Panasonic Lumix DMC-TZ95 promocja 2024

Cena1899.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Panasonic.pl

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Aparaty cyfrowe

Opis

DC-TZ95 Odkrywaj świat Odkrywaj świat z aparatem LUMIX TZ95 i uchwyć każdą chwilę swej podróży w formie zdjęć i filmów. Funkcje LUMIX TZ95 Kompaktowy aparat w kieszonkowej obudowie zaopatrzony w obiektyw LEICA z potężnym zoomem i ogniskową od 24 mm (wielki kąt) do 720 mm i w bardzo efektywną matrycę MOS (20,3 megapiksela) pomoże Ci prosto utrwalać wspomnienia z podróży.

Ujęcia szerokokątne i zbliżenia Tam, gdzie nie możesz podejść wystarczająco blisko, z pomocą przyjdzie konkretny 30-krotny zoom optyczny w aparacie LUMIX TZ95. Niezwykłe możliwości znanego na całym świecie obiektywu LEICA DC dają niesamowitą swobodę w zakresie od 24 mm do 720 mm.

znakomity do fotografowania widoków — z bliska i daleka. Spora matryca w kieszonkowej obudowie Gdy słońce chowa się za linią horyzontu, to wcale nie znaczy, że czas wyłączyć aparat. Dzięki konkretnej matrycy MOS o rozdzielczości 20,3 megapiksela możesz korzystać z aparatu TZ95 także w nocy.

Więcej szczegółów, więcej kolorów i pokaźniejsza wyrazistość — także w słabym świetle. Świetna widoczność w każdym świetle Czasami ostre słońce powoduje,nawet najjaśniejsze wyświetlacze aparatów są ledwo czytelne.

Aparat LUMIX TZ95 jest wyposażony w wizjer LVF z 2330 tys. Punktów i obfitym rozszerzeniem wynoszącym 0,53 raza (odpowiednik aparatu 35 mm), który włącza się samoczynnie po przyłożeniu aparatu do oka. Dzięki czemu widzisz każdy detal i bez trudu możesz zrobić ujęcie, na jakim Ci zależy.

Uchwyć genialny moment wyjątkowa funkcja 4K PHOTO pozwala na wykonanie zdjęcia w perfekcyjnym momencie dzięki możliwości wybrania klatki z sekwencji wideo rejestrowanej z prędkością 30 kl./s i zapisania jej jako 8-megapikselowego obrazu o wysokiej rozdzielczości.

Nie przegap ulotnych chwil! Wychylanie o 180 stopni do panoramicznych selfie Dzięki ekranowi dotykowemu wychylanemu o 180 poziomów zrobisz wspaniałe selfie. W trybie Panorama Selfie możesz nawet uchwycić całą grupę znajomych, a w tle zmieścisz imponujący krajobraz.

Zrób zdjęcie, a ostrość ustaw później technika 4K marki Panasonic gwarantuje niezwykłą możliwość ustawienia ostrości zdjęcia choćby po jego wykonaniu. Funkcja Post Focus pozwala wybrać ostry obszar po wykonaniu zdjęcia.

Nowa funkcja Focus Stacking umożliwia połączenie kilku fotografii o zróżnicowanych odległościach ostrzenia w celu uzyskania świetnego zakresu ostrości na zdjęciu. Jest to stanowczo {pomocn|przydatn)e przy zdjęciach makro, w których występuje mała głębia ostrości.

Specyfikacja Obiektyw LEICA DC 30-krotny zoom optyczny Przetwornik cyfrowy MOS 20,3 Mpix Funkcja nagrywania wideo 4K 4K PHOTO 5-osiowy system HYBRID O.I.S.+ Light Speed AF z technologią DFD Odchylany wizjer LVF, odpowiednik 2330 tys.

punktów Odchylany wyświetlacz tylny o rozdzielczości 1040 tys. Punktów Wi-Fi 30x / 60x Zoom optyczny / Inteligentny zoom Funkcje 4K Autoportret 4K / wideo 4K / zdjęcia 4K Odpowiada 2330 tys. Punktów Wizjer LVF (Live View Finder) Aparat cyfrowy LUMIX DC-TZ95