Panasonic Lumix DMC-FZ1000 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Panasonic Lumix DMC-FZ1000 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2398.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Aparat PANASONIC DMC-FZ1000D9
2398.00
MediaMarkt.pl
Panasonic Lumix DC-FZ1000II (czarny)
3249.00
OleOle!
Panasonic Lumix DC-FZ1000II (czarny)
3249.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rozdzielczość 20.1 Mpx
Zoom optyczny 16 x
Zoom cyfrowy 4 x
Przekątna ekranu 3.0 "
Ogniskowa min 27
Ogniskowa max 432
Nagrywanie filmów 4096 x 2160 (4K)
Nośnik danych karta SD
Rodzaj zasilania akumulator
Balans bieli auto, cień, zachmurzenie, światło dzienne
Czułość 80, 25600, 100

Opis

Uwolnij swoją kreatywność
Jedyny w swoim typu aparat hybrydowy

Jeśli szukasz bezkompromisowego zestawu lustrzanki cyfrowej, przejrzyj model LUMIX FZ1000. Spora 1-calowa matryca i nowy jasny obiektyw LEICA z 16-krotnym zoomem optycznym zezwala na mocne przybliżanie przy zachowaniu najlepszej jakości obrazu. Rejestruj fotografie albo wideo w wyraźnej rozdzielczości 4K i uchwyć naturalne piękno otaczającego świata.
Utrwal solidne wrażenia
Najwyższa jakość obiektywu

Nowy obiektyw LEICA DC VARIO-ELMARIT został wyprodukowany specjalnie dla modelu DMC-FZ1000. Charakteryzuje się jasnością F2.8-4.0, która jest wytrzymała na rozmycie nawet w sytuacji ujęć przy użyciu teleobiektywu, a także kątem widzenia, który rozszerza się od 25 mm aż do uzyskania 16-krotnego zoomu optycznego. Nowoczesna technologia optyczna marki Panasonic proponuje również staranne ustawianie ostrości i spektakularne efekty nieostrości. Ten pojedynczy obiektyw znacznie rozszerza możliwości robienia fotografii.
Żywy i realistyczny ruch
Wysokiej jakości wideo 4K i Full HD

Korzystaj z pierwszej na świecie możliwości nagrywania wideo w formacie 4K dzięki aparatowi FZ1000. Ciesz się realistycznym obrazem o wysokiej rozdzielczości w płynnym i łagodnym ruchu (QFHD 4K: 3840 x 2160, 25 kl./s w MP4)**Aby uzyskać jeszcze obszerniejszą wszechstronność, przełącz się na obsługę ręczną w trybie Creative Video i nagrywaj wideo Full HD w stanowczo zwolnionym tempie przy 100 kl./s.

* W aparacie kompaktowym od 12 czerwca 2014 roku
**Nagrywanie video 4K do 29 minut i 59 sekund
Uchwyć najwspanialsze chwile
Szybka reakcja

Złap każdą okazję do zrobienia prędkiego zdjęcia. Dodanie nowej technice DFD (Depth From Defocus) do konwencjonalnego układu Light Speed AF spowodowało osiągnięcie jednocześnie wyższej precyzji, jak i pokaźniejszej prędkości wynoszącej około 0,08 sekundy*. W dodatku szybki czas uruchomienia wynoszący 0,7 sekundy i ciągłe fotografowanie z prędkością 12 kl./s w pełnej rozdzielczości zamieniają te jedyne w swym rodzaju chwile na wspomnienia, które trwają wiecznie.

* standard CIPA.
II.
produktywność fotografowania
Obiektyw LEICA DC F2,8-4,0 25-400 mm
Nowo opracowany obiektyw LEICA DC VARIO-ELMARIT jest wyposażony w 5 asferycznych soczewek szklanych, których stworzenie jest możliwe dzięki wyjątkowej technice modelowania soczewek asferycznych marki Panasonic. W połączeniu z dużą 1-calową matrycą MOS Twoje zdjęcia uzyskają płytką głębię ostrości z imponującym wynikiem rozmycia o niewidocznych liniach krawędzi.
duża 1-calowa matryca MOS z 20,1 megapikselami
Aparat FZ1000 rejestruje ostre i wyraźne zdjęcia o niedużym poziomie szumów nawet w trakcie fotografowania według normy ISO12800, co jest możliwe dzięki nowo wprowadzonej 1-calowej matrycy MOS o wysokiej czułości. Ze względu na swój spory rozmiar matryca przetwarza niezwykle dużą ilość światła i pomaga stworzyć imponujący efekt nieostrości.
VENUS ENGINE — progresywne przetwarzanie obrazu
Nowo opracowany silnik Venus Engine jest wyposażony w mnóstwo układów redukcji szumów, takich jak Multi Process NR, Random Filter i Aperture Filter, co pozwala osiągnąć wysoką reprodukcję barw i wysoką jakość obrazu o naturalnym opisie. Połączenie matrycy MOS o wysokiej czułości i silnika Venus Engine pozwala osiągnąć idealną jakość obrazu wykraczającą poza tradycyjne ograniczenia kompaktowych aparatów cyfrowych.
Fotografowanie makro
za pomocą nowego aparatu FZ1000 możesz rejestrować niezwykłe fotografie makro przy niepokaźnej odległości ogniskowania wynoszącej 3 cm. Podejdź wystarczająco blisko, by uchwycić ładne szczegóły kwitnących kwiatów, kolorowych owadów lub wyjątkowych kamieni leżących wzdłuż koryta rzeki.
III.
efektywność filmowania
Nagrywanie wideo 4K i 8-megapikselowe obrazy nieruchome
Oprócz możliwości nagrywania niesamowicie szczegółowego obrazu wideo w formacie 4K (QFHD 4K: 3840x2160, 25 kl./s w MP4)* nowy aparat FZ1000 oferuje także nowy sposób tworzenia zdjęć. Wycinając nieruchomy obraz odpowiadający rozdzielczości 3840x2160 8 megapikseli z materiału filmowego 4K, możesz uchwycić spontaniczne chwile, co było często niemożliwe w sytuacji zwykłego wykonywania zdjęć.

* wideo 4K można nagrywać do 29 minut 59 sekund.
Mikrofon stereo z zoomem
Materiałom filmowym nagrywanym za pomocą aparatu FZ1000 towarzyszy jeszcze wysokiej jakości, wyjątkowo realistyczny dźwięk stereo Dolby® Digital. Mikrofon stereo jest wyekwipowany w system redukcji szumów typu zoom, a funkcja Auto Wind Cut tłumi większość szumów pochodzących od wiatru wiejącego w tle. Dzięki stereofonicznemu/kierunkowemu mikrofonowi DMW-MS2* możesz dostosowywać charakterystykę rejestracji dźwięku, żeby odpowiadała filmowanej sytuacji.

* Kupowany osobno
5 poziomów prędkości gwarantuje płynne rozszerzanie cyfrowe
w trakcie nagrywania video dostępna jest także funkcja 16-krotnego rozszerzania optycznego. Wśród innowacyjnych funkcji aparat FZ1000 proponuje kontrolę nad działaniem zoomu przy pomocy pięciu prędkości zwiększenia cyfrowego od niskiej do wysokiej, odpowiadającej każdej filmowanej sytuacji.
Optyczna stabilizacja obrazu dzięki korekcji nachylenia
wbudowany stabilizator HYBRID O.I.S.+ z 5-osiową korekcją pozwala na nagrywanie video bez rozmazań przy użyciu jednej ręki. Wyłapuje i skuteczne niweluje 5 typów poruszenia aparatu - w poziomie, w pionie, oś obrotu, obrót w pionie i obrót w poziomie. Funkcja stabilizacji obrazu aparatu FZ1000 wykrywa poziomą płaszczyznę obrazu i zachowuje ją, choćby w przypadku przechylenia aparatu.
szybkie video w Full-HD

Dzięki nowemu aparatowi FZ1000 możesz nagrywać materiały wideo z prędkością 100 kl./s w jakości Full HD, a nawet odtwarzać je w istotnie zwolnionym tempie — 5 razy wolniej niżeli oryginalne nagranie.

Filmowanie poklatkowe

Pozostaw aparat do nieruchomego nagrywania obiektów, takich jak rozkwitające kwiaty, mknące chmury lub obiekty astronomiczne. Linię następujących po sobie obrazów można scalić w aparacie w celu stworzenia filmu poklatkowego.
IV.
Reagowanie i mobilność
System ostrości z silnikiem liniowym i technologia DFD
Silnik liniowy aparatu FZ1000 nowo zintegrowany z systemem ostrości pozwala ustawiać ostrość szybciej o około 300%*. Nowa technologia DFD (Depth From Defocus) jeszcze skraca czas ustawienia ostrości. Umożliwia ona natychmiastowe obliczenie odległości do obiektu poprzez analizę 2 obrazów z przeróżnymi poziomami ostrości. W wyniku czego zostaje osiągnięta nad wyraz wysoka prędkość AF wynosząca około 0,08 sekundy**.

* W porównaniu z modelem FZ200, badanie własne marki Panasonic.
** standard CIPA dla najkrótszej ogniskowej.
Czas otwarcia migawki maks. 1/4000 sekundy

krótki czas otwarcia migawki wynoszący maks. 1/4000 sekundy (przy najkrótszej ogniskowej) / 1/3000 sekundy (przy najdłuższej ogniskowej) zezwala na natychmiastowe uchwycenie momentalnie poruszającego się obiektu. Pozwala dodatkowo na otwarcie przysłony choćby na zewnątrz. Czas otwarcia elektronicznej migawki wynoszący maks. 1/16000 sekundy zniża blaknięcie zdjęć choćby w silnym świetle słonecznym.

Ciągłe fotografowanie 12 kl./s

prędkie fotografie seryjne mogą być wykonywane z szybkością 12 kl./s w pełnej rozdzielczości 20,1 megapikseli. Wraz z prędkim uruchomieniem trwającym około 0,7 sekundy* i niedługim opóźnieniem aparat FZ1000 nigdy nie pozwala fotografom przegapić ulotnych okazji do zrobienia zdjęcia.

* kanon CIPA.
Wizjer OLED Live View Finder o rozdzielczości 2359 tys. Punktów i ekran LCD o swobodnie ustawianym kącie.
Aparat FZ1000 jest zaopatrzony w wizjer OLED LVF (Live View Finder) o rozdzielczości 2359 tys. Punktów, który zapewnia zrównoważone kadrowanie i znakomitą widoczność nawet przy wielkim powiększeniu i w silnym świetle słonecznym. Wyświetlacz OLED cechuje się szybką reakcją dzięki małemu opóźnieniu, a jednocześnie ulepsza rozdzielczość i charakteryzuje się wysokim kontrastem 10 000:1 zapewniającym ponadprzeciętne odwzorowanie odcieni.
ekran LCD o swobodnie ustawianym kącie i rozdzielczości 921 tys. Punktów zezwala na także artystyczne kadrowanie.
Low Light AF

AF w słabym oświetleniu pozwala na bardzie staranne ustawienie ostrości na obiekcie w warunkach słabego oświetlenia -4EV, czyli tak ciemnych jak gwiaździste niebo bez żadnego innego źródła światła.

Pinpoint AF

Funkcja Pinpoint AF pozwala ustawić zwiększenie od 3x do 10x w poziomach 0,1x. Pomaga ona na przykład ustawić ostrość wprost na źrenicy w oku.
V.
Łączność sieciowa i sterowanie
WYZWÓL SWOJĄ KREATYWNOŚĆ dzięki sieci Wi-Fi ®
Zdalne fotografowanie / zdalny podgląd
Dzięki aplikacji Panasonic Image App możesz używać smartfona / tabletu jako kontrolera do powiększania, ustawiania ostrości i fotografowania z daleka.

nietrudne połączenie
zjednoczyć się z Wi-Fi®, starczy przybliżyć do aparatu smartfon / tablet zgodny z NFC lub zeskanować kod QR.

łatwe udostępnianie
Możesz natychmiast przesłać i udostępnić swoje zdjęcia w serwisie społecznościowym, korzystając z aplikacji Panasonic Image App w smartfonie / tablecie.

Geotagowanie
Możesz oznaczyć na zdjęciu dane o położeniu, korzystając z dziennika GPS smartfona / tabletu, a następnie udostępnić je w wybranym serwisie społecznościowym.
Creative Control / Creative Panorama
Funkcja Creative Control pozwala dodać artystycznego wyrazu do fotografii i video. Możesz także wytwarzać panoramiczne fotografie w pionie albo poziomie — starczy jedynie obrócić aparat.

[Efekty filtrów] Expressive, Retro, Old Days, High Key, Low Key, Sepia, Monochrome, Dynamic Monochrome, Rough Monochrome**, Silky Monochrome**, Impressive Art, High Dynamic, Cross Process, Toy Effect*, Toy Pop*, Bleach Bypass, Miniature Effect*, Soft Focus**, Fantasy, Star Filter**, One Point Color, Sunshine* / **

* Nie może być używany w trybie Creative Panorama.
** Nie może być używane do nagrywania wideo.
Ręczny pierścień regulacji zwiększenia/ostrości

Ręczny pierścień, który komfortowo jest obsługiwać lewą ręką, można też przełączyć do ustawiania powiększania i ostrości. Zezwala na on naturalną, intuicyjną obsługę.

Focus Peaking

Funkcja Focus Peaking wizualnie akcentuje obszary aktualnie ostrego fotografie — możesz więc być pewien pożądanego ustawienia ostrości. Przystępna jest dodatkowo podczas zdalnego fotografowania/filmowania przy pomocy smartfona/tabletu poprzez Wi-Fi®
Regulacja światła / cienia

Naświetlenie i zacienienie można przystosować, by osiągnąć pożądany obraz bez korzystania z oprogramowania do przetwarzania obrazu. Oprócz trzech zaprogramowanych wzorów trzy wzory ustawień można przystosować do własnych potrzeb (Wyższy kontrast, Niższy kontrast, Rozjaśnienie cienia)

Edycja plików RAW w aparacie

Istnieje możliwość zapisywania obrazów w formacie RAW we wnętrzu aparatu FZ1000 oraz dopasowania następujących ustawień: Ustawienie przestrzeni barw (sRGB / AdobeRGB), Balans bieli, Kompensacja ekspozycji, styl fotografie, Inteligentna dynamiczna kontrola zakresu, Kontrast, Światło / Cień, Nasycenie, Redukcja szumów, Inteligentna rozdzielczość, Ostrość
Akcesoria opcjonalne
Aby rozszerzyć zakres zastosowań, aparat FZ1000 jest zgodny z zewnętrzną lampą błyskową (DMW-FL580L), mikrofonem stereofonicznym/kierunkowym (DMW-MS2) i innymi akcesoriami. Ogromna wszechstronność aparatu FZ1000 wykracza daleko poza granice tradycyjnych aparatów rodzaju bridge.
Zasilanie urządzenia:
- zestaw akumulatorów litowo-jonowych (7,2 V, 1200 mAh, 8,7 Wh)
towar
producent
Kod producenta
DMC-FZ1000 czarny
EAN
5025232782543
Podstawowe informacje wymiary
Szerokość [mm]
136.8
Wysokość [mm]
98.5
Grubość [mm]
130.7
cechy matrycy Obiektyw
Leica DC Vario-Elmarit
Ekspozycja
samoczynny
Lampa błyskowa
Światło dnia pochmurnego
Światło dzienne
Automatyka programowa (P)
Priorytet migawki (Tv)
Priorytet przysłony (A)
Tryb manualny
technologiczne
zastosowane technologie
Zapis danych