Panasonic Lumix DMC-S5 promocja 2024

Cena10499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Aparaty cyfrowe

Opis

Opanuj swój kreatywny wszechświat. Zaawansowane funkcje, takie jak PDAF i I.S. (stabilizacja obrazu) sprawiają, iż korzystanie z aparatu LUMIX S5IIX jest naprawdę satysfakcjonującym doświadczeniem. Rejestruj wysokiej jakości fotografie i filmy z możliwością nieograniczonego nagrywania i ciesz się obszerniejszą mobilnością dzięki czemu kompaktowemu, pełnoklatkowemu aparatowi bezlusterkowemu.

Funkcje Filozofia projektowania Aparat LUMIX S5IIX, utworzony w ramach filozofii projektowania „Shaping Emotions”, podkreśla się od innych unikatowym, matowym, czarnym wzornictwem. LUMIX DESIGN dąży do tworzenia narzędzi odzwierciedlających pasję twórcy.

Forma i funkcjonalność pozwalają nadać zarys emocjom — każdy element jest odpowiedni i znajduje się starannie tam, gdzie powinien. Gdy dłonie z całą pewnością obsługują aparat, wzrok może skupiać się na obiekcie.

Celem kształtowania doskonałego narzędzia było utworzenie aparatu obsługiwanego intuicyjnie, z dokładną regulacją, gwarantującego maksymalną przyjemność z fotografowania. Nowoczesne funkcje aparatu LUMIX S5IIX 7 Hybrydowy AF z detekcją fazy zasadniczo zwiększa sprawność śledzenia i rozpoznawania fotografowanych obiektów.

Obejrzyj film, by przekonać się o jego możliwościach! Filozofia projektowania LUMIX: kształtowanie emocji nowe, w pełni czarne wzornictwo aparatu LUMIX S5IIX ma namawiać twórcę do zanurzenia się w przechwytywaniu obiektu, bez zwracania uwagi na użytkowane narzędzia.

Zaprojektowano go tak, by harmonizował z otoczeniem, w którym odbywa się fotografowanie, i zapobiegał odbiciom na przysłonie lub nośniku zapisu, wspierając tym samym kreatywność artystyczną. Wyższy stopień ekspresji wizualnej LUMIX S5IIX umożliwia nagrywanie i odtwarzanie przy użyciu zewnętrznego dysku SSD za pośrednictwem połączenia USB.

na dodatek możliwość nagrywania materiałów w formacie ProRes 422 HQ (maksymalnie 1,9 Gb/s) i w 10 bitowej jakości 4:2:2 z kompresją bezpośrednio na dyskach SSD przyczyniła się do poprawienia przenośności i pojemności, zwiększając skuteczność obsługi kopii zapasowych i końcowej obróbki.

Możliwość rozpoczęcia transmisji zawsze i wszędzie Wybierz swoje ulubione podejście do transmisji strumieniowych, by udostępniać najnowsze zdarzenia w czasie rzeczywistym! w sytuacji użycia na zewnątrz bezprzewodową transmisję strumieniową na żywo (RTMP/RTMPS) można łatwo skonfigurować za pomocą aplikacji LUMIX Sync.

W pomieszczeniach przystępna jest też przewodowa transmisja strumieniowa na żywo (RTP/RTSP) o wysokiej stabilności. Fazowy hybrydowy AF do zadziornego nagrywania Najważniejsze w autofokusie jest to, aby był bezusterkowy.

Nowy fazowy hybrydowy AF zagwarantuje prędkość i staranność, pomagając w uchwyceniu docelowego obiektu choćby w najtrudniejszych scenach, w których bierze udział dużo osób oraz w środowiskach z oświetleniem z tyłu lub słabo oświetlonych.

nieprzeciętna w celu nagrywania w trakcie chodzenia: technologia Active I.S. Nowy system Active I.S. Zezwala na fotografowanie i filmowan...