Nikon Z6 II promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Nikon Z6 II oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9995.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
NIKON Z6 II Body / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
9995.00
fotosoft.pl
NIKON Z6 II + 24-70mm f/4 / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
12499.00
fotosoft.pl

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Nagrywanie filmów 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Balans bieli fluorescencyjny

Opis

Oficjalny sklep Nikon Jako oficjalny dystrybutor produktów Nikon zapewniamy naszym klientom dostępność szerokiego asortymentu produktów w korzystnych cenach, z oficjalnej dystrybucji, z dwuletnią gwarancją i wsparciem technologicznym. Posiadamy uprawnienia do selektywnej sprzedaży fachowych produktów Nikon w różnych pakietach jako jeden z wybranych sklepów.


proponujemy:
Gwarancja producenta - 2 lata
Dowód zakupu: Faktura VAT 23% albo paragon
Kupujesz od POLSKIEJ RODZINNEJ marki istniejącej od 2008 roku
produkt nowy - nigdy nie używany
GWARANCJA ZWROTU - 14 dni
gratisowA dostawa
Już nie musisz czekać na kuriera - odbierz kiedy chcesz w paczkomacie
zestaw posiada:
  • Aparat Nikon ZII
  • Obiektyw NIKKOR Z 24-70mm f/4 S
Nikon Z6 II + 24-70
Gotowy do nocnej sesji Matryca aparatu w pełni wykorzystuje dużą ilość światła wpuszczaną poprzez mocowanie o obfitej średnicy, dzięki temu możesz luźno tworzyć niezależnie od warunków oświetleniowych. W całym ultraszerokim zakresie czułości ISO uzyskasz wspaniałą jakość obrazu, zarówno w trakcie realizowania pełnoklatkowych fotografii, jak i nagrywania filmów. Funkcja AF przy niewielkiej jasności działa teraz do poziomu -6 EV z obiektywem f/2 (lub jaśniejszym) – ostrość wyszukasz choćby w świetle księżyca w kwadrze.
O dużo szybciej
Ultraszeroki hybrydowy system AF pozwala na świetne ustawianie ostrości. Możesz fotografować w pełnej rozdzielczości z pełnym autofokusem i automatyką ekspozycji z prędkością do 14 kl./s. Gdy liczy się prędkość, a ona zawsze ma znaczenie, uchwycisz chwile, które mogą umknąć innym.
Dwukrotnie większa moc obliczeniowa Do czegokolwiek chcesz wykorzystać światła, zrób to szybciej i płynniej. Dwa procesory EXPEED gwarantują dwukrotnie większą moc obliczeniową, umożliwiającą prędkie działanie wszelkich funkcji, od autofokusa po obsługiwanie bufora o dużej obszerności. Aparat działa płynnie, jednocześnie podczas filmowania, jak i fotografowania.

większa prędkość – przez dłuższy czas Dzięki szybszemu buforowi o szerokiej obszerności można w jednej linii wykonać choćby 200 fotografii w formacie JPEG albo 124 zdjęcia w 12-bitowym formacie RAW bez kompresji. Wysoka częstotliwość odświeżania oznacza, że nie umknie Ci nawet sekunda, natomiast dwa procesory EXPEED gwarantują niesamowitą prędkość zapisu.

Dwa gniazda kart pamięci zapewniające płynną pracę Dysponując dwoma gniazdami kart pamięci możesz przystosować się do dowolnego trybu organizacji pracy. Oddzielnie zapiszesz fotografie i filmy albo pliki w formatach RAW i JPEG. Druga karta może też służyć do natychmiastowego zapisywania kopii zapasowej pliku. W zależności od konfiguracji, drugie gniazdo może być wykorzystywane w sytuacji przepełnienia pierwszej karty albo do tworzenia kopii zapasowych. W jednym gnieździe możesz używać kart SD UHS-II, a w drugim kart XQD lub najnowszych ultraszybkich kart CFexpress.

Ściereczka z LOGO naszego sklepuMiękka ściereczka do czyszczenia. Wspaniała do czyszczenia gładkich powierzchni, nie sprawia zarysowań. Spełni swoją funkcję w czyszczeniu:
  • płyt CD
  • obiektywów
  • filtrów do obiektywów
  • wyświetlaczy LCD
rozmiary: 18cm x 15 cm