Sony Alpha A6400 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Sony Alpha A6400 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4598.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
SONY aparat fotograficzny Alpha 6400 Body (ILCE6400B.CEC)
4598.00
Mall.pl
SONY aparat Alpha 6400 + 16-50 mm (ILCE6400LB.CEC)
5036.00
Mall.pl
SONY aparat Alpha 6400 + 18-135 mm (ILCE6400MB.CEC)
6051.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Aparaty cyfrowe

Opis

Aparat cyfrowy Sony A6400

Aparat α6400 to niezwykła sprawność w lekkim i kompaktowym korpusie. Jest to urządzenie, które nadąży za wartką akcją, uchwyci zapierające dech w piersiach ujęcia i ułatwi robienie autoportretów. Dzięki niemu zawsze uzyskasz ładne fotografie i filmy 4K HDR o wysokiej rozdzielczości.

nowoczesny system przetwarzania obrazu.
Przetwornik obrazu Exmor TMCMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela i rozmiarach APS-C gwarantuje czułość w szerokim zakresie i nieprzeciętną produktywność z minimalnymi zakłóceniami. W połączeniu z procesorem BIONZ XTM nowej generacji daje to nadzwyczajne wyniki - ładne obrazy o wysokiej rozdzielczości o niezwykłej klarowności i reprodukcji tekstur.

Kluczem do atrakcyjnych zdjęć jest nieporównana efektywność funkcji autofokusa.
szybki i dokładny autofokus, dzięki kompozycji najróżniejszych pionierskich technologii, pozwala uchwycić ulotne chwile w zachwycających szczegółach. Za imponującą szybkość odpowiada 425 punktów AF z detekcją fazy wraz z AF z detekcją kontrastu. Z kolei technologia śledzenia AF o wysokiej gęstości pozwala śledzić choćby te obiekty, które poruszają się nietypowo.

udoskonalona samoczynna regulacja ostrości przy słabym oświetleniu.
Dzięki usprawnieniom algorytmu AF autofokus uzyskuje wysoką precyzję nawet w ciemnej scenerii. W tym modelu, przy włączonym trybie AF-S, dolny limit zakresu jasności detekcji AF jest równy EV-2.

AF przy funkcji powiększania obrazu przy nastawianiu ostrości lepszą regulację ostrości.
Gdy potrzebna jest niezwykle dokładna samoczynna regulacja ostrości, np. W trakcie robienia makrofotografii, możesz rozszerzyć obszar, na którym chcesz się skoncentrować, następnie precyzyjnie wyregulować punkt ostrości w wizjerze albo na wyświetlaczu LCD.

Funkcja śledzenia obiektu w czasie rzeczywistym.
w trakcie śledzenia prędko poruszającego się obiektu ulepszony mechanizm wykorzystuje nowy algorytm do rozpoznawania obiektów, analizując dane koloru, schematu (jasności), odległości do obiektu (głębi) i twarzy albo oczu.

Portrety i autoportrety z funkcją Eye AF.
Funkcja Eye AF w czasie rzeczywistym samoczynnie wykrywa oczy obiektów i skupia na nich ostrość, gdy naciśniesz do połowy przycisk migawki. Można ustawić punkt skupienia na lewe oko albo na prawe oko, albo wybrać opcję samoczynną.

Niezwykła jakość obrazu, niskie natężenie zakłóceń i szerszy zakres czułości ISO.
Maksymalną czułość typową ISO podniesiono do wartości 32 000 (do fotosów wartość ta wynosi 102400), a lepsze algorytmy do obrazowania, technika reprodukcji szczegółów i redukcja zakłóceń podziału na obszary sprawiają, że tekstury są bardziej realistyczne, w obszarach zacienionych jest więcej szczegółów, a kolory są bardziej jak żywe (dotyczy to zarówno koloru skóry ludzkiej, jak i odcieni roślin).

14-bitowy format RAW z bogatymi przejściami tonalnymi.
Gdy robisz fotografie w formacie RAW, 14-bitowe sygnały cyfrowe konwertowane z analogowych w przetworniku obrazu przesyłane są do układu o dużej skali integracji i procesora obrazu BIONZ X, gdzie przechodzą 16-bitowe przetwarzanie przed ponowną konwersją do 14-bitowego formatu RAW. Dzięki czemu przejścia tonalne w tych obrazach są bardziej płynne i naturalne.

Nagrywanie filmów 4K w formacie XAVC S o wysokiej przepływności.
Format Super 35 i funkcja nagrywania filmów 4K z odczytem wszystkich pikseli matrycy bez ich łączenia zezwalają na nadpróbkowanie z ilością danych 2,4-krotnie wyższą od ilości danych koniecznych do formatu 4K (QFHD: 3840 × 2160), co pozwala uzyskać ekwiwalent formatu 6K i pokaźniejszą głębię obrazu. Format XAVC S o wysokiej przepływności (maks. 100 Mb/s) będący przychylną dla użytkownika wersją formatu użytkowanego poprzez zawodowców i obsługa HLG pozwalają rozszerzyć jakość filmów.

stabilne i skrupulatne śledzenie AF poprawiające jakość filmów.
Fast Hybrid AF zagwarantuje wysoką szybkość, precyzyjność i wysoką sprawność śledzenia, co pozwala spełnić ascetyczne wymogi dotyczące autofokusa przy nagrywaniu filmów 4K. Czułość śledzenia AF można ustawić albo na stabilną ostrość, albo na czułą zmianę ostrości (w zależności od rodzaju scenerii). Z kolei funkcja śledzenia dotykiem umożliwia rozpoczęcie śledzenia obiektu w ruchu zwykłym dotknięciem ekranu LCD.

Nagrywanie w zwolnionym i przyspieszonym tempie oraz wysokiej szybkości 120 kl./s.
Filmy w zwolnionym tempie (choćby pięciokrotnie) i przyspieszonym tempie (nawet 60-krotnie) mogą być nagrywane w aparacie w wysokiej jakości formacie Full HD. Do tego przeglądanie materiałów w zwolnionym bądź przyspieszonym tempie jest osiągalne bez przetwarzania na komputerze. Na dodatek można nagrywać filmy Full HD o wysokiej przepływności 100 Mb/s i zastosować je w postprodukcji do uzyskania tworzyw w zwolnionym tempie o wysokiej jakości obrazu.

Wyrafinowane funkcje ułatwiające kręcenie filmów.
Aparat α6400 ma znaczny zakres funkcji ułatwiających przepływ pracy profesjonalnych filmowców, w tym między innymi: czysty sygnał HDMI, kod czasowy/bity użytkownika (TC/UB), sterowanie nagrywaniem, wyświetlanie/ustawianie widoczników, funkcję zebry, zwolnione i przyspieszone tempo, jednoczesne nagrywanie filmów proxy, ekstrakcja i przechowywanie w osobnych pamięciach fotografii z filmu, wspomaganie wyświetlania gamma i wyświetlanie aktualnej wartości ISO, gdy włączony jest tryb ISO Auto.

fotografie seryjne realizowane w odstępie czasowym służące do tworzenia filmów poklatkowych.
Tryb zdjęć seryjnych z interwałem czasowym w przedziale 1-60 sekund jest teraz dostępny w aparacie. Uzyskane fotografie można użyć do stworzenia na komputerze filmu poklatkowego. Do tego służy aplikacja Viewer z zestawu Imaging Edge. Prosta funkcja podglądu o zmiennej szybkości pozwala zobaczyć na aparacie, jak będzie wyglądał ukończony film.

Obsługa mistrzowskiej jakości mikrofonów i wejść dźwiękowych.
Do gniazda mikrofonu można podłączyć zewnętrzny mikrofon, a przy użyciu sprzedawanego osobno złącza XLR można liniowo podłączyć wysokiej klasy mikrofony z wtyczką XLR i uzyskać dźwięk profesjonalnej jakości.

doskonały obraz w wizjerze OLED.
Wizjer XGA OLED TruFinder o wielkiej rozdzielczości i wysokim kontraście gwarantuje korzystną widoczność, wysoką jakość szczegółów (nawet w ciemniejszych obszarach), precyzyjność odcieni i płynność obrazu przy prędkości zarówno 60 kl./s, jak i 120 kl./s. Aby poprawić płynność wyświetlania, można zmienić ustawienie liczby klatek na sekundę. Ustawienia typowe i ustawienia wysokiej jakości są dzisiaj dostępne jednocześnie do wizjera, jak i monitora LCD.

Obracany o 180° ekran LCD z wszechstronnymi funkcjami dotykowymi.
3-calowy ekran LCD o pokaźnej rozdzielczości (921 tys. Punktów) można odchylić o 180°, co ułatwia kadrowanie, robienie autoportretów i nagrywanie wideoblogów. Do instynktownych funkcji dotykowych wyświetlacza LCD zalicza się: panel dotykowy (umożliwia płynne przesuwanie punktu ostrości), nastawianie ostrości przez dotknięcie, funkcję migawki wyzwalanej dotykiem i śledzenie dotykiem (aktywacja AF w czasie rzeczywistym).

solidna i wytrzymała konstrukcja zapewniająca wytrzymałość.
Mechanizm migawki o nieznacznych wibracjach zaprojektowano i przetestowano tak, aby wytrwał około 200 000 cykli zwolnień migawki. Z kolei korpus, górną i przednią osłonę tworzono z lekkiego,szczególnie niesprężystego stopu magnezu. Wszystkie główne przyciski i pokrętła są uszczelnione, a części pokrywy posiadają dwuwarstwową, połączoną strukturę, co zapobiega dostawianiu się pyłu i wilgoci.

videoblog z praktycznymi funkcjami
Jeśli nagrywasz videoblogi, przyda Ci się odchylany o 180° wyświetlacz LCD, który pomaga kadrować ujęcia własne. Jeśli chodzi o nagrywanie dźwięku, poza gniazdem na mikrofon zewnętrzny dostępne jest jeszcze dopełniające złącze XLR (sprzedawane osobno), które umożliwia użytkowanie mistrzowskich mikrofonów do uzyskania ulepszonej jakości dźwięku.

Tworzenie filmów poklatkowych
Sony A6400 pozwala robić fotografie z przerwami (to po prostu fotografie seryjne robione w odstępie czasowym w przedziale 1–60 sekund). Tej funkcji można zastosować do tworzenia filmów poklatkowych na komputerze za pomocą aplikacji Viewer z zestawu Imaging EdgeTM.