Nikon Coolpix P1000 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Nikon Coolpix P1000 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4785.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
NIKON COOLPIX P1000 / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
4785.00
fotosoft.pl
NIKON COOLPIX P1000 + TORBA + 16GB / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
5199.00
fotosoft.pl

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rozdzielczość 10 Mpx
Zoom optyczny 125 x
Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD)
Wizjer tak
Rodzaj zasilania akumulator
Czułość 12800, 100

Opis

Pokonuj granice
Krajobrazy księżycowe. Przyroda. Samolot w oddali. 125-krotny zoom optyczny to światowy rekordzista¹. Zakres ogniskowych 24–3000 mm daje Ci niesamowite możliwości².
250-krotne cyfrowe powiększenie uzyskane dzięki funkcji Dynamic Fine Zoom rozszerza maksymalną ogniskową do niewiarygodnej wartości 6000 mm² ³. Taki zakres ogniskowych daje swobodę uchwycenia całej sceny przy ustawieniu szerokokątnym albo przybliżenia widoku, tak by pokazać najdrobniejsze szczegóły. Nawet te na powierzchni Księżyca.
zniewalające fotografie
znakomita ostrość fotografii nawet przy arcytrudnie długiej ogniskowej. Jasny obiektyw NIKKOR f/2,8, matryca o rozdzielczości 16 mln pikseli i zapis w formacie RAW.
Czuła matryca CMOS w technologii BSI i jasny obiektyw NIKKOR f/2,8 gwarantują swobodę fotografowania w złych warunkach oświetleniowych. Wydajny procesor przetwarzania obrazu EXPEED marki Nikon i innowacyjne technologie obiektywu minimalizują dystorsję nawet przy długiej ogniskowej. Momentalny system autofokusa zezwala na fotografowanie dynamicznych scen z prędkością do 7 kl./s. Z kolei obsługa formatu RAW daje możliwość zapisu zdjęć w postaci nieskompresowanych plików i ich eksportu do wybranego programu do obróbki lub edycji.

Dowolny kąt widzenia

Wizjer elektroniczny o wielkiej rozdzielczości i znaczny ruchomy monitor zezwalają na luźne komponowanie niezwykłych fotografii.
Dzięki niezwykle wysokiej rozdzielczości wizjera elektronicznego (ok. 2 360 000 punktów) podgląd kadru jest wyraźny i szczegółowy nawet w ostrym świetle. Jasny ekran LCD o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 921 000 punktów można przechylać i obracać w niemal dowolnym kierunku. Czujka zbliżenia oka wyłapuje przybliżenie aparatu do twarzy użytkownika i samoczynnie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny.
Filmy 4K przy najdłuższych ogniskowych

Rejestruj najwyższej jakości filmy 4K/UHD z dźwiękiem stereofonicznym. Sfilmuj start rakiety w zbliżeniu. Uwiecznij pierwszy lot młodego orła z oddalonej kryjówki.
bez problemu nagrywaj filmy w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p albo w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 60p. Aparat obsługuje czysty sygnał wyjściowy HDMI, co zezwala na wyświetlanie filmu na zewnętrznym monitorze podczas jego nagrywania. Z kolei zaimplementowane złącze mikrofonowe pozwala na korzystanie z zewnętrznego mikrofonu stereofonicznego gwarantującego widoczniejszy dźwięk. Film superpoklatkowy to jedna z zaimplementowanych funkcji aparatu, umożliwiająca tworzenie przyspieszonych sekwencji zmieniających się krajobrazów i niezwykłych ujęć. Z kolei opcja Film poklatkowy jest wspaniała do rejestrowania pejzaży nieboskłonu, smug gwiezdnych i Księżyca przesuwającego się po nocnym niebie.
zdjęcia bez poruszeń

System redukcji drgań opracowany poprzez markę Nikon kompensuje efekt drgania aparatu. Dzięki czemu możesz uzyskać ostre fotografie i filmy, nawet fotografując z ręki przy długiej ogniskowej.
System optycznej redukcji drgań (VR) z podwójną detekcją opracowany poprzez firmę Nikon umożliwia fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi choćby o pięć poziomów niżeli byłoby to możliwe bez wykorzystania tego systemu⁴. Skutki drgania aparatu są redukowane do minimum choćby przy słabym oświetleniu, więc można rejestrować zdjęcia i filmy o udoskonalonej ostrości, jednocześnie zapewniając dobrą ekspozycję. Tryb dynamicznej redukcji drgań zapewnia większą stabilność obrazów w wizjerze i na ekranie aparatu, co jest nad wyraz przydatne w terenie. Dzisiaj możesz znakomicie skomponować kadr, fotografując kondora dostrzeżonego z tylnego siedzenia jeepa albo rejestrując wieloryba wyskakującego z wody, gdy płyniesz łodzią.
Dziel się magią. Przesyłaj fotografie na bieżąco poprzez SnapBridge.

Możesz utrzymać stałą łączność pomiędzy aparatem a urządzeniem inteligentnym,samoczynne przesyłać i udostępniać niezwykłe fotografie bezpośrednio po ich wykonaniu. Możesz też fotografować zdalnie przy pomocy urządzenia inteligentnego.
Opracowana poprzez producenta Nikon aplikacja SnapBridge zagwarantuje stałą łączność aparatu z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technice Bluetooth® low energy⁵. Aparat może przesyłać wykonywane zdjęcia do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania zawsze nowego połączenia. Filmy można w dowolnej chwili przesyłać ręcznie z aparatu dzięki zaimplementowanemu modułowi Wi-Fi®⁶. Natomiast aplikacja SnapBridge aktualizuje parametry lokalizacji i daty na podstawie danych z modułu GPS w urządzeniu inteligentnym, co ułatwia śledzenie zarejestrowanych wojaży. Aplikacja ta pozwala też sterować zoomem albo zwalniać migawkę aparatu z poziomu urządzenia inteligentnego.
Sięgnij gwiazd
zastosowane tryby fotografowania umożliwiają pełną kreatywność. Perfekcyjne zdjęcie stworzone superteleobiektywem to zawsze więcej niżeli zwykłe zbliżenie.
Tryb Księżyc pozwala wykonywać widoczne zdjęcia księżyca w każdej fazie dzięki optymalizacji ustawień aparatu pod kątem zdjęć astronomicznych. Zbliż się do płochliwej fauny w trybie Obserwacja ptaków. Możesz utrzymywać otwartą migawkę nawet do 60 sekund w trybach fotografowania czas B i ustawienie T, co jest istotnie przydatne podczas nocnych sesji zdjęciowych. Aparat również tworzenie niezwykłych obrazów poprzez nakładanie maksymalnie trzech zdjęć przy pomocy funkcji Wielokrotna ekspozycja.

za każdym razem utrzymuj obiekt w kadrze

pokaźny uchwyt i komfortowo rozmieszczone części sterujące pozwalają błyskawicznie i płynnie zmieniać ogniskową. Nieważne, co dzieje się na niebie, aparat jest zawsze gotowy do uchwycenia tego.
potężny uchwyt gwarantuje stabilność, a boczna dźwignia zoomu zezwala na zmianę ogniskowej kciukiem. Jedno dotknięcie przycisku zoomu krokowego natychmiast przestawia ogniskową z ustawienia teleobiektywu na szerokokątną. Usprawnia to śledzenie obiektów, które przemieściły się poza kadr. Ten aparat COOLPIX jest ponad czterokrotnie lżejszy od lustrzanki cyfrowej z superteleobiektywem. Masa zaledwie 1,4 kg pokaźnie upraszcza obsługę przy fotografowaniu z ręki.
Stała gotowość
Fotografuj z doskonałym oświetleniem. Nagrywaj znaczny dźwięk. Nikon oferuje optymalne akcesoria na każdą okoliczność.
Gorąca stopka aparatu zezwala na podłączenie idealnych lamp błyskowych producenta Nikon – by uzyskać zdjęcia o stabilnym kontraście w niełatwych warunkach oświetleniowych, wypróbuj niepokaźny model SB-700. Z kolei mikrofon stereofoniczny ME-1 albo mikrofon bezprzewodowy ME-W1 pozwala rejestrować czysty, widoczny dźwięk.