Sony A6100 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Sony A6100 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Sony A6100 + E PZ 16-50mm f/3,5-5,6 OSS
3299.00
RTV EURO AGD
Sony A6100 + E PZ 16-50mm f/3,5-5,6 OSS + E 55-210 mm F4,5-6,3 OSS
4499.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Aparaty cyfrowe

Opis

Aparat Sony a6100 to niezwykła wydajność w lekkim i kompaktowym korpusie. Jest to urządzenie, które nadąży za wartką akcją, uchwyci zapierające dech w piersiach ujęcia i ułatwi robienie autoportretów. Dzięki niemu za każdym razem uzyskasz efektowne fotografie i wspaniałe filmy 4K.

postępowy system przetwarzania obrazu


Przetwornik obrazu APS-C Exmor CMOS o rozdzielczości 24.2 Mpix zagwarantuje czułość w szczególnie szerokim zakresie i doskonałą efektywność z niedużymi zakłóceniami. W połączeniu z procesorem BIONZ X daje to znakomite wyniki - ładne obrazy o wysokiej rozdzielczości o niezwykłej przejrzystości i reprodukcji tekstur.


14-bitowy format RAW - wyjątkowo płynne przejścia tonalne


Gdy robisz zdjęcia w formacie RAW, 14-bitowe obrazy RAW powstają dzięki bardzo skutecznym układom obróbki obrazu. Aby zachować najmocniej płynne i naturalne przejścia tonalne, przetwarzanie odbywa się przy 16 bitach, ograniczając i eliminując błędy przetwarzania, które mogą pojawić się w ostatecznej 14-bitowej wersji obrazu RAW. Dzięki czemu przejścia tonalne w zdjęciach są bardziej płynne i naturalne.

bezusterkowy autofokus


prędki i staranny autofokus, dzięki kompilacji wielu innowacyjnych technice, pozwala uchwycić ulotne chwile w zachwycających szczegółach. Za imponującą prędkość odpowiada system Fast Hybrid AF, łączący 425 punktów AF z detekcją fazy wraz z 425 punktami AF z detekcją kontrastu. System ustawiania ostrości pokrywa około 84% obszaru obrazu.


Precyzja nawet przy słabym oświetleniu


Dzięki usprawnieniom algorytmu AF autofokus uzyskuje wysoką precyzję choćby w ciemnej scenerii. W tym modelu, przy włączonym trybie AF-S, dolny limit zakresu jasności detekcji AF jest równy EV-2.

Funkcja śledzenia obiektu w czasie rzeczywistym


w trakcie śledzenia błyskawicznie poruszającego się obiektu udoskonalony mechanizm wykorzystuje nowy algorytm do rozpoznawania obiektów, analizując dane koloru, jasności, odległości do obiektu, a także twarzy albo oczu.


Real-time Eye AF dla ludzi i zwierząt


nawet gdy portretowany obiekt jest w ruchu, Real-time Eye AF ciągle i stabilnie wyłapuje i śledzi oczy, zachowując ostrość sceny. Funkcja działa również wtedy, gdy twarz fotografowanej osoby jest częściowo ukryta, oświetlona od tyłu lub skierowana w dół. Te same algorytmy wykrywania oczu, które pozwalają na robienie doskonałych portretów osób, zostały dopasowane do zwierząt. Pomaga to robić ładne portrety zwierząt i fotografie dzikiej przyrody.

Filmy pełne szczegółów - 4K w formacie XAVC S


Format Super 35 i funkcja nagrywania filmów 4K z odczytem wszelkich pikseli matrycy bez ich łączenia umożliwiają nadpróbkowanie z ilością danych 2.4-krotnie wyższą od ilości informacji niezbędnych do formatu 4K (QFHD: 3840 × 2160), co pozwala uzyskać ekwiwalent formatu 6K i większą głębię obrazu. Format XAVC S o wysokiej przepływności (do 100 Mb/s) zapewnia mistrzowską jakość ujęć w formacie przychylnym dla użytkownika.

za każdym razem ostre wideo - zrównoważone i skrupulatne śledzenie AF


Fast Hybrid AF gwarantuje wysoką prędkość, precyzyjność i wysoką skuteczność śledzenia, co pozwala spełnić bezkompromisowe kryteria dotyczące autofokusa przy nagrywaniu filmów 4K. Czułość śledzenia AF można ustawić albo na jednostajną ostrość, albo na czułą zmianę ostrości (w zależności od rodzaju scenerii). Z kolei funkcja śledzenia dotykiem zezwala na rozpoczęcie śledzenia obiektu w ruchu po zwykłym dotknięciem ekranu LCD.


Obsługa fachowych mikrofonów


Zewnętrzny mikrofon może być podłączony bezpośrednio do gniazda mikrofonowego, poprzez zasilanie liniowe albo zasilanie Phantom 48V z użyciem dostępnego osobno zestawu adaptera XLR. Pozwala to na podłączenie szerokiego zakresu mikrofonów wysokiej klasy i osiągnięcie lepszych efektów dźwiękowych.

Nagrywanie w zwolnionym i przyspieszonym tempie


Z pomocą a6100 bezproblemowo można rejestrować filmy w zwolnionym (5 razy) i przyspieszonym tempie (60 razy).


Tworzenie filmów poklatkowych


Sony A6100 pozwala robić zdjęcia z przerwami (to po prostu zdjęcia seryjne robione w odstępie czasowym w przedziale 1-60 sekund. Tej funkcji można zastosować do tworzenia filmów poklatkowych na komputerze za pomocą aplikacji Viewer z pakietu Imaging Edge.

ekran LCD odchylany o 180°


Monitor LCD o rozdzielczości 921 tysięcy punktów zapewnia transparentny widok fotografowanego obiektu. Może odchylać się o pełne 180° w górę i o 74° w dół, usprawniając kadrowanie wideoblogów i autoportretów i fotografie pod wysokimi i niskimi kątami. Ekran LCD wspiera intuicyjną obsługę funkcji takich jak: Touch Pad (do płynnego przesuwania punktu ostrości), Touch Focus (do ustawiania punktu ostrości), Touch Shutter (do wyzwalania migawki) i Touch Tracking (do aktywacji Real-time AF).

Sterowanie i udostępnianie jednym dotknięciem


Sterowanie jednym dotknięciem pozwala na użycie smartfona w roli wizjera i pilota. Udostępnianie jednym dotknięciem pozwala na przesyłanie zdjęć i filmów do urządzenia przenośnego i serwisów społecznościowych. Aparat może ponadto korzystać z lokalizacji telefonu,przez Bluetooth oznaczać lokację Twoich fotografii.