Nikon Coolpix B500 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nikon Coolpix B500 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Aparet fotograficzny Nikon COOLPIX B500 czerwony
999.00
Mega-electro.pl
Aparat NIKON Coolpix B500 Czarny + Torba CS-P08
1349.99
Media Expert
Aparat NIKON Coolpix B500 Fioletowy
1444.00
Media Expert
Aparat NIKON Coolpix B500 Czerwony
1445.00
Media Expert

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rozdzielczość 16 Mpx
Zoom optyczny 40 x
Przekątna ekranu 3.0 "
Ogniskowa max 900
Stabilizator obrazu optyczny
Wizjer nie
Nośnik danych karta SD, pamięć wewnętrzna
Rodzaj zasilania AA
Kolor czarny
Balans bieli auto
Czułość 1600, 3200, 6400, 125
Ogniskowa 4.0-160 mm

Opis

Dzięki aparatowi Nikon COOLPIX B500 ciesz się olśniewającą jakością zdjęć i prostotą obsługi.

Korzystaj z możliwości, jakie daje obiektyw NIKKOR z 40-krotnym zoomem optycznym z możliwością uzyskania 80-krotnego powiększenia za pomocą funkcji Dynamic Fine Zoom¹ – znajdź się w samym centrum akcji i ciesz się genialną stabilnością obrazu dzięki bocznej dźwigni zoomu. Dzięki odchylanemu wyświetlaczowi LCD o wysokiej rozdzielczości fotografuj i filmuj z najróżniejszych perspektyw, prosto uchwyć fotografowane obiekty dzięki przyciskowi zoomu krokowego i połącz aparat z urządzeniem inteligentnym za pomocą technologii SnapBridge. Instynktowna obsługa usprawnia fotografowanie, pokrętło trybu pracy zapewnia dostęp do wykorzystywanych funkcji, a konwencjonalna stylistyka sprawia, że aparat wygodnie leży w rąk.

zaopatrzony w 16-megapikselową matrycę aparat COOLPIX B500 pozwala uwieczniać sceny z życia z niezwykłej perspektywy.

PROSTA I intuicyjnA OBSŁUGA i wyśmienitA JAKOŚĆ fotografii

Ciesz się łatwością obsługi i gwarancją wyśmienitych zdjęć, skupiając całą kreatywność na warstwie kompozycyjnej. Pokrętło trybu pracy gwarantuje komfortowy dostęp do używanych funkcji, a obszerny zakres opcji pozwala z łatwością nagrywać efektowne filmy w jakości Full HD (1080p/60i) i uzyskiwać niezwykłe zdjęcia podczas podróży lub oddawania się swemu hobby (np. Obserwacji gwiazd albo ptaków). Świetna matryca CMOS w technologii BSI (Back Side Illumination) o rozdzielczości 16 milionów pikseli gwarantuje wysoką jakość fotografii, a zasilanie dostępnymi na całym świecie bateriami rodzaju AA zagwarantuje możliwość wykonywania fotografii w trakcie każdej podróży.

OBIEKTYW NIKKOR Z 40-KROTNYM ZOOMEM OPTYCZNYM

Dzięki obiektywowi NIKKOR z 40-krotnym zoomem optycznym z możliwością uzyskania 80-krotnego powiększenia za pomocą funkcji Dynamic Fine Zoom¹ łatwo uwiecznisz każde wydarzenie sportowe, uzyskasz szczególnie szczegółowe fotografie odległych części miejskiego krajobrazu lub wykonasz istotnie wyraziste fotografie Księżyca i nocnego nieba. Dzięki cenionej optyce NIKKOR ten kompaktowy aparat gwarantuje wyjątkową jakość obrazu i zakres ogniskowych wynoszący od 22,5 mm w ustawieniu szerokokątnym do 900 mm w ustawieniu teleobiektywu (w przeliczeniu na format małoobrazkowy).

SKUTECZNA REDUKCJA DRGAŃ (VR)

Stabilność aparatu ma kluczowe znaczenie dla ostrości fotografii. Wydajny system redukcji drgań ogranicza poruszenie spowodowane drganiem aparatu, zapewniając ostrość zdjęć nawet przy 40-krotnym przybliżeniu. Optyczny system redukcji drgań pozwala wydłużyć czas otwarcia migawki o 3 stopnie (zgodnie ze standardem stowarzyszenia CIPA przy ustawieniu najdłuższej ogniskowej), a komfortowy uchwyt pozwala dodatkowo zwiększyć stabilność aparatu.

SNAPBRIDGE

technika SnapBridge gwarantuje stałą łączność (przy niskim zużyciu energii) między aparatem a smartfonem albo tabletem, usprawniając zarządzanie twórczością fotograficzną. Możesz dzisiaj szybko przesyłać wykonane fotografie do urządzenia inteligentnego i udostępniać je w nadzwyczajnej jakości. Możesz jeszcze sterować funkcjami aparatu z poziomu telefonu, aktualizować jego oprogramowanie i korzystać z wielu innych możliwości.

Aplikacja na urządzenia z Androidem jest już przystępna. Aplikacja na urządzenia z systemem iOS będzie przystępna w sklepie App Store® począwszy od sierpnia 2016 roku.

POKRĘTŁO TRYBU PRACY

Spersonalizuj obsługę aparatu dzięki możliwości prędkiego wyboru ulubionych funkcji, takich jak tryb automatyczny, program tematyczny czy tryb zdjęć sportowych, za pomocą pokrętła trybu pracy w górnej części aparatu. Dzięki czemu zmiana ustawień staje się prosta i instynktowna, a wykonywanie fotografii – czystą przyjemnością.

NIEZWYKŁA JAKOŚĆ FILMÓW HD

Na za każdym razem zapomnij o niewyraźnych filmach i ciesz się jednostajnym obrazem Full HD (1080p/60i) uzyskiwanym dzięki 4-osiowej hybrydowej redukcji drgań, która przy pomocy optycznego i elektronicznego systemu kompensuje drganie aparatu i zapobiega rozmyciu obrazu – choćby przy pełnym, 40-krotnym rozszerzeniu optycznym. Zaskocz znajomych istotnie wyrazistymi filmami z rodzinnych uroczystości, koncertów, zwiedzania obiektów architektonicznych czy wypadów na łono natury, bez względu na odległość od fotografowanego obiektu, i korzystaj z możliwości wykonywania zdjęć w trakcie filmowania.

obszerny ODCHYLANY ekran O PRZEKĄTNEJ 7,5 CM (3 CALE) I ROZDZIELCZOŚCI 921 000 PUNKTÓW

Ciesz się łatwością wykonywania fotografii dzięki odchylanemu wyświetlaczowi o szerokim kącie oglądania, który upraszcza kreatywne tworzenie kompozycji i wyświetla starannie to, co zostanie uwiecznione na zdjęciu. Rób zdjęcia i nagrywaj filmy w komfortowej pozycji dzięki szerokiemu zakresowi kątów gwarantującemu elastyczność w przypadku każdego rodzaju obiektu. Ekran o wysokiej rozdzielczości charakteryzuje się szczególnie znikomym zużyciem energii, co przekłada się na możliwość wykonania większej liczby fotografii. Na dodatek gwarantuje precyzyjne odwzorowanie odcieni i perfekcyjną widoczność pod zróżnicowanymi kątami. Warstwa przeciwodblaskowa i akrylowa warstwa uniemożliwiająca pojawianiu się odcisków palców zapewniają wyrazisty obraz w każdej sytuacji, a 5-stopniowa regulacja jasności zapewnia nieprzeciętną widoczność wyświetlanych zdjęć w słoneczne dni.

wygodnY UCHWYT, niewiele znaczące wymiary

Dzięki funkcjonalnej konstrukcji aparat gwarantuje pewny, wygodny chwyt mimo szczególnie znikomych rozmiarów – ok. 113,5 (szer.) x 78,3 (wys.) x 94,9 mm (gł.). Dodatkowo znamionuje się konwencjonalną stylistyką, świetnymi parametrami i mało waży – ok. 542 g, łącznie z bateriami i kartą SD.

AF Z WYSZUKIWANIEM CELU

technika AF z wyszukiwaniem celu, która na podstawie analizy warunków fotografowania prędko identyfikuje obiekt, ustawia ostrość w mgnieniu oka. Starczy skierować aparat w stronę fotografowanego obiektu, a system szybko odgadnie, na który obszar ustawić ostrość. Aktywne pola ostrości są samoczynnie dostosowywane do rozmiaru obiektu, co zapewnia perfekcyjną ostrość wszystkich zdjęć. Wydajność trybu AF z wyszukiwaniem celu jest taka sama w sytuacji obiektów (też niewielkich, takich jak kwiaty czy potrawy) znajdujących się w centrum kadru, jak i na jego obrzeżach.

¹ powiększenie uzyskane przy pomocy funkcji Dynamic Fine Zoom jest liczone od najszerszego położenia zoomu optycznego.

artykuł
firma
Kod producenta
Nikon B500 purple
EAN
0018208949038
Podstawowe informacje rozmiary
Szerokość [mm]
113.5
Wysokość [mm]
78.3
Grubość [mm]
94.9
cechy matrycy Obiektyw Ekspozycja
Centralnie ważony
Matrycowy
Punktowy
-2EV do +2EV z krokiem co 1/3EV
automatyczny
Automatyka programowa (P)
Film
technologiczne
wytrzymała na kurz
charakterystyczna
Baterie AA
przeznaczony akumulator
zastosowane technologie
WiFi
Zapis informacji Lampa błyskowa
zaimplementowana - podnoszona
automatyczny
Włączona
Wyłączona
Podgląd zdjęć Funkcje
10 sekund
2 sekundy
5 sekund
Tak
Śledzenie obiektów w ruchu
Czarno-biały
Film
Krajobraz
Makro
Portret
Sport
zdjęcia nocne
dołączone wyposażenie
Bateria
kabel USB
Pasek
Pokrywa na obiektyw
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 22 460 87 60
Opis:
Serwis i Status naprawySerwis lustrzanek, obiektywów, lamp błyskowychoraz pozostałych produktów z wyłączeniem aparatów COOLPIX.Nikon Polska Sp. Z o.o.ul. Łopuszańska 38B02-232 Warszawa, PolskaGodziny pracy serwisu:poniedziałek 10:00 - 18:00, wtorek - piątek 8:30 - 16:30.Kontakt z serwisem Nikon Polska:tel. +48 22 460 87 60e-mail: [email protected]fax + 48 22 460 87 38Informacje online o statusie naprawy sprzętu w serwisie Nikon Polskadostępne są w zakładce STATUS NAPRAWY.Serwis aparatów COOLPIXVSP DATA a.s.Údolní 2188390 64 Tábor, Republika Czeskawww.vspdata.czKontakt z serwisem VSP Data:Tel. +48 22 460 87 32, pon. - pt. 9 – 17e-mail: [email protected] (obsługa w j. Polskim)Więcej danych na temat serwisu w zakładce SERWIS albo pod numerem telefonu infolinii NIKON +48 (22) 460 87 32. Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.