Canon PowerShot V10 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Canon PowerShot V10 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Canon PowerShot V10 Vlogging Kit Srebrny
1549.00
RTV EURO AGD
-6%
Canon PowerShot V10 Vlogging Kit Srebrny
1549.00
OleOle!
-6%
Canon PowerShot V10 Vlogging Kit Czarny
1549.00
RTV EURO AGD
-6%
Canon PowerShot V10 Vlogging Kit Czarny
1549.00
OleOle!
Canon PowerShot V10 Advanced Kit Srebrny
1599.00
RTV EURO AGD
Canon PowerShot V10 Advanced Kit Srebrny
1599.00
OleOle!
Canon PowerShot V10 Advanced Kit Czarny
1649.00
OleOle!
Canon PowerShot V10 Advanced Kit Czarny
1649.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Canon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rodzaj zasilania akumulator

Opis

Aparat Canon PowerShot V10 Advanced Vlogging Kit metaliczny Wyróżnij się w Internecie i filmuj dyskretnie dzięki wielofunkcyjnej kamerze Canon PowerShot V10 do vlogowania w jakości 4K. Wszystko, co konieczne do vlogowania – odchylany ekran, znaczne mikrofony stereo i podstawka.

Przygotowanie do nagrywania zajmie zaledwie kilka sekund. Kamera Canon PowerShot V10 jest lekka i tak minimalna,gromadzi się w kieszeni albo małej torbie. Zaimponuj subskrybentom pozbawionymi drgań materiałami, które prezentują się perfekcyjnie niezależnie od tego, czy nagrano je w jasnym czy słabym świetle.

znaczne wbudowane mikrofony stereo i filtr wiatru sprawią, że wyraźnie zarejestrujesz dźwięki otoczenia i każde słowo. Przyciągaj widzów, prowadząc transmisję na żywo w serwisach YouTube i Facebook za pomocą aplikacji Canon Camera Connect w smartfonie.

Uniwersalność Canon PowerShot V10 zwiększają funkcje nagrywania za pośrednictwem sieci Wi-Fi i możliwość użytkowania urządzenia jako kamery internetowej. Kieszonkowe i wielofunkcyjne - Aparat Canon PowerShot V10 Advanced Vlogging Kit srebrny Ta nieduża (63,4 × 90,0 × 34,3 mm), ważąca 211 g kamera specjalna Canon PowerShot V10 zezwala na dyskretne, komfortowe i przyjemne vlogowanie.

Aparat Canon PowerShot V10 Advanced Vlogging Kit gwarantuje interesujący obraz pod każdym kątem Canon PowerShot V10 zastosowaną wielopozycyjną podstawkę, która prosto się składa i pozwala na nagrywanie bez wykorzystania rąk w kuchni albo w trakcie wyprawy.

Aparat Canon PowerShot V10 pozwoli Ci na tworzenie wciągających treści Pozbawione drgań materiały w jakości 4K UHD wyglądają nieprzeciętnie niezależnie od tego, czy nagrano je w jasnym czy w słabym świetle, i robią szerokie wrażenie na odbiorcach.

zastosowany szerokokątny obiektyw z maksymalną przysłoną f/2,8 powoduje,za każdym razem zmieścisz się w kadrze. Świetny dźwięk - Aparat Canon PowerShot V10 Advanced Vlogging Kit Canon PowerShot V10 wielkie wbudowane mikrofony stereo sprawią, iż wyraźnie zarejestrujesz dźwięki otoczenia i każde słowo, które wypowiadasz – bez względu na miejsce, w którym nagrywasz.

Filtr wiatru powoduje, że głos słychać korzystnie choćby wtedy, gdy pogoda powoduje problemy. Własny styl Możesz przystosowywać wygląd filmów dzięki 14 filtrów barw i efektom wygładzania skóry – starczy dotknąć przycisku.

Łatwa obsługa - Aparat Canon PowerShot V10 Advanced Vlogging Kit metaliczny Prosty układ przycisków i instynktownie obsługiwane menu szybkie rozpoczynanie nagrywania. Użytkownik ma do dyspozycji 2-calowy, obracany w zakresie 180 poziomów wyświetlacz dotykowy, który upraszcza nagrywanie przed i za kamerą.

Aparat Canon PowerShot V10 Advanced Vlogging Kit - przystępne transmisje na żywo Utrzymuj stały kontakt z odbiorcami – choćby bezprzewodowy lub z użyciem danych przenośnych – prowadząc transmisję na żywo w serwisach YouTube i Facebook za pośrednictwem aplikacji Canon Camera Connect w smartfonie.

Możliwość stosowania urządzenia jako kamery internetowej do