Panasonic Lumix DMC-GX9 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Panasonic Lumix DMC-GX9 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2897.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Aparat PANASONIC DC-GX9KEG-K (G Vario 12-32mm)
2897.00
MediaMarkt.pl
Panasonic Lumix DC-GX9N +14-42mm f/3.5-5.6 (czarny)
2899.00
RTV EURO AGD
Aparat PANASONIC DC-GX9MEG-K (G Vario 12-60mm)
3497.00
MediaMarkt.pl
Panasonic Lumix DC-GX9K + 12-32mm f/3.5-5.6 + 35-100 mm f/4.0-5.6 (czarny)
4199.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Aparaty cyfrowe

Opis

Bezlusterkowy aparat cyfrowy Lumix DC-GX9 to połączenie niewiarygodnie wysokiej jakości obrazu z wyjątkowo kompaktową konstrukcją, która obejmuje zapewniający pełną swobodę twórczą odchylany wizjer, matrycę o rozdzielczości 20 megapikseli bez filtra dolnoprzepustowego, a także gwarantującą niesamowitą jakość fotografii podwójną stabilizację obrazu.

Naprawdę twórcze wizje to jego specjalność
Z modelem GX9 Viviana Galletta, fotografka specjalizująca się w zdjęciach portretowych ze świata mody, może odkrywać pełne stylu ulice Los Angeles na własnych warunkach. Łącząc niewiarygodną jakość obrazu z imponująco kompaktową konstrukcją, GX9 daje Vivianie pełnię swobody, zezwalając jej oglądać miasto z nieszablonowej perspektywy przez odchylany wizjer. Matryca o rozdzielczości 20,3 megapiksela, a także podwójna stabilizacja obrazu zachwycającą jakość, natomiast zastosowane efekty artystyczne powodują, iż Viviana może zmieniać swoje zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki. Obserwuj publikowane poprzez Vivianę zdjęcia najnowszej kolekcji wiosennej 2018 jednego z projektantów z Los Angeles, wykonane modelem LUMIX GX9.

Obraz jest wszystkim
Model LUMIX GX9 zaopatrzony jest w matrycę o rozdzielczości 20,3 megapiksela bez filtra dolnoprzepustowego, dzięki temu zagwarantuje najlepszą w swojej klasie jakość obrazu. Pozwala z oszałamiającą precyzją uchwycić nawet najdrobniejsze szczegóły stylizacji fotografowanych modeli albo inne szczegóły, na których skupiasz się w swej twórczości.


unikatowe zdjęcia, z każdej perspektywy
Dzięki odchylanemu wizjerowi elektronicznemu i ekranowi LCD możesz odkrywać jeszcze więcej oryginalnych perspektyw, znajdując własne, unikalne spojrzenie na świat: fotografuj prosto i wygodnie pod każdym kątem!


Ostrość nawet w ruchu
Dzięki podwójnej stabilizacji obrazu model LUMIX GX9 wykonuje świetnie ostre zdjęcia choćby w ruchu, co sprawia, że statyw nie jest niezbędny. Nawet gdy korzystasz z długich teleobiektywów - na przykład by fotografować zbliżenia modeli z atrakcyjnymi efektami bokeh w tle - fotografowany obiekt zachowuje rewelacyjną ostrość.

Zasługujesz na wyśmienity efekt
Z modelem LUMIX GX9 uzyskujesz całkowitą kontrolę nad procesem twórczym, mogąc eksperymentować z profesjonalnie wyglądającymi efektami artystycznymi przystępnymi z poziomu aparatu - to naprawdę proste i wygodne. Wypróbuj najnowsze efekty L.Monochrome i Grain Effect, aby uzyskać ponadczasowe fotografie czarno-białe, albo przypasuj fotografie do swej wizji, korzystając z szeregu stylizacji.


Sposób na uchwycenie wyjątkowych chwil
najefektowniejsze chwile w życiu są ulotne. Dostępna w modelu LUMIX GX9 funkcja 4K Photo sprawi, że zachowasz je nie tylko w pamięci. Nagraj sekwencję filmową z szybkością 30 klatek na sekundę, a następnie prosto wyodrębnij dowolną klatkę jako obraz w wysokiej rozdzielczości. Możesz również wykreować zupełnie świeże chwile, łącząc kolejne klatki w jeden wyjątkowy obraz.

Nieograniczona kreatywność na wyciągnięcie ręki
Ponieważ wiemy, iż nie chcesz, żeby cokolwiek utrudniło Ci wykonanie nieprzeciętnego fotografie, wyposażyliśmy model LUMIX GX9 w intuicyjne i nietrudne w obsłudze rozwiązania, takie jak pokrętło regulacji ekspozycji czy dźwignia do ustawiania ostrości - możesz skupić się na swojej wizji, a nie obsłudze urządzenia. Twórczość bez kompromisów.

Jakość, która pasuje do Twojego stylu życia
Model LUMIX GX9 to nieprzeciętna równowaga pomiędzy stylem i funkcjonalnością. Jest niewiele znaczący, ale ma wszystkie funkcje i parametry, których potrzebujesz, by uzyskać profesjonalne, kreatywne fotografie w terenie. Bogaty asortyment obiektywów LUMIX sprawia natomiast, że nic Cię nie ogranicza. Ulice stają się Twoim atelier.

Pełny opis na polskiej stronie producenta.