Nikon Coolpix B600 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Nikon Coolpix B600 oraz 10 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1259.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Aparat Nikon COOLPIX B600 VQA090EA- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
1259.00
Sferis.pl
Aparat NIKON Coolpix B600 Czarny DARMOWY TRANSPORT
1299.00
ELECTRO.pl
Aparat NIKON Coolpix B600 Czerwony DARMOWY TRANSPORT
1299.00
ELECTRO.pl
Nikon COOLPIX B600 (czerwony)
1299.00
RTV EURO AGD
Nikon COOLPIX B600 (czarny)
1299.00
RTV EURO AGD
Nikon COOLPIX B600 (czarny)
1299.00
OleOle!
Aparat NIKON Coolpix B600 Czarny
1299.00
Media Expert
Aparat NIKON Coolpix B600 Czerwony
1299.00
Media Expert
Nikon COOLPIX B600 (czerwony)
1299.00
OleOle!
Nikon Coolpix B600 Black + oryginalne pudełko GRATIS! - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
1358.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Zoom optyczny 60 x
Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD)
Makro od 1 cm
Rodzaj zasilania akumulator

Opis

Aparat cyfrowy pozwalawykorzystać jego ogromne możliwości rejestrowania obrazów w nad wyraz szerokim zakresie ogniskowych bez względu na warunki. Innowacyjny obiektyw NIKKOR 60-krotnym zoomem optycznym ma ogniskowe w zakresie od 24 do 1440 mm.

Niezależnie od tego, czy chcesz przybliżyć widok, czy kadrować szeroko, żeby uchwycić dzieci w akcji, ten aparat pozwoli Ci zrealizować swoją wizję. Filmy w rozdzielczości Full HD. Dźwięk stereo. Naciśnięcie specjalnego przycisku filmowania sprawia rozpoczęcie nagrywania obrazu w rozdzielczości Full HD (1080p/30p) z dźwiękiem stereo.

Mechanizm redukcji drgań przeciwdziała skutkom drgania aparatu, gwarantując stabilność nagrywanych filmów choćby przy filmowaniu w marszu. Edycja w aparacie pozwala oglądać pojedyncze klatki i likwidować niepotrzebne fragmenty w trakcie odtwarzania filmów.

SnapBridge. Błyskawiczne rejestrowanie i udostępnianie. Po co czekać? Opracowana przez producenta Nikon aplikacja SnapBridge do systemów iOS i Android zagwarantuje bezustanne połączenie aparatu ze smartfonem albo tabletem.

ekspresowo dziel się swoimi zdjęciami. Śledź datę i lokalizację przy pomocy modułu GPS w urządzeniu inteligentnym. Możesz nawet fotografować zdalnie przy pomocy urządzenia inteligentnego. Znakomity wygląd.

Łatwa obsługa. Dzięki uchwytowi znanemu z lustrzanek aparat pewnie leży w rąk. Komfortowo rozmieszczone elementy sterujące powodują, iż obsługa aparatu jest prosta i instynktowna. Dzięki akumulatorowi jonowo-litowemu dasz radę sfotografować wszystko, niezależnie od tego, czy będą to urodziny, czy ekscytująca podróż.

Wykaż się kreatywnością. Bez względu na to, co fotografujesz. COOLPIX B600 jest tak łatwy w obsłudze, iż każdy może robić nim znakomite fotografie i filmy. Programy tematyczne takie jak Sport, Makro i Zachód Słońca automatycznie dobierają trafne ustawienia dające najlepsze efekty.

Aby zapewnić Ci największą wygodę fotografowania, aparat może wybrać najkorzystniejszy program tematyczny za Ciebie. Tryby kreatywne wyzwolą w Tobie artystę Retusz upiększający pozwala edytować pojedyncze zdjęcia i wytwarzać atrakcyjne portrety.

Tryb kreatywny umożliwia wyświetlenie podglądu dziesiątek efektów artystycznych do fotografii i filmów przed rozpoczęciem fotografowania albo filmowania. Tryb makro pozwala robić znakomite fotografie zachwycających minimalnych szczegółów.

wielki monitor. Nieskomplikowane kadrowanie. COOLPIX B600 ma 3-calowy monitor LCD o rozdzielczości 921 tys. Punktów z powłoką przeciwodblaskową. Jasność monitora można regulować, więc obraz pozostanie wyraźny choćby w jasnym świetle słonecznym.

duży kąt widzenia świetnie się nadaje do komponowania unikatowych zdjęć. Szybki i bezproblemowy autofokus Chcesz fotografować lub filmować sceny w słabym świetle albo szybką akcję? Rejestruj wspaniale ostre fotografie i filmy, nie martwiąc się o irytujące zmiany w ostrości.

AF z wyszukiwaniem celu momentalnie ustawia ostrość na obiektach, nawet w słabym świetle. Twarze i mniejsze obiekty są skrupulatnie rozpoznawane. Stała gotowość Dzięki bogatej gamie akcesoriów firmy Nikon przygotujesz się na każdą sytuację, na przykład rodzinne spotkanie czy zwiedzanie ciekawych miejsc na wakacjach.

Miej aparat za każdym razem pod ręką dzięki dedykowanej torbie COOLPIX. Weź ze sobą zapasowy akumulator jonowo-litowy,za każdym razem być gotowym na fotografowanie w plenerze.