Nikon Coolpix A1000 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Nikon Coolpix A1000 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Nikon COOLPIX A1000 (srebrny)
1599.00
RTV EURO AGD
NIKON COOLPIX A1000 CZARNY / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
1680.00
fotosoft.pl
Nikon COOLPIX A1000 (srebrny)
1690.00
OleOle!
Nikon COOLPIX A1000 (czarny)
1690.00
OleOle!
NIKON COOLPIX A1000 CZARNY + PASEK NIETONĄCY / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
1699.00
fotosoft.pl
Nikon COOLPIX A1000 (czarny)
1719.00
RTV EURO AGD
Nikon aparat cyfrowy COOLPIX A1000 Silver
1757.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rozdzielczość 16 Mpx
Zoom optyczny 35 x
Zoom cyfrowy 4 x
Nagrywanie filmów 4096 x 2160 (4K)
Makro od 1 cm
Wizjer tak
Rodzaj zasilania akumulator
Czułość 6400, 100

Opis

Oficjalny sklep Nikon Jako oficjalny dystrybutor produktów Nikon zapewniamy naszym klientom przystępność szerokiego asortymentu produktów w prawidłowych cenach, z oficjalnej dystrybucji, z dwuletnią gwarancją i wsparciem technologicznym. Posiadamy uprawnienia do selektywnej sprzedaży mistrzowskich produktów Nikon w zróżnicowanych pakietach jako jeden z wybranych sklepów.

proponujemy:
Gwarancja producenta - 2 lata
Dowód zakupu: Faktura VAT 23% lub paragon
Kupujesz od POLSKIEJ RODZINNEJ firmy istniejącej od 2008 roku
towar nowy - nigdy nie użytkowany
GWARANCJA ZWROTU - 14 dni
bezpłatnA przesyłka
Już nie musisz czekać na kuriera - odbierz kiedy chcesz w paczkomacieAPARAT NIKON COOLPIX A1000
Sekrety miast. Bezkresne niebo. Aparat Nikon COOLPIX A1000 o rozdzielczości 16 MP jest niewielki i prosty w obsłudze, dzięki czemu jest perfekcyjnym towarzyszem podróży. Imponujący obiektyw z 35-krotnym zoomem optycznym ma zakres ogniskowych od 24 do 840 mm¹. Pozwala z łatwością przejść od klimatycznych ujęć szerokokątnych do szczególnie szczegółowych zbliżeń.
sprawdź wszystko. Duży wizjer elektroniczny. nieprzeciętnie kadruj miejskie ujęcia bez względu na oświetlenie i porę dnia. Wizjer elektroniczny (EVF) o obfitym kontraście i rozdzielczości 1166 tys. Punktów gwarantuje nieprzeciętną widoczność oraz zezwala na komfortowe kadrowanie. Detektor zbliżenia oka włącza wizjer z chwilą zbliżenia aparatu do oka.
Pokaż piękno. Filmy 4K. Uchwyć aktywność, dźwięki i zachody Słońca. Rejestruj filmy w zniewalającej jakości 4K/UHD z szybkością do 30 kl./s oraz w rozdzielczości Full HD z prędkością do 60 kl./s. Zaimplementowana funkcja filmów poklatkowych usprawnia rejestrowanie spektakularnych klipów przedstawiających ulice lub gromadzące się chmury burzowe.

Odkryj wszystkie kąty. Odchylany wyświetlacz i dotykowe elementy sterujące. nietrudne komponowanie ujęć pod atrakcyjnymi kątami. Znaczny odchylany wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7,6 cm (3 cali) i rozdzielczości 1036 tys. Punktów szybko się włącza oraz zezwala na obsługę AF i spustu migawki podczas fotografowania w trybie podglądu na żywo. W trybie odtwarzania możesz rozszerzać i pomniejszać obrazy i przełączać widok pomiędzy nimi.
Dopracuj każdy szczegół. Rejestrowanie obrazów w formacie RAW. Przejmij pełną kontrolę nad zdjęciami dzięki możliwości fotografowania w formacie RAW. Wszystkie dane zdjęć są zachowywane, więc możesz korygować ich dowolne aspekty za pomocą ulubionego oprogramowania do edycji zdjęć.
Płynny zoom. Jednostajna kontrola. konkretny uchwyt zagwarantuje stabilność, a boczna dźwignia zoomu umożliwia zmianę ogniskowej kciukiem. Jedno dotknięcie przycisku zoomu krokowego natychmiast przestawia ogniskową z ustawienia teleobiektywu na szerokokątną. Upraszcza to śledzenie obiektów, które przemieściły się poza kadr.

Ostre i zrównoważone fotografowanie AF z wyszukiwaniem celu ekspresowo ustawia ostrość na obiektach, nawet w słabym świetle. wydajna funkcja redukcji drgań marki Nikon kompensuje drganie aparatu, zapewniając stabilność zdjęć i filmów. Przydaje się wspaniale przy fotografowaniu krajobrazów z jadącego samochodu terenowego albo odkrywaniu miejskich ulic.
Śledź odwiedzone miejsca. Dziel się tym, co widzisz. Po co czekać? Aplikacja SnapBridge do systemów iOS i Android gwarantuje nieprzerwane połączenie aparatu ze smartfonem albo tabletem. Momentalnie dziel się swymi zdjęciami. Śledź swoje podróże przy pomocy znajdującego się w urządzeniu inteligentnym modułu GPS, używanego przez aplikację SnapBridge do aktualizacji daty i lokalizacji w aparacie.

PASEK PŁYWAJĄCY NIKON
Ten prosty do zlokalizowania pasek pływający zabezpieczy Twój aparat. Jeśli aparat wymknie się fotografującemu z dłoni, nie zatonie, ale będzie się utrzymywał na powierzchni wody dzięki paskowi, tak aby można było go prosto odzyskać
Kompatybilny z:
 • Coolpix W100
 • Coolpix W150
 • Coolpix W300
 • Coolpix AW110
 • Coolpix AW120
 • Coolpix AW130
 • Coolpix S32
 • Coolpix S33
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
 • NIKON COOLPIX A1000
 • ŁADOWARKA
 • AKUMULATOR
 • przewód USB
 • PASEK NA RĘKĘ

Ściereczka z LOGO naszego sklepuw dodatku dołączamy miękką ściereczkę do czyszczenia. Nieprzeciętna do czyszczenia gładkich powierzchni, nie powoduje zarysowań. Spełni swoją funkcję w czyszczeniu:
 • płyt CD
 • obiektywów
 • filtrów do obiektywów
 • wyświetlaczy LCD
rozmiary: 18cm x 15 cm