Marginesy Czy mnie się wydaje, czy tu jest bardzo gorąco? promocja 2024

Cena30.31
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Marginesy
Kategoria:Audiobooki
ISBN 9788366140486
Autor Charo Izquierdo, Laura Ruiz de Galaretta
Wydawnictwo Marginesy
Ilość stron 342
Rok wydania 2019
Tematyka kulinaria, hobby, poradniki

Opis

Wszystkie wiemy, że kiedyś przyjdzie na nas pora, nie wiemy tylko kiedy. Często boimy się o niej mówić i wolimy cierpieć w milczeniu. Choć żyjemy w nowoczesnych czasach, temat menopauzy pozostaje jednym z największych tematów tabu, a stereotypy z nią związane dalej są głęboko zakorzenione w naszym liberalnym społeczeństwie.Charo i Laura – dwie nadzwyczajne dziennikarki, obdarzone lekkim stylem – wyjaśniają szczegółowo, a zarazem w dostępny sposób, wszystko, co powinnaś wiedzieć o menopauzie: od huśtawek hormonalnych i stosownego leczenia, przez dietę i wysiłek fizyczny, aż po tajniki urody, sposoby na poprawienie sobie humoru i udane współżycie.

Chcą, aby dzięki tej książce menopauza przestała być słowem wypowiadanym szeptem albo w ogóle pomijanym i aby każdy zrozumiał, iż nic złego się z nami nie dzieje, że nie postarzejemy się w ciągu jednej nocy, że nie jesteśmy histeryczkami, nawet jeśli niektórzy nas o to oskarżają.

Chcą też, żebyśmy poznały objawy menopauzy i z czego wynikają, bo tylko w ten sposób można zrozumieć samą siebie i pomóc w tym innym.Każdą z nas czeka świeże życie. Owszem, czasem może być wyzwaniem, ale za to otworzy przed nami bramy do specyficznego okresu dojrzałości i bogactwa przeżyć.Bo w trakcie menopauzy można radować się życiem bez kompleksów.Charo Izquierdo – dziennikarka, pisarka i bizneswoman.

Szefowa Mercedes-Benz Fashion Week i autorka dwóch powieści: Puta no soy i!Socorro, soy abuela! La historia de mi nieta, mi hija y la madre que la parió. W 2012 znalazła się na liście 500 najbardziej wpływowych osób w Hiszpanii, opublikowanej przez hiszpański dziennik „El Mundo”.Laura Ruiz de Galarreta – dziennika i bizneswoman, aktualnie zajmuję się projektami korporacyjnymi i współpracą w Taller de Editores-Vocento.

Była dyrektor generalna Mujer de la Comunidad de Madrid. Prowadzi blog blogs.mujerhoy.com/caperucita-en-manhattan/.