Sony Alpha A7C promocja 2022

Cena10999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Aparaty cyfrowe

Opis

Aparat cyfrowy Sony A7C srebrny + FE 28-60mm F4-5.6 ILCE-7CL najmniejszy i najlżejszy aparat pełnoklatkowy na świecie Aparat cyfrowy Sony A7C metaliczny + FE 28-60mm F4-5.6 to to najmniejszy i najlżejszy pełnoklatkowy korpus na świecie.

Mimo niewielkich wymiarów jakość fotografii i filmów jest skrupulatnie taka, jakiej można oczekiwać od aparatu z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu. Szybki, pokrywający rozległy obszar i stabilny system AF pozwala z dużą prędkością wykonywać serie fotografii.

Dzięki dostosowywanemu nachyleniu ekranu LCD przy pomocy Sony A7C jest uchwycić niespodzianą akcję. Aparat Sony A7C ILCE7C najważniejsze atrybuty: Najmniejszy i najlżejszy na świecie korpus z pełnymi możliwościami aparatu pełnoklatkowego Imponująca jakość obrazu z procesora BIONZ X™ wielka sprawność i progresywne funkcje systemu AF Filmy w wysokiej rozdzielczości 4K i bogaty zestaw funkcji rozszerzających ekspresję obrazu Funkcjonalność i bezusterkowość zapewniające komfort podczas zdjęć Sony A7C metaliczny ILCE7C - pełnoklatkowy przetwornik obrazu w miniaturowej obudowie obszerniejsza produktywność przechwytywania światła oznacza wysoką jakość obrazu i małą ilość szumów większy przetwornik oznacza udoskonalony obraz.

Pełnoklatkowy przetwornik obrazu w aparacie α7C jest pokaźnie pokaźniejszy od matryc w smartfonach, kompaktowych aparatach cyfrowych, a nawet mających zbliżoną wielkość aparatach APS-C z wymiennymi obiektywami.

Przechwytywanie obszerniejszej ilości światła pozwala uzyskać profesjonalną jakość obrazu z mniejszą ilością szumów i lepiej oddanymi detalami w bardzo jasnych i ciemnych fragmentach. Obszerny przetwornik, obfita różnica Pełnoklatkowe przetworniki obrazu pozwalają uzyskać imponujące obrazy o niepowtarzalnych właściwościach.

Matryca aparatu Sony A7C ILCE-7C jest ponad dwa razy pokaźniejsza od przetwornika w aparacie APS-C o podobnych rozmiarach i choćby 30 razy obszerniejsza niż przetwornik w smartfonie. Utrwala nadzwyczajne obrazy o większej głębi i szczegółowości.

minimalne wymiary, przystępna obsługa - Sony Alfa 7C Sony A7C jest pomyślany jako drobny, lekki i funkcjonalny aparat, który możliwościami niczym nie różni się od korpusów pełnoklatkowych. Cel ten udało się osiągnąć dzięki opracowaniu nowych podzespołów mechanicznych, takich jak zminiaturyzowana migawka i moduł stabilizacji optycznej,, a także ulepszeniom w układzie komponentów sterujących i konstrukcji.

Sony A7C metaliczny ILCE7C - pełnoklatkowy przetwornik atuty pełnoklatkowego przetwornika obrazu w aparacie Sony A7C ILCE7C nie ograniczają się do przechwytywania obszerniejszej ilości światła. Wielkie rozmiary matrycy i pojedynczych pikseli pozwalająpowiększyć głębię obrazu, zakres dynamiczny i szczegółowość.

Utrwalanie całego błyskotliwa świata z Sony A7C 24,2-megapikselowy przetwornik CMOS Exmor R™ i procesor Sony BIONZ X™ rewelacyjne odwzorowanie barw i obfity, 15-stopniowy zakres dynamiczny. Pomaga to uzyskać szczegółowe zdjęcia i filmy z płynnymi przejściami tonalnymi w każdym oświetleniu.

nieprzeciętny obraz choćby przy krótkiej ekspozyc