Panasonic Lumix DMC-S1 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Panasonic Lumix DMC-S1 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
Panasonic DC-S1K Lumix bezlusterkowy aparat cyfrowy + S-R2060 20–60 mm, F3.5–5.6 (CMOS 24.2MP, Dual I.S.2 w 5 osiach, wideo 4K 60p/50p), czarny
10999.00
Panasonic.pl
Panasonic DC-S1M Lumix bezlusterkowy aparat cyfrowy + S-R24105 24–105 mm, F4.0 (CMOS 24.2MP, Dual I.S.2 w 5 osiach, wideo 4K 60p/50p), czarny
13899.00
Panasonic.pl
Panasonic DC-S1H Lumix bezlusterkowy aparat cyfrowy DSLM (pełnoklatkowa matryca CMOS 24.2MP, V-Log, Dual I.S.2 w 5 osiach, wideo 4K 60p/50p), czarny
16799.00
Panasonic.pl

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rozdzielczość 12.1 Mpx
Zoom optyczny 4 x
Zoom cyfrowy 4 x
Przekątna ekranu 2.7 "
Ogniskowa min 28
Ogniskowa max 112
Stabilizator obrazu optyczny
Nagrywanie filmów 1280 x 720 (HD)
Makro 5
Rozdzielczość zdjęć 4000x3000
Wizjer nie
Rodzaj zasilania akumulator
Kolor różowy

Opis

Niezależnie od tego, czy robisz fotografie czy nagrywasz filmy, aparat Panasonic Lumix S1 zezwala na tworzenie zapierających dech w piersiach dzieł bez kompromisów. Nowoczesna matryca CMOS o rozdzielczości 24.2 Mpx zapewnia obszerny zakres dynamiczny, idealną szczegółowość i ostre naturalne ujęcia nawet przy wysokiej czułości. Użycie mocy procesora Venus Engine zezwala na ustawienie czułości na imponującym poziomie ISO 51200. Zawodowi fotografowie i operatorzy z całą pewnością docenią takie połączenie niezwykłej czułości z wspaniałą jakością obrazu.

Procesor Venus Engine - gwarancja atrakcyjnego obrazu
Dzięki połączeniu innowacyjnej matrycy CMOS z najnowszej generacji procesorem Venus Engine 10 można odwzorować nieszablonowe zasobność , a także uzyskać naturalnie wyglądające tekstury. Funkcje Multipixel Luminance Generation, a także Intelligent Detail Processing zapewniają odpowiednią jasność i silny kontrast. Funkcja Three-Dimensional Color Control zagwarantuje obfitość odcieni równocześnie w ciemnych, jak i jasnych odcieniach, a funkcja precyzyjnej redukcji szumów Multi Process NR sprawia, że obrazy wyglądają wyjątkowo atrakcyjnie choćby przy wysokiej wartości ISO.

Stabilizacja Dual I.S. 2 - w mig uchwycisz istotnie wyraźne obrazy
Rób fotografie z ręki, nie obawiając się o wstrząsy. Pomoże Ci w tym inteligentny, działający w 5 osiach system stabilizacji obrazu w Dual I.S. 2. Obejmuje on układ stabilizacji w korpusie i zgodnym obiektywie wyposażonym w układ OIS. Kompensacja ta odpowiada 6-krotnemu rozszerzeniu czasu trwania ekspozycji, co oznacza, iż można 6-krotnie dłuższe czasy naświetlania - choćby przy korzystaniu z długich ogniskowych. Aparat Lumix S1 likwiduje wstrząsy równocześnie korpusu, jak i obiektywu, choćby w trybie tele. Funkcja ta działa także w trakcie robienia zdjęć i nagrywania filmów (w tym filmów w rozdzielczości 4K). Progresywna funkcja stabilizacji korpusu w pięciu osiach o 5.5-punktowej kompensacji koryguje drgania wszystkich obiektywów, w tym także modeli niewyposażonych w optyczny stabilizator obrazu.

video w rozdzielczości 4K i z prędkością klatek 60p/50p - kinowa jakość filmów
technika 4K marki Panasonic w połączeniu z nową matrycą CMOS i nowym procesorem Venus Engine zezwala na nagrywanie spektakularnych video w rozdzielczości 4K 60p/50p w formacie pełnoklatkowym. Dzięki zaimplementowaniu progresywnych technologii nawet gwałtowne ruchy są płynne i naturalne. Aparat Lumix S1 zaprojektowano, mając na uwadze nieprzeciętne rozpraszanie ciepła, żeby umożliwić produktywne nagrywanie w jakości 4K z szybkością 30p/25p/24p oraz w jakości Full HD. Dzięki możliwości długookresowego nagrywania aparat ten to idealny wybór do wielu mistrzowskich zastosowań, takich jak filmy dokumentalne z długimi ujęciami czy obserwacja dzikich zwierząt.


Nagrywanie wewnętrzne w 10-bitowej jakości 4:2:2 (opcjonalnie)
Chcąc sprostać oczekiwaniom profesjonalistów, aparat LUMIX S1 będzie oferował nagrywanie wewnętrzne w 10-bitowej jakości 4:2:2, nagrywanie w 10-bitowej jakości 4:2:2 w 4K 60p/50p z wyprowadzaniem sygnału HDMI w czasie rzeczywistym, a także oprogramowanie V-Log z kluczem aktualizacji oprogramowania (sprzedawanym oddzielnie). Video w 10-bitowej jakości 4:2:2 zajmuje około 128 razy więcej miejsca video w 8-bitowej jakości 4:2:0. Jest w stanie przedstawić ponad miliard barw. Tak ogromna ilość informacji barw szanowana jest w procesie postprodukcji. Umożliwia dynamiczną i istotną zmianę barw, a choćby zmianę scen dziennych w nocne. Ponadto video w jakości 4K z prędkością 30p/25p/24p można rejestrować z użyciem mnożnika ogniskowej 1x i pełnego odczytu pikseli.

staranny i szybki układ AF - ostre zdjęcia dynamicznych scen
progresywna technika marki Panasonic zezwala na ujednolicone sterowanie matrycą, procesorem i obiektywem, niezwłoczne i staranne ustawienie ostrości. Progresywny układ autofocusa bazuje na detekcji kontrastu i oryginalnej technice DFD (Depth From Defocus). Dzięki tej oraz superszybkiej komunikacji matrycy z obiektywem (480 klatek na sekundę) możliwy jest szybki i skrupulatny autofocus z czasem reakcji choćby około 0.08 sekundy. Na dodatek układ AF cechuje się unikatową czułością, nieprzeciętnie radzi sobie w słabym oświetleniu - choćby przy -6EV. Wyższa czułość i zoptymalizowana konfiguracja matrycy umożliwia udoskonalenie wykrywania luminancji, co z kolei zezwala na wyśmienite ustawienie ostrości nawet przy świetle gwiazd. Nowoczesna technologia sztucznej inteligencji potrafi rozpoznać nie tylko człowieka, lecz też kształty zwierząt takich jak psy, koty i ptaki. Skuteczny system śledzenia umożliwia utrzymanie ostrości na danym obiekcie. Funkcje namierzające twarz, oczy i źrenice zapewnia wspaniałą ostrość portretów.

Wizjer Real View Finder - obraz jak na żywo
Elektroniczny wizjer o najwyższej rozdzielczości na świecie oferuje fotografom nieporównanej jakości obraz na wyświetlaczu OLED o rozdzielczości 5.76 mln punktów. Wizjer RVF (Real View Finder) działa z częstotliwością odświeżania do 120 kl/s, a także praktycznie zerowym opóźnieniem, które gwarantuje płynne, realistyczne śledzenie ruchu podczas panoramowania poruszających się obiektów. Rozdzielczość wyświetlacza w połączeniu ze wskaźnikiem kontrastu wynoszącym 10 000:1 gwarantuje nad wyraz wyraźny i szczegółowy obraz. Zwiększenie wizjera można ustawić od 0.78x do 0.74x lub 0.7x, według osobistych preferencji fotografa.


Dwa gniazda karty pamięci - rozciągliwe zarządzanie danymi
Dwa gniazda kart pamięci obsługują karty SD (UHS-II) i XQD (nie obsługuje formatu AVCHD). Rejestr alokacji umożliwia przypisanie gniazda karty do zapisywania poszczególnych formatów obrazów. Wkrótce aparat będzie kompatybilny ze standardem CFexpress.

Wytrzymały korpus - wyśmienity na każde warunki pogodowe
Wytrzymały korpus Panasonic Lumix S1 jest gotowy na wyzwania w każdych warunkach pogodowych. Szczególnie wytrzymały szkielet aparatu został odlany ze stopu magnezu. Wszystkie miejsca łączenia, przełączniki i przyciski są adekwatnie uszczelnione. Cały aparat jest niepodatny na pył i zachlapania i przystosowany do używania w temperaturze choćby -10°C. Dzięki wszystkim swym cechom z aparatu można wydajnie i przyjemnie korzystać w różnych warunkach pogodowych.

Opis na stronie producenta