Nikon Coolpix P1000 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nikon Coolpix P1000 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Aparat NIKON Coolpix P1000 Czarny
4999.00
Media Expert
NIKON COOLPIX P1000 / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
5799.00
fotosoft.pl

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rozdzielczość 10 Mpx
Zoom optyczny 125 x
Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD)
Wizjer tak
Rodzaj zasilania akumulator
Kolor czarny
Czułość 12800, 100

Opis

Aparat cyfrowy Nikon Coolpix P1000
Pokonuj granice
Krajobrazy księżycowe. Przyroda. Samolot w oddali. 125-krotny zoom optyczny to światowy rekordzista. Zakres ogniskowych 24–3000 mm daje Ci niesamowite możliwości.
250-krotne cyfrowe powiększenie uzyskane dzięki funkcji Dynamic Fine Zoom rozszerza maksymalną ogniskową do niewiarygodnej wartości 6000mm. Taki zakres ogniskowych daje swobodę uchwycenia całej sceny przy ustawieniu szerokokątnym albo przybliżenia widoku, tak by pokazać najdrobniejsze szczegóły. nawet te na powierzchni Księżyca.
zniewalające fotografie
znakomita ostrość fotografii nawet przy arcytrudnie długiej ogniskowej. Jasny obiektyw NIKKOR F2.8, matryca o rozdzielczości 16 mln pikseli i zapis w formacie RAW.
Czuła matryca CMOS w technologii BSI i jasny obiektyw NIKKOR F2.8 gwarantują swobodę fotografowania w złych warunkach oświetleniowych. wydajny procesor przetwarzania obrazu EXPEED marki Nikon i innowacyjne technologie obiektywu minimalizują dystorsję nawet przy długiej ogniskowej. Błyskawiczny system autofokusa zezwala na fotografowanie dynamicznych scen z szybkością do 7 kl./s. Z kolei obsługa formatu RAW daje możliwość zapisu fotografii w postaci nieskompresowanych plików i ich eksportu do wybranego programu do obróbki lub edycji.
Dowolny kąt widzenia
Wizjer elektroniczny o obfitej rozdzielczości i znaczny ruchomy monitor umożliwiają luźne komponowanie niezwykłych fotografii.
Dzięki wyjątkowo wysokiej rozdzielczości wizjera elektronicznego (ok. 2 360 000 punktów) podgląd kadru jest wyraźny i szczegółowy nawet w ostrym świetle. Jasny ekran LCD o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 921 000 punktów można przechylać oraz obracać w niemal dowolnym kierunku. Czujka zbliżenia oka wykrywa przybliżenie aparatu do twarzy użytkownika i samoczynnie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny.
Filmy 4K przy najdłuższych ogniskowych
Rejestruj najwyższej jakości filmy 4K/UHD z dźwiękiem stereofonicznym. Sfilmuj start rakiety w zbliżeniu. Uwiecznij pierwszy lot młodego orła z oddalonej kryjówki.
bez problemu nagrywaj filmy w rozdzielczości 4K/UHD z prędkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 60p. Aparat obsługuje czysty sygnał wyjściowy HDMI, co umożliwia wyświetlanie filmu na zewnętrznym monitorze w trakcie jego nagrywania. Z kolei wbudowane złącze mikrofonowe zezwala na korzystanie z zewnętrznego mikrofonu stereofonicznego zapewniającego wyraźniejszy dźwięk. Film superpoklatkowy to jedna z wbudowanych funkcji aparatu, umożliwiająca tworzenie przyspieszonych sekwencji zmieniających się krajobrazów i niezwykłych ujęć. Z kolei opcja Film poklatkowy jest wyśmienita do rejestrowania pejzaży nieboskłonu, smug gwiezdnych i Księżyca przesuwającego się po nocnym niebie.
zdjęcia bez poruszeń
System redukcji drgań opracowany poprzez producenta Nikon kompensuje efekt drgania aparatu. Dzięki temu możesz uzyskać ostre fotografie i filmy, nawet fotografując z ręki przy długiej ogniskowej. System optycznej redukcji drgań (VR) z podwójną detekcją opracowany poprzez markę Nikon pozwala na fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi choćby o pięć poziomów aniżeli byłoby to osiągalne bez zastosowania tego systemu⁴. Skutki drgania aparatu są redukowane do minimum choćby przy słabym oświetleniu, więc można rejestrować zdjęcia i filmy o ulepszonej ostrości, jednocześnie zapewniając poprawną ekspozycję. Tryb aktywnej redukcji drgań zapewnia większą stabilność obrazów w wizjerze i na ekranie aparatu, co jest nad wyraz przydatne w terenie. Dzisiaj możesz doskonale skomponować kadr, fotografując kondora dostrzeżonego z tylnego siedzenia jeepa albo rejestrując wieloryba wyskakującego z wody, gdy płyniesz łodzią.
Dziel się magią. Przesyłaj fotografie na bieżąco poprzez SnapBridge.

Możesz utrzymać stałą łączność między aparatem a urządzeniem inteligentnym,automatyczne przesyłać i udostępniać niezwykłe fotografie bezpośrednio po ich wykonaniu. Możesz też fotografować zdalnie przy pomocy urządzenia inteligentnego. Opracowana poprzez firmę Nikon aplikacja SnapBridge zagwarantuje stałą łączność aparatu z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technice Bluetooth® low energy⁵. Aparat może przesyłać wykonywane fotografie do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania zawsze nowego połączenia. Filmy można w dowolnej chwili przesyłać ręcznie z aparatu dzięki zastosowanemu modułowi Wi-Fi®⁶. Natomiast aplikacja SnapBridge aktualizuje cechy lokalizacji i daty na podstawie informacji z modułu GPS w urządzeniu inteligentnym, co upraszcza śledzenie zarejestrowanych wojaży. Aplikacja ta pozwala również sterować zoomem lub zwalniać migawkę aparatu z poziomu urządzenia inteligentnego.
Sięgnij gwiazd
zaimplementowane tryby fotografowania pozwalają na całkowitą kreatywność. Nieprzeciętne zdjęcie wytworzone superteleobiektywem to za każdym razem więcej aniżeli zwykłe zbliżenie.
Tryb Księżyc pozwala wykonywać wyraźne zdjęcia księżyca w każdej fazie dzięki optymalizacji ustawień aparatu pod kątem fotografii astronomicznych. Zbliż się do płochliwej fauny w trybie Obserwacja ptaków. Możesz utrzymywać otwartą migawkę choćby do 60 sekund w trybach fotografowania czas B i ustawienie T, co jest istotnie przydatne podczas nocnych sesji zdjęciowych. Aparatkompaktowy Nikon Coolpix P1000 też tworzenie niezwykłych obrazów przez nakładanie maksymalnie trzech zdjęć za pomocą funkcji Wielokrotna ekspozycja.

zawsze utrzymuj obiekt w kadrze

pokaźny uchwyt i wygodnie rozmieszczone komponenty sterujące pozwalają momentalnie i płynnie zmieniać ogniskową. Nieważne, co dzieje się na niebie, aparat jest zawsze gotowy do uchwycenia tego. Konkretny uchwyt zagwarantuje stabilność, a boczna dźwignia zoomu umożliwia zmianę ogniskowej kciukiem. Jedno dotknięcie przycisku zoomu krokowego natychmiast przestawia ogniskową z ustawienia teleobiektywu na szerokokątną. Upraszcza to śledzenie obiektów, które przemieściły się poza kadr. Ten aparat COOLPIX jest ponad czterokrotnie lżejszy od lustrzanki cyfrowej z superteleobiektywem. Masa zaledwie 1,4 kg widocznie usprawnia obsługę przy fotografowaniu z ręki.
Stała gotowość
Fotografuj z genialnym oświetleniem. Nagrywaj wyraźny dźwięk. Nikon oferuje optymalne akcesoria na każdą okoliczność.Gorąca stopka aparatu zezwala na podłączenie wyśmienitych lamp błyskowych producenta Nikon – aby uzyskać zdjęcia o stabilnym kontraście w niełatwych warunkach oświetleniowych, wypróbuj znikomy model SB-700. Z kolei mikrofon stereofoniczny ME-1 albo mikrofon bezprzewodowy ME-W1 pozwala rejestrować czysty, wyraźny dźwięk.