Nikon Coolpix P900 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Nikon Coolpix P900 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2189.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Aparat Nikon Coolpix P900 VNA750E1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
2189.00
Sferis.pl
Nikon Coolpix P900 (czarny)
2199.00
RTV EURO AGD
Aparat NIKON Coolpix P900 Czarny
2199.00
Media Expert

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rozdzielczość 16 Mpx
Zoom optyczny 86 x
Przekątna ekranu 3.0 "
Ogniskowa min 24
Ogniskowa max 2000
Stabilizator obrazu optyczny
Wizjer tak
Nośnik danych karta SD
Rodzaj zasilania akumulator
Kolor czarny
Balans bieli auto, zachmurzenie, światło dzienne, fluorescencyjny
Czułość 100, 6400, 12800
Ogniskowa 4.3-357 mm

Opis

Każdy miłośnik fotografii przyrodniczej i astrofotografii bez dwóch zdań zainteresuje się aparatem COOLPIX P900 o rozdzielczości 16 mln pikseli z niewiarygodnym 83-krotnym zoomem optycznym, który pozwoli rejestrować detale niewidoczne gołym okiem.

Błyskawiczne fotografowanie dzięki szybkiemu autofokusowi w trybie AF i krótszemu opóźnieniu spustu migawki z jeszcze skuteczniejszym ograniczeniem poruszenia dzięki systemowi optycznej redukcji drgań z podwójną detekcją o sprawności 5 poziomów ekspozycji.

Ruchomy monitor i zastosowany wizjer elektroniczny sprężyste kadrowanie podczas rejestrowania bogatych w detale fotografii i filmów Full HD w zakresie ogniskowych superteleobiektywu.

zastosowana obsługa systemów GPS/GLONASS/QZSS pozwala z wysoką precyzyjnością rejestrować miejsca fotografowania, a dzięki obsłudze technologii Wi-Fi¹ i NFC² zrobione zdjęcia można natychmiast udostępniać.

Skonstruowany z myślą o komforcie fotografowania aparat COOLPIX P900 pozwala bardziej aniżeli kiedykolwiek zbliżyć się do błyskotliwa przyrody.
¹ Przed wykorzystaniem należy zainstalować na urządzeniu inteligentnym aplikację Wireless Mobile Utility producenta Nikon (dostępną dla systemów iOS i Android).
² technologia Near Field Communication (NFC) jest obsługiwana przez zgodne smartfony i tablety z systemem Android (w wersji 4.0 albo nowszej). Przed wykorzystaniem należy zainstalować na urządzeniu aplikację Wireless Mobile Utility marki Nikon i skonfigurować je pod kątem przesyłania fotografii.

spory ruchomy monitor LCD

komfortowy ruchomy monitor LCD (RGBW) rodzaju Clear Color Display o przekątnej 7,5 cm (3 cale) i rozdzielczości około 921 tys. Punktów pozwala eksperymentować z kreatywnymi perspektywami i kadrować dynamiczną akcję. Powłoka przeciwodblaskowa gwarantuje trafną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych.

Nagrywanie filmów Full HD

Płynnym filmom Full HD (1080/60p) może teraz towarzyszyć wysokiej jakości dźwięk nagrywany poprzez mikrofon zmieniający charakterystykę kierunkową w zależności od ustawienia zoomu. Specjalny przycisk nagrywania filmu pozwala szybko przechodzić z trybu fotografii do trybu filmowania.

Film poklatkowy

Łatwość tworzenia atrakcyjnych sekwencji poklatkowych. Wystarczy wybrać sfotografowaną sytuację, a ze zdjęć zrobionych z interwalometrem zostanie samoczynnie utworzony 10-sekundowy film poklatkowy.

Zoom mikrofonu

Filmy o rozdzielczości Full HD charakteryzuje wysokiej jakości dźwięk kierunkowy gwarantowany przez funkcję Zoom mikrofonu, która zmienia charakterystykę kierunkową stosownie do zmian ogniskowej.

Soczewka ze szkła Super ED

ale ten konkretny zoom pozwala rejestrować obiekty z całym bogactwem szczegółów, tubus obiektywu pozostaje kompaktowy, a układ optyczny nadzwyczajnie radzi sobie z aberracją chromatyczną dzięki soczewce ze szkła Super ED.

Tryby Księżyc i Obserwacja ptaków

skomplikowane fotograficzne tematy, takie jak ptaki i księżyc, stają się łatwe dzięki funkcji samoczynny wybór programów, która upraszcza ogniskowanie i usprawnia wybór ustawień oraz gwarantuje, że uzyskiwane wyniki są za każdym razem wyjątkowe.

obszerny kąt oglądania

Kreatywne komponowanie i niecodzienne perspektywy nie stanowią już problemu za sprawą monitora LCD o szerokim kącie oglądania. Można fotografować z góry, ponad przeszkodami, lub z dołu, by zarejestrować spotkanie oko w oko ze zwierzęciem.

Konfigurowalny przycisk funkcji (Fn)

wykorzystywane funkcje można przypisać do przycisku Fn, aby spersonalizować w ten sposób obsługę aparatu. Do zmiany ustawień wystarczy wtedy jedno naciśnięcie przycisku. Pokrętło trybu pracy

Znajdujące się na górze aparatu pokrętło trybu pracy można obsługiwać jedną ręką, uzyskując łatwy dostęp do najważniejszych ustawień, w tym manualnych trybów ekspozycji (P/S/A/M).

AF z wyszukiwaniem celu

Autofokus w trybie AF z wyszukiwaniem celu szybko i skrupulatnie identyfikuje obiekt, a także samoczynnie ustawia na nim ostrość, dzięki temu można skoncentrować się na kombinacji kadru.

System COOLPIX Picture Control

Ustawienia Picture Control pozwalają w prosty sposób kontrolować wygląd zdjęć. Przystępne opcje to między innymi Neutralne do naturalnie wyglądających fotografii, Żywe do wyjątkowo barwnych zdjęć, Monochromatyczne do zdjęć czarno-białych i Niestandardowe z możliwością skorygowania maksymalnie dwóch parametrów, na przykład kontrastu albo nasycenia.

wbudowany wizjer elektroniczny

detektor zbliżenia oka namierza przyłożenie oka do wizjera i samoczynnie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny, umożliwiając bezproblemowe kadrowanie bez względu na fason fotografowania.

Przycisk zoomu krokowego

Gdy obiekt fotografowany z obfitym zoomem chwilowo zniknie z kadru, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku obok dźwigni zoomu,ekspresowo wrócić do ustawienia szerokokątnego i bez trudu ponownie uchwycić obiekt.

Boczna dźwignia zoomu

Boczną dźwignię zoomu można obsługiwać lewą ręką, minimalizując tym samym drgania aparatu, żeby uzyskać płynne filmy i wyraźne zdjęcia.

Długi czas działania akumulatora

Wydłużony czas działania dzięki większej energooszczędności akumulatora to więcej zdjęć i dłuższe filmy Full HD.

Kompensacja błysku

perfekcyjnie stabilnie ekspozycji dzięki kompensacji błysku (od -2 do +2 EV), która pomaga zbalansować oświetlenie obiektu światłem lampy z oświetleniem tła i zapewnia naturalne fotografie.

19 programów tematycznych

Ten aparat może pomóc w przypasowaniu najkorzystniejszych ustawień do bieżącej sytuacji. Starczy wybrać program tematyczny najlepiej dostosowany do obiektu i warunków, a aparat automatycznie zoptymalizuje ustawienia.

EXPEED C2

szybki i zaawansowany system przetwarzania obrazu producenta Nikon błyskawiczne działanie, wyśmienitą jakość zdjęć i nieprzeciętne efekty przy wysokiej czułości.

produkt
marka
Kod producenta
Nikon P900 black
EAN
0018208944262
Podstawowe informacje rozmiary
Szerokość [mm]
139.5
Wysokość [mm]
103.2
Grubość [mm]
137.4
atrybuty matrycy Obiektyw Ekspozycja
Centralnie ważony
Matrycowy
Punktowy
samoczynny
techniczne
dedykowany akumulator
zaimplementowane technologie
GPS
WiFi
Zapis danych Lampa błyskowa
zastosowana - podnoszona
automatyczny
Manualny
Podgląd zdjęć Funkcje
10 sekund
2 sekundy
AF oparty na detekcji kontrastu
Dotykowy AF
Inteligentne rozpoznawanie twarzy
załączone wyposażenie
Akumulator
kabel USB
Ładowarka
Pasek
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 22 460 87 60
Opis:
Serwis i Status naprawySerwis lustrzanek, obiektywów, lamp błyskowychoraz pozostałych produktów z wyłączeniem aparatów COOLPIX.Nikon Polska Sp. Z o.o.ul. Łopuszańska 38B02-232 Warszawa, PolskaGodziny pracy serwisu:poniedziałek 10:00 - 18:00, wtorek - piątek 8:30 - 16:30.Kontakt z serwisem Nikon Polska:tel. +48 22 460 87 60e-mail: [email protected]fax + 48 22 460 87 38Informacje online o statusie naprawy sprzętu w serwisie Nikon Polskadostępne są w zakładce STATUS NAPRAWY.Serwis aparatów COOLPIXVSP DATA a.s.Údolní 2188390 64 Tábor, Republika Czeskawww.vspdata.czKontakt z serwisem VSP Data:Tel. +48 22 460 87 32, pon. - pt. 9 – 17e-mail: [email protected] (obsługa w j. Polskim)Więcej danych na temat serwisu w zakładce SERWIS lub pod numerem telefonu infolinii NIKON +48 (22) 460 87 32. Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.