Nikon Z50 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Nikon Z50 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Aparat NIKON Z50 Czarny
4299.00
Media Expert
Aparat NIKON Z50 Czarny + Obiektyw Nikkor Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR
4411.61
Media Expert
Aparat NIKON Z50 Vlogger Kit Czarny + Obiektyw Nikkor Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR
5195.00
Media Expert

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Nagrywanie filmów 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Balans bieli światło dzienne

Opis

Oficjalny sklep Nikon Jako oficjalny dystrybutor produktów Nikon zapewniamy naszym klientom przystępność szerokiego asortymentu produktów w prawidłowych cenach, z oficjalnej dystrybucji, z dwuletnią gwarancją i wsparciem technicznym. Posiadamy uprawnienia do selektywnej sprzedaży profesjonalnych produktów Nikon w zróżnicowanych kompletach jako jeden z wybranych sklepów.

proponujemy:
Gwarancja producenta - 2 lata
Dowód zakupu: Faktura VAT 23% albo paragon
Kupujesz od POLSKIEJ RODZINNEJ producenta istniejącej od 2008 roku
artykuł nowy - nigdy nie używany
GWARANCJA ZWROTU - 14 dni
bezpłatnA przesyłka
Już nie musisz czekać na kuriera - odbierz kiedy chcesz w paczkomacieNIKON Z50Aparat bezlusterkowy linii Z formatu DX producenta Nikon.Magia w Twoich dłoniach
Kiedy dostrzeżesz piękno, które sprawia, że się zatrzymujesz, uchwyć je aparatem bezlusterkowym świetnie pasującym do Twoich rąk. Wyraziste kolory przy słabym świetle. Znajoma poza sfotografowana z zaskakującej perspektywy. Teatr cieni w pełnym słońcu. Lekki i uniwersalny aparat bezlusterkowy Nikon Z 50 umożliwia wykonywanie fantastycznych fotografii i zniewalających filmów. Jest szybki, nietrudny w użyciu i oferuje wielkie możliwości. Wyśmienita jakość fotografii realizowanych aparatem Nikon Z 50 pozwala wiernie oddać piękno świata, które widzisz. Dzięki pokaźnej średnicy mocowania Z producenta Nikon, do matrycy formatu DX o rozdzielczości 20,9 MP dociera więcej światła i nie występują problemy z winietowaniem. Większa liczba światła to także więcej detali na zdjęciach. Jednocześnie w dzień, jak i w nocy, odcienie na zdjęciach i filmach są jaśniejsze. Głębia jest głębsza. Natomiast ostrość jest perfekcyjna.
za każdym razem ostro. I nie ma znaczenia, jak kadrujesz. Możesz rejestrować fotografie i filmy 4K o wspaniałej ostrości. Hybrydowy AF (autofokus) jest prędki, precyzyjny i płynny. Pola AF na matrycy pokrywają około 90% kadru, w poziomie i pionie, co zagwarantuje rewelacyjną ostrość w całym kadrze. Ostrość jest szybko ustawiana na fotografowanych obiektach, zarówno znajdujących się na środku lub przy brzegach kadru, jak i poruszających się. pokaźne możliwości przesyłania danych prędkie połączenia przez Wi-Fi i Bluetooth pozwalają na przesyłanie zdjęć i filmów do dowolnego urządzenia w celu zapisywania albo udostępniania. Aplikacja SnapBridge marki Nikon ułatwia przesyłanie plików JPEG i filmów i pozwala na zdalne fotografowanie i filmowanie.
Obiektywy, które Cię zachwycą Obiektywy NIKKOR Z są przeznaczone do realizowania i do filmowania. Wszystkie współpracują z prędkim i minimalnym aparatem Nikon Z. Dzięki adapterowi do mocowania FTZ możesz również korzystać z obiektywów NIKKOR z mocowaniem F do lustrzanek cyfrowych.¹
System, który pokochasz Niezależnie od tego, czy chcesz wykonywać fotografie, czy filmować, otwiera się przed Tobą świat niezwykłych możliwości. Aparat Nikon Z 50 bez problemu współpracuje z wieloma akcesoriami marki Nikon, takimi jak piloty zdalnego sterowania, lampy błyskowe do lustrzanek cyfrowych, mikrofony i niemało innych. NIKKOR Z DX 16-50 F/3.5-6,3 VR Wyjątkowo poręczny, obiektyw szerokokątny o zmiennej ogniskowej do aparatów bezlusterkowych. Tu. Tam. Wszędzie. Ze względu na duży zakres ogniskowych, a także szybki autofokus, ten obiektyw szerokokątny o zmiennej ogniskowej jest wyjątkowo uniwersalny. Od rutynowych wypadów po pokaźne przygody, gwarantuje swobodę rejestrowania fantastycznych fotografii i filmów. W każdej chwili. NIKKOR Z DX 50-250 F/4,5-6,3 VR Kompaktowy teleobiektyw o zmiennej ogniskowej do aparatów bezlusterkowych linii Z Twórz unikalne portrety. Uchwyć odległe wydarzenia. Obiektyw o maksymalnej ogniskowej 250 mm, z szybkim autofokusem i 5-krotnym zoomem zapewnia szerszy zasięg aniżeli większość obiektywów. To wspaniały, uniwersalny obiektyw, wspaniały do podróży, który umożliwia rejestrowanie błyskotliwych, ostrych zdjęć i filmów. ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
 • NIKON Z50
 • 16-50 VR
 • 50-250 VR
 • ŚCIERECZKA FOTOSOFT
 • PASEK AN-DC20
 • POKRYWKA BAGNETU KORPUSU BF-N1
 • MUSZLA DO OKULARU DK-30
 • AKUMULATOR EN-EL25
 • ŁADOWARKA MH-32
 • przewód USB UC-E21

Ściereczka z LOGO naszego sklepuna dodatek dołączamy miękką ściereczkę do czyszczenia. Znakomita do czyszczenia gładkich powierzchni, nie powoduje zarysowań. Spełni swoją funkcję w czyszczeniu:
 • płyt CD
 • obiektywów
 • filtrów do obiektywów
 • wyświetlaczy LCD
wymiary: 18cm x 15 cm