonację kolorystyczną.


Pomarańczowy Fioletowy Zielony

2.Podstawowa specyfikacja

* W wyniku doskonalenia artykułu specyfikacja może ulec zmianie.