Nikon Z fc promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Nikon Z fc oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4738.01 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Aparat NIKON Z fc + Obiektyw 16-50mm f/3.5-6.3 Srebrny
4738.01
Media Expert
Aparat NIKON Z fc + Obiektyw 28mm f/2.8 SE
4999.00
Media Expert
Z Fc + Nikkor 16-50mm F/3.5-6.3 VR Aparat NIKON
5099.00
MediaMarkt.pl
Nikon Zfc + 16-50mm (srebrny)
5199.00
RTV EURO AGD
Aparat NIKON Z fc + Obiektyw 16-50mm f/3.5-6.3 Srebrny + Obiektyw 50-250mm f/4.5-6.3
6385.00
Media Expert

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Nagrywanie filmów 3840 x 2160 (4K Ultra HD)

Opis

Aparat Nikon Z fc + 16-50 VR + 50-250 VR To zestaw z dwoma obiektywami zmiennoogniskowymi pokrywającymi zakres kątów widzenia od szerokiego do tele. Zawiera aparat bezlusterkowy Z fc, a także dwa chowane obiektywy zmiennoogniskowe.

Obiektyw NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR pozwala na wykonywanie ujęć szerokokątnych oraz portretów. Obiektyw NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR pokrywa zakres kątów widzenia od charakterystycznego do tele. Oba obiektywy cicho ustawiają ostrość, co powoduje,komplet ten doskonale pasuje zarówno do nagrywania filmów, jak i do realizowania zdjęć.

Uchwyć swoje najważniejsze chwile aparatem nawiązującym do estetyki, którą cenisz od zawsze. Zainspirowany sławną lustrzanką Nikon FM2 z początku lat 80., aparat bezlusterkowy Nikon Z fc ma autentyczne szczegóły, które dokładnie odtworzono: od pokręteł sterowania po krągły okular wizjera i konwencjonalne logo firmy Nikon wygrawerowane na pryzmacie pentagonalnym.

Czarny korpus o specjalnej fakturze. Subtelna ziarnistość srebrzystego, metalowego szkieletu. Aparat bezlusterkowy Z fc ma tyle samo charakteru, co lustrzanki producenta Nikon sprzed lat — a specjalna wersja obiektywu NIKKOR Z wygląda należycie.

Ważne są oryginalne szczegóły wzornictwa z tamtych czasów. I prawdziwe możliwości tworzenia odpowiadające współczesnym wyzwaniom. Aparat Z fc obsługujesz tak, jak konwencjonalny aparat marki Nikon Pokrętła sterowania są rozmieszczone tak, jak w aparacie Nikon FM2, a każde z nich wytwarzano z litego aluminium.

Mechanizmy działają z niesamowitą precyzją — poczujesz kliknięcie. Jeśli masz wcześniejsze doświadczenia z lustrzanką marki Nikon, natychmiast zadziała Twoja pamięć mięśniowa. Jeśli nie, polubisz fizyczne pokrętła.

Fizyczne pokrętła sterowania Czas otwarcia migawki, kompensację ekspozycji i czułość ISO można ustawiać oddzielnymi pokrętłami bez korzystania z menu aparatu Z fc. Aparat można również skonfigurować tak, aby czas otwarcia migawki lub kompensację ekspozycji ustawiać pokrętłami sterowania.

Górny wyświetlacz aparatu Nikon Z fc Czas otwarcia migawki, kompensację ekspozycji i czułość ISO można ustawiać oddzielnymi pokrętłami bez korzystania z menu aparatu. Nikon Z fc można także skonfigurować tak, by czas otwarcia migawki albo kompensację ekspozycji ustawiać pokrętłami sterowania.

kolisty okular wizjera elektronicznego Wizjer o wysokiej rozdzielczości w aparacie Z fc jest elektroniczny, ale jego okular ma kolisty zarys — tak jak wizjer optyczny lustrzanki Nikon FM2. Pozwala zobaczyć wyraźny obraz każdego ujęcia i włącza się, gdy zbliżysz aparat do oka.

Jakość, którą możesz poczuć - Nikon Z fc Szkielet aparatu Z fc jest wykuty ze stopu magnezu, tego samego materiału, który jest stosowany w profesjonalnych aparatach producenta Nikon. Ten aparat opracowano z myślą o zapewnieniu równowagi między trwałością a lekkością, dlatego możesz go posiadać za każdym razem przy sobie, dokądkolwiek zaprowadzi Cię inspiracja.

Aparat Nikon Z fc - opracowany z myślą o współczesnych oczekiwaniach Z fc może wygląd