Fujifilm Instax SQUARE SQ6 (grafitowy), 16581410 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Fujifilm Instax SQUARE SQ6 (grafitowy), 16581410 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 469.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Aparat FUJIFILM Instax Square SQ6 Szary grafit
469.00
MediaMarkt.pl
-2%
Aparat FUJIFILM Instax Square SQ 6 Szary DARMOWY TRANSPORT
469.00
ELECTRO.pl
Fujifilm Instax Square SQ6 (szary)
479.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Fujifilm
Kategoria:Aparaty analogowe

Opis

Nowy instax SQUARE SQ6!
15 maja 2018


Biała perła Pąsowe złoto Grafitowy

Model SQ6 ma cały szereg funkcji, które można wykorzystywać w różnych sytuacjach. Aparat ma funkcję automatycznej regulacji ekspozycji, która uaktywnia się przy naciskaniu spustu migawki. Ocenia ona jasność otoczenia i dobiera trafny czas migawki, a także intensywność błysku lampy. Choćby w ciemnym pokoju główny motyw oraz tło zdjęcia mogą być sfotografowane żywo i wyraziście. Robiąc autoportrety (selfie), starczy ustawić w aparacie tryb "selfie", żeby dobrał on adekwatną ostrość i jasność. Z boku obiektywu aparat posiada też lusterko do autoportretów, które pozwala sprawdzić, co wyszuka się na zdjęciu. Gorąca stopka do mocowania statywu na spodzie korpusu aparatu i samowyzwalacz, bez dwóch zdań okażą się przydatne przy zdjęciach grupowych. Ponadto, aby sprawdzać się w każdej sytuacji, aparat ma trzy tryby działania. "Tryb podwójnej ekspozycji" umożliwia nałożenie na jednym kadrze dwóch fotografii po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki. "Tryb Macro" daje możliwość fotografowania z odległości zaledwie 30cm, natomiast "Tryb Krajobrazu" można zastosować przy zdjęciach rozległych krajobrazów. Aparat jest wyekwipowany w trzy uzupełniające kolorowe filtry lampy błyskowej (pomarańczowy/fioletowy/zielony), które po nasunięciu na reflektor lampy zmieniają ogólną kolorystykę , a także pozwalają uzyskanie oryginalnej i wyrazistej faktury obrazu.

Wprowadzany model znamionuje się prostą, a równocześnie stylową formą. Aparat jest przystępny w trzech kolorach – perłowej bieli pasującej do każdego stylu, pąsowego złota podkreślającego elegancję i w odmianie grafitowej emanującej progresywnością. Pierścień wokół obiektywu aparatu ma metalowe wykończenie, a jego kolorystyka przypasowana jest do barwy korpusu. Finezyjnie żłobiona* powierzchnia nie tylko upraszcza trzymanie aparatu, lecz także wzbogaca jego interesujący wygląd. Opracowana forma aparatu pozwoli każdemu wybrać modny aparat pasujący do własnego stylu użytkownika.

Kwadratowy format

1. Często udoskonalone uchwycenie klimatu sceny i daje szersze możliwości fotograficzne w porównaniu z filmami instax mini o pocztówkowym formacie kadru

2. Tworzenie niezapomnianych fotografii w proporcji kadru 1×1

W ubiegłym roku japoński firma wprowadził film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE" oraz hybrydowy aparat typu instant z dodatkowymi funkcjami przetwarzania i edycji obrazu. Od tego czasu na rynku pojawiła się potrzeba zwiększenia gamy aparatów fotograficznych kompatybilnych z filmami o kwadratowym formacie kadru.

Produkty z kolekcji instax od chwili ich wprowadzenia w 1998 roku są użytkowane w głównej mierze przez młodych ludzi na całym świecie. Łącznie dostarczono już na rynek 30 milionów egzemplarzy aparatów z tej linii. Fujifilm kontynuuje rozwijanie systemu fotograficznego "instax", który pozwala każdemu radować się fotografowaniem i natychmiastowym uzyskiwaniem odbitek.

* Cienkie linie i rowki na powierzchni aparatu.

1. Nazwa artykułu

(1) Aparat fotograficzny do fotografii natychmiastowej – "instax SQUARE SQ6"
Perłowo biały/Pąsowa czerwień/Grafitowy (dostępny w trzech wersjach kolorystycznych)
(2) Film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE Film" wariant BLACK

2. Podstawowe właściwości

(1) "instax SQUARE SQ6"
a) Stylowy design

b) Aparat jest wyposażony w mnóstwo funkcji fotografowania
·Tryb samoczynny (typowy)
Aparat posiada funkcję samoczynnej regulacji ekspozycji, która przy naciskaniu spustu migawki namierza jasność zastanego oświetlania i dopasowuje adekwatny czas migawki i energiczność błysku lampy. Choćby w ciemnym pokoju główny motyw, a także tło fotografie mogą być sfotografowane żywo i wyraziście.

·Tryb autoportretu – Selfie
Ustawia adekwatną ostrość i jasność dla wykonywanych autoportretów.


Tryb samoczynny Tryb Selfie

·Regulacja ekspozycji
Można regulować rozjaśnienie i zaciemnienie fotografie.

·Tryb Makro
pozwala na realizowanie zdjęć już z odległości 30cm.

·Tryb Krajobrazu
umożliwia fotografowanie motywów oddalonych od aparatu co najmniej 2 metry


Jasne typowe Przyciemnione


·Tryb podwójnej ekspozycji
Po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki, dwa ujęcia nakładane są na siebie w jednym kadrze filmu.

·Samowyzwalacz
Funkcja samowyzwalacza pozawala na wykonywanie zdjęć grupowych, na których jest też fotografujący.

·Wyłączenie błysku
Wyłączenie błysku umożliwia wykonywanie zdjęć w naturalnym, zastanym oświetlaniu.


Zdjęcie 1 Zdjęcie 2

c) Trzy kolorowe filtry (pomarańczowy/fioletowy/zielony)
Dołączenie filtra do reflektora lampy błyskowej nadaje zdjęciu oryginalny wygląd i tonację kolorystyczną.


Pomarańczowy Fioletowy Zielony

2.Podstawowa specyfikacja

* W wyniku doskonalenia artykułu specyfikacja może ulec zmianie.