Wyrwa (audiobook) - chmielarz wojciech - książka marki Marginesy promocja 2024

Cena33.92
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Marginesy
Kategoria:Audiobooki
ISBN 9788366500440
Autor Wojciech Chmielarz, Michał Pawłowski, Grzegorz Da
Wydawnictwo Marginesy

Opis

Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, iż wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Jak powiedzieć teściom? Jak ma dzisiaj funkcjonować, gdy dotychczasowe, spokojne życie nagle szarzeje i zmienia się w ciąg udręk?

Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała mu, iż jedzie na delegację pod Kraków. Pomyliła się? Okłamała go? A gdy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy pan, Maciej inicjuje rozumieć, że Janina miała sporo sekretów. Widocznie więcej, niż można się spodziewać po kimś tak zagonionym i zapracowanym. I iż musi się z nimi zmierzyć.

Pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia w niełatwą zagadkę. Maciej jedzie na Mazury i wkrótce przekonuje się, że być może tak naprawdę nie znał kobiety, z którą spędził ostatnich dwanaście lat życia.

Wyrwa to opowieść o mężczyznach, którzy kochali tę samą kobietę i którzy będą musieli zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci. O poczuciu straty i głuchej rozpaczy zmieniającej się w gniew, który szuka ujścia. To także historia o splątanych uczuciach, o nieprzystępnej przyjaźni i o konsekwencjach życiowych błędów. I o tym, że można mało wiedzieć o kimś, z kim mieszka się pod jednym dachem.

Nowy thriller psychologiczny Wojciecha Chmielarza, autora genialnie przyjętej Rany i zekranizowanego poprzez Canal+ Żmijowiska.

WOJCIECH CHMIELARZ (ur. 1984) – autor kryminałów, dziennikarz, zdobywca Nagrody sporego Kalibru (2015) i Nagrody Czytelników dużego Kalibru (2019), ośmiokrotnie nominowany do tej nagrody, zdobywca Grand Prix Warszawskiego Festiwalu Kryminału (2019) i Złotego Pocisku (2019). Uznawany za jednego z naj­lepszych pisarzy kryminalnych.

Tytuł CD MP3 Wyrwa Autor Wojciech Chmielarz Wydawnictwo Marginesy EAN 9788366500440 ISBN 9788366500440 Kategoria Audiobooki\Literatura Format 14x12.5x0.6 cm Rok wydania 2020 Wydanie 1 Waga 0.054 kg