Sony Cyber-Shot DSC-RX100 VI promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Sony Cyber-Shot DSC-RX100 VI oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3897.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Aparat SONY DSC-RX100M6
3897.00
MediaMarkt.pl
SONY aparat kompaktowy CyberShot DSC-RX100 VI
4720.00
Mall.pl
Sony DSC-RX100MVI
4999.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Aparaty cyfrowe

Opis

proponując pokaźniejszy zasięg i udoskonaloną skuteczność, Cyber-shot DSC-RX100 VI producenta Sony to kieszonkowe urządzenie sieciowe cechujące się imponującą kolekcją fotografii i możliwościami wideo. Eksponująca się kolekcją dzięki zwiększonemu zoomowi, RX100 VI ma obiektyw o rozdzielczości 24-200 mm ZEISS Vario-Sonnar T *, który obejmuje szerokokątne i teleobiektywy, co zapewnia obszerniejszą sprężystość fotografowania.

Wykorzystując najnowszą wersję obiektywu, użyto 20,1-megapikselowy przetwornik Exmor RS CMOS, a także lepszy procesor obrazu BIONZ X, zapewniający wysoką produktywność fotografowania z prędkością 24 klatek na sekundę, wysoką czułość ISO 12800 i nagrywanie wideo UHD 4K.

budowa zapewnia również 315-punktowy hybrydowy system AF, gwarantujący szybką i skrupulatną kontrolę ostrości i śledzenie obiektów równocześnie w trybie nieruchomym, jak i w trybie wideo.Kompleksowa budowa i frontowe interfejsy LSI jeszcze przyczyniają się do szybszej pracy i wyższej jakości obrazu.

włączenie ustawień S-Log3 i HLG gamma i fotografowanie z wysoką prędkością klatek umożliwia nagrywanie z szybkością do 960 klatek na sekundę w celu odtwarzania w zwolnionym tempie. Choćby przy zintegrowanym 24-200 mm współczynnik kształtu RX100 VI pozostaje prawie tak kompaktowy jak nigdy dotąd, lecz wciąż bez poświęcania na funkcjonalność.

Wyskakujący elektroniczny wizjer OLED o przekątnej 2,36 m jest szykownym środkiem do oglądania na poziomie oczu lub alternatywnie można używać ekran dotykowy LCD o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 921,6 piksele.

kąty i możliwości dotykowe umożliwiają korzystanie z funkcji Touch Focus i Touch Shutter Kamera obsługuje także łączność bezprzewodową w celu udostępniania fotografii do podłączonego urządzenia mobilnego albo do umieszczania danych o lokalizacji ze smartfona.

20.1MP 1 "Exmor RS CMOS detektor i procesor obrazu BIONZ X. Wykorzystując zaawansowaną strukturę złożoną ze zintegrowanego układu DRAM, przetwornik 20,1 MP 1 "Exmor RS CMOS modelu RX100 VI jest w stanie zapewnić unikatową jakość obrazu do ISO 12800 z niewiarygodnie szybką wydajnością Ten czujka ustawia obszar pikseli, wysoki szybkość przetwarzania sygnału i pamięć w celu zwiększenia przepustowości informacji ponad pięciokrotnie i zapewniają takie funkcje, jak 40-krotny zwolniony ruch, migawka zabezpieczająca przed zniekształceniem, wideo UHD 4K itd.

Ten 1-calowy czujnik ma także płaszczyznę ogniskową punkty AF z detekcją fazy dla szybszego, bardziej dokładnego ustawiania ostrości. Detektor jest sparowany ze zaktualizowanym procesorem obrazu BIONZ X i frontowym interfejsem LSI, co istotnie polepsza prędkość i przepustowość całego systemu obrazowania, umożliwiając ciągłe fotografowanie z AF / AE z szybkością do 24 fps.

Rozbudowany bufor umożliwia ciągłe fotografowanie w sytuacji dłuższych linii, do 233 plików JPEG. Front-end LSI i rozszerzona skuteczność czujnika ulepszają też ogólną jakość obrazu, wyjątkowo przy wyższej czułości, redukując szumy i proponując wyższą postrzeganą rozdzielczość i definicję koloru.

Obiektyw ZEISS Vario-Sonnar T * 24-200mm Obejmujący imponujący zakres równoważny 24-200 mm, zintegrowany obiektyw ZEISS Vario-Sonnar T * pasuje do fotografowania w szerokim zakresie sytuacji. Obejmujące dzisiaj szerokokątne i przeciętne teleobiektywy, zaktualizowany zakres zoomu zapewnia większą wszechstronność fotografowania, zachowując przy tym kompaktowy kształt dzięki maksymalnemu zakresowi przysłony f / 2.8-4.5.

kompozycja optyczna posiada osiem asferycznych komponentów, w tym cztery innowacyjne elementy asferyczne (AA),znacznie zniżyć aberracje i zniekształcenia, by uzyskać wysoką ostrość i precyzyjne renderowanie.

warstwa antyrefleksyjna ZEISS T * została jeszcze zastosowana do tłumienia refleksów i odblasków dla poprawy wierności kontrastu i koloru. Sprężysty zasięg uzupełniają cztery zrównoważone stabilizatory obrazu Optical SteadyShot, które minimalizują pojawianie się drgań aparatu w celu fotografowania z ręki w słabym świetle.

w dodatku, Clear Image Zoom może być także wykorzystany do dalszego zwiększenia wydajnego zasięgu zoomu przy niemal zerowej degradacji obrazu. Szybki hybrydowy system AF z 315 punktami detekcji fazy RX100 VI jest wyekwipowany w system AF z detekcją fazową, który pokaźnie udoskonala szybkość autofokusa jednocześnie w sytuacji fotografii, jak i video.

Kamera wykorzystuje system hybrydowy z 315 punktami wykrywania fazy, które pokrywają około 65% kadru wraz z systemem detekcji kontrastu, aby zapewnić prędkie i staranne ogniskowanie w zróżnicowanych sytuacjach.

RX100 VI jest w stanie szybko zablokować obiekty w zaledwie 0,03 sekundy i może korzystać z funkcji śledzenia AF w trakcie fotografowania z prędkością 24 klatek na sekundę. Żeby zapewnić bezproblemową obsługę, przyspieszony system wyświetlania oferuje zmniejszone zaciemnienie, co usprawnia śledzenie podczas...