Fujifilm Instax SQUARE SQ6 (biała perła) (4547410373899) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Fujifilm Instax SQUARE SQ6 (biała perła) (4547410373899) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 469.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Aparat FUJIFILM Instax Square SQ6 Biały perła
469.00
MediaMarkt.pl
-2%
Aparat FUJIFILM Instax Square SQ 6 Biały DARMOWY TRANSPORT
469.00
ELECTRO.pl
Fujifilm Instax Square SQ6 (biały)
479.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Fujifilm
Kategoria:Aparaty analogowe

Opis

Nowy instax SQUARE SQ6!
15 maja 2018


Biała perła Pąsowe złoto Grafitowy

Model SQ6 ma cały szereg funkcji, które można wykorzystywać w rozmaitych sytuacjach. Aparat posiada funkcję automatycznej regulacji ekspozycji, która uaktywnia się przy naciskaniu spustu migawki. Ocenia ona jasność otoczenia i dobiera adekwatny czas migawki oraz intensywność błysku lampy. Nawet w ciemnym pokoju główny motyw oraz tło zdjęcia mogą być sfotografowane żywo i wyraziście. Robiąc autoportrety (selfie), starczy ustawić w aparacie tryb "selfie", żeby dobrał on optymalną ostrość, a także jasność. Z boku obiektywu aparat ma też lusterko do autoportretów, które pozwala sprawdzić, co wyszuka się na zdjęciu. Gorąca stopka do mocowania statywu na spodzie korpusu aparatu i samowyzwalacz, na pewno okażą się przydatne przy zdjęciach grupowych. Ponadto, by sprawdzać się w każdej sytuacji, aparat ma trzy tryby działania. "Tryb podwójnej ekspozycji" zezwala na nałożenie na jednym kadrze dwóch zdjęć po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki. "Tryb Macro" daje możliwość fotografowania z odległości zaledwie 30cm, natomiast "Tryb Krajobrazu" można wykorzystać przy zdjęciach rozległych krajobrazów. Aparat jest zaopatrzony w trzy dopełniające kolorowe filtry lampy błyskowej (pomarańczowy/fioletowy/zielony), które po nasunięciu na reflektor lampy zmieniają ogólną kolorystykę i pozwalają uzyskanie niepowtarzalnej i wyrazistej faktury obrazu.

Wprowadzany model cechuje się prostą, a jednocześnie stylową formą. Aparat jest dostępny w trzech kolorach – perłowej bieli pasującej do każdego stylu, pąsowego złota uwydatniającego elegancję oraz w odmianie grafitowej emanującej progresywnością. Pierścień wokół obiektywu aparatu ma metalowe wykończenie, a jego kolorystyka przypasowana jest do barwy korpusu. Subtelnie żłobiona* powierzchnia nie tylko ułatwia trzymanie aparatu, lecz także wzbogaca jego ciekawy wygląd. Opracowana forma aparatu pozwoli każdemu wybrać modny aparat pasujący do własnego stylu użytkownika.

Kwadratowy format

1. Często lepsze uchwycenie klimatu sceny i daje szersze możliwości fotograficzne w porównaniu z filmami instax mini o pocztówkowym formacie kadru

2. Tworzenie niezapomnianych zdjęć w proporcji kadru 1×1

W ubiegłym roku japoński firma wprowadził film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE" oraz hybrydowy aparat typu instant z dodatkowymi funkcjami przetwarzania i edycji obrazu. Od tego czasu na rynku pojawiła się potrzeba powiększenia gamy aparatów fotograficznych kompatybilnych z filmami o kwadratowym formacie kadru.

Produkty z serii instax od chwili ich wprowadzenia w 1998 roku są używane na ogół przez młodych ludzi na całym świecie. Łącznie dostarczono już na rynek 30 milionów egzemplarzy aparatów z tej serii. Fujifilm kontynuuje rozwijanie systemu fotograficznego "instax", który pozwala każdemu radować się fotografowaniem i natychmiastowym uzyskiwaniem odbitek.

* Cienkie linie i rowki na powierzchni aparatu.

1. Nazwa produktu

(1) Aparat fotograficzny do fotografii natychmiastowej – "instax SQUARE SQ6"
Perłowo biały/Pąsowa czerwień/Grafitowy (dostępny w trzech wersjach kolorystycznych)
(2) Film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE Film" rodzaj BLACK

2. Podstawowe właściwości

(1) "instax SQUARE SQ6"
a) Stylowy design

b) Aparat jest wyekwipowany w niemało funkcji fotografowania
·Tryb automatyczny (standardowy)
Aparat ma funkcję samoczynnej regulacji ekspozycji, która przy naciskaniu spustu migawki wykrywa jasność zastanego oświetlania i dopasowuje stosowny czas migawki i dynamiczność błysku lampy. Choćby w ciemnym pokoju główny motyw i tło fotografie mogą być sfotografowane żywo i wyraziście.

·Tryb autoportretu – Selfie
Ustawia adekwatną ostrość i jasność dla realizowanych autoportretów.


Tryb samoczynny Tryb Selfie

·Regulacja ekspozycji
Można regulować rozjaśnienie i zaciemnienie zdjęcia.

·Tryb Makro
umożliwia wykonywanie fotografii już z odległości 30cm.

·Tryb Krajobrazu
zezwala na fotografowanie motywów oddalonych od aparatu co najmniej 2 metry


Jasne charakterystyczne Przyciemnione


·Tryb podwójnej ekspozycji
Po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki, dwa ujęcia nakładane są na siebie w jednym kadrze filmu.

·Samowyzwalacz
Funkcja samowyzwalacza pozawala na realizowanie zdjęć grupowych, na których jest również fotografujący.

·Wyłączenie błysku
Wyłączenie błysku zezwala na wykonywanie fotografii w naturalnym, zastanym oświetlaniu.


Zdjęcie 1 Zdjęcie 2

c) Trzy kolorowe filtry (pomarańczowy/fioletowy/zielony)
Dołączenie filtra do reflektora lampy błyskowej nadaje zdjęciu specyficzny wygląd i tonację kolorystyczną.


Pomarańczowy Fioletowy Zielony

2.Podstawowa specyfikacja

* W wyniku doskonalenia towaru specyfikacja może ulec zmianie.