Fujifilm Instax SQUARE SQ6 (pąsowe złoto), 16581408 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fujifilm Instax SQUARE SQ6 (pąsowe złoto), 16581408 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Aparat FUJIFILM Instax Square SQ6 Złoty
499.00
MediaMarkt.pl
Aparat FUJIFILM Instax Square SQ 6 Złoty DARMOWY TRANSPORT
499.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Fujifilm
Kategoria:Aparaty analogowe

Opis

Nowy instax SQUARE SQ6!
15 maja 2018


Biała perła Pąsowe złoto Grafitowy

Model SQ6 ma cały szereg funkcji, które można wykorzystywać w najróżniejszych sytuacjach. Aparat ma funkcję samoczynnej regulacji ekspozycji, która uaktywnia się przy naciskaniu spustu migawki. Ocenia ona jasność otoczenia i dobiera stosowny czas migawki, a także dynamiczność błysku lampy. Nawet w ciemnym pokoju główny motyw oraz tło fotografie mogą być sfotografowane żywo i wyraziście. Robiąc autoportrety (selfie), starczy ustawić w aparacie tryb "selfie", aby dobrał on optymalną ostrość oraz jasność. Z boku obiektywu aparat posiada też lusterko do autoportretów, które pozwala sprawdzić, co odszuka się na zdjęciu. Gorąca stopka do mocowania statywu na spodzie korpusu aparatu i samowyzwalacz, bez wątpienia okażą się przydatne przy zdjęciach grupowych. W dodatku, aby sprawdzać się w każdej sytuacji, aparat ma trzy tryby działania. "Tryb podwójnej ekspozycji" pozwala na nałożenie na jednym kadrze dwóch zdjęć po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki. "Tryb Macro" daje możliwość fotografowania z odległości zaledwie 30cm, natomiast "Tryb Krajobrazu" można wykorzystać przy zdjęciach rozległych krajobrazów. Aparat jest wyekwipowany w trzy dodatkowe kolorowe filtry lampy błyskowej (pomarańczowy/fioletowy/zielony), które po nasunięciu na reflektor lampy zmieniają ogólną kolorystykę i pozwalają uzyskanie oryginalnej i wyrazistej faktury obrazu.

Wprowadzany model cechuje się prostą, a jednocześnie stylową formą. Aparat jest dostępny w trzech kolorach – perłowej bieli pasującej do każdego stylu, pąsowego złota akcentującego elegancję i w odmianie grafitowej emanującej postępowością. Pierścień wokół obiektywu aparatu ma metalowe wykończenie, a jego kolorystyka dostosowana jest do barwy korpusu. Delikatnie żłobiona* powierzchnia nie tylko upraszcza trzymanie aparatu, lecz także wzbogaca jego ciekawy wygląd. Opracowana forma aparatu pozwoli każdemu wybrać popularny aparat pasujący do własnego stylu użytkownika.

Kwadratowy format

1. Nieraz lepsze uchwycenie klimatu sceny i daje szersze możliwości fotograficzne w porównaniu z filmami instax mini o pocztówkowym formacie kadru

2. Tworzenie niezapomnianych fotografii w proporcji kadru 1×1

W ubiegłym roku japoński marka wprowadził film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE" oraz hybrydowy aparat typu instant z dodatkowymi funkcjami przetwarzania i edycji obrazu. Od tego czasu na rynku pojawiła się potrzeba zwiększenia gamy aparatów fotograficznych kompatybilnych z filmami o kwadratowym formacie kadru.

Produkty z linii instax od chwili ich wprowadzenia w 1998 roku są wykorzystywane zwykle przez młodych ludzi na całym świecie. Łącznie dostarczono już na rynek 30 milionów egzemplarzy aparatów z tej kolekcji. Fujifilm kontynuuje rozwijanie systemu fotograficznego "instax", który pozwala każdemu radować się fotografowaniem i natychmiastowym uzyskiwaniem odbitek.

* Cienkie linie i rowki na powierzchni aparatu.

1. Nazwa towaru

(1) Aparat fotograficzny do fotografii natychmiastowej – "instax SQUARE SQ6"
Perłowo biały/Pąsowa czerwień/Grafitowy (przystępny w trzech wersjach kolorystycznych)
(2) Film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE Film" rodzaj BLACK

2. Podstawowe cechy

(1) "instax SQUARE SQ6"
a) Stylowy design

b) Aparat jest wyekwipowany w dużo funkcji fotografowania
·Tryb automatyczny (charakterystyczny)
Aparat ma funkcję samoczynnej regulacji ekspozycji, która przy naciskaniu spustu migawki wykrywa jasność zastanego oświetlania i dostosowuje optymalny czas migawki, a także dynamiczność błysku lampy. Choćby w ciemnym pokoju główny motyw, a także tło fotografie mogą być sfotografowane żywo i wyraziście.

·Tryb autoportretu – Selfie
Ustawia optymalną ostrość i jasność dla wykonywanych autoportretów.


Tryb samoczynny Tryb Selfie

·Regulacja ekspozycji
Można regulować rozjaśnienie i zaciemnienie zdjęcia.

·Tryb Makro
pozwala na wykonywanie fotografii już z odległości 30cm.

·Tryb Krajobrazu
zezwala na fotografowanie motywów oddalonych od aparatu co najmniej 2 metry


Jasne typowe Przyciemnione


·Tryb podwójnej ekspozycji
Po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki, dwa ujęcia nakładane są na siebie w jednym kadrze filmu.

·Samowyzwalacz
Funkcja samowyzwalacza pozawala na realizowanie zdjęć grupowych, na których jest też fotografujący.

·Wyłączenie błysku
Wyłączenie błysku pozwala na realizowanie zdjęć w naturalnym, zastanym oświetlaniu.


Zdjęcie 1 Zdjęcie 2

c) Trzy kolorowe filtry (pomarańczowy/fioletowy/zielony)
Dołączenie filtra do reflektora lampy błyskowej nadaje zdjęciu oryginalny wygląd i tonację kolorystyczną.


Pomarańczowy Fioletowy Zielony

2.Podstawowa specyfikacja

* W wyniku doskonalenia artykułu specyfikacja może ulec zmianie.