Panasonic Lumix DMC-TZ95 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Panasonic Lumix DMC-TZ95 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1819.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Panasonic Lumix TZ95 (czarny)
1819.00
OleOle!
Panasonic Lumix TZ95 (czarny)
1819.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Aparaty cyfrowe

Opis

Lumix TZ95 - świetny towarzysz podróży

Kompaktowy aparat w kieszonkowej obudowie wyposażony w obiektyw LEICA z potężnym zoomem i ogniskową od 24mm (pokaźny kąt) do 720mm i w nad wyraz efektywną matrycę MOS (20,3 megapiksela) pomoże Ci łatwo utrwalać wspomnienia z podróży. Nieszablonowa funkcja 4K PHOTO zezwala na wykonanie fotografie w wspaniałym momencie dzięki możliwości wybrania klatki z sekwencji wideo rejestrowanej z szybkością 30 kl./s i zapisania jej jako 8-megapikselowego obrazu o wysokiej rozdzielczości. Nie przegap ulotnych chwil!

Uniwersalny obiektyw

Tam, gdzie nie możesz podejść wystarczająco blisko, z pomocą przyjdzie mocny 30-krotny zoom optyczny w aparacie LUMIX TZ95. Niezwykłe możliwości znanego na całym świecie obiektywu LEICA DC dają niesamowitą swobodę w zakresie od 24mm do 720mm. Świetny do fotografowania widoków — z bliska i daleka.

<

innowacyjna matryca

Gdy słońce chowa się za linią horyzontu, to wcale nie znaczy, iż czas wyłączyć aparat. Dzięki potężnej matrycy MOS o rozdzielczości 20,3 megapiksela możesz korzystać z aparatu TZ95 także w nocy. Więcej szczegółów, więcej kolorów i większa wyrazistość — także w słabym świetle. Dzięki ekranowi dotykowemu wychylanemu o 180 poziomów zrobisz wyśmienite selfie. W trybie Panorama Selfie możesz nawet uchwycić całą grupę znajomych, a w tle zmieścisz imponujący krajobraz.

genialna widoczność w każdym świetle

Czasami ostre słońce sprawia,choćby najjaśniejsze wyświetlacze aparatów są ledwo czytelne. Aparat LUMIX TZ95 jest wyposażony w wizjer LVF z 2330 tys. Punktów i znacznym powiększeniem wynoszącym 0,53 raza (odpowiednik aparatu 35mm), który włącza się samoczynnie po przyłożeniu aparatu do oka. Dzięki czemu widzisz każdy detal i bez trudu możesz zrobić ujęcie, na jakim Ci zależy.

Lumix TZ95 - nowoczesne rozwiązania

technika 4K marki Panasonic gwarantuje niezwykłą możliwość ustawienia ostrości fotografie nawet po jego wykonaniu. Funkcja Post Focus pozwala wybrać ostry obszar po wykonaniu fotografie. Nowa funkcja Focus Stacking umożliwia połączenie kilku zdjęć o zróżnicowanych odległościach ostrzenia w celu uzyskania świetnego zakresu ostrości na zdjęciu. Jest to szczególnie {pomocn|przydatn)e przy zdjęciach makro, w których występuje mała głębia ostrości.

Opis na stronie producenta