Pan Andersen opowiada Brzydkie kaczątko i inne historie (5905116005572) promocja 2021

Cena12.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Bajki

Opis

Brzydkie kaczątkoTo był efektowny dzień. Mama kaczka znalazła wśród swych jaj dziwne jajo. Wykluło się z niego niezdarne brzydkie kaczątko. Jego odmienność wywoływała szyderstwa wszelkich mieszkańców gospodarstwa.

Kaczątko musiało opuścić farmę i samo przetrwać w niebezpiecznym świecie, lecz w końcu odkryło swoje całkiem nowe oblicze.Ogrodnik i jego chlebodawcyGdzieś niezwykle daleko, pewna arystokratyczna rodzina posiadała błyskotliwy pałac, otoczony perfekcyjnym ogrodem, o który poprzez całe swoje życie troszczył się utalentowany ogrodnik o imieniu Larsen.

Był on wyśmienity w swoim fachu. Jego ogród dostarczał mnóstwo wspaniałych owoców. Nikt jednak nie doceniał jego geniuszu.Zupa z kołka od kiełbasyW starym domu w kuchennej piwnicy od lat rezydują myszy. Dziś właśnie odbywają swój coroczny bankiet, na którym przyszły mysi król ma wybrać swą wybrankę.

Nie może się jednak zdecydować, kto ma nią zostać. Obwieszcza więc, że poślubi tą mysz, arystokratkę bądź nie, która przyniesie mu z pokaźnego świata przepis na nadzwyczajną zupę z kołka od kiełbasy. Jak potoczą się losy naszych niewielkich bohaterów? Jaki wpływ na dobór przyszłej królowej będzie miał mysi kucharz?Towarzysz podróżyJan po śmierci swego kochanego starego ojca, odziedziczył 25 metalicznych monet.

teraz już nic nie trzymało go w domu. Więc zdecydował się, że pora rozejrzeć się po świecie. Jednak już pierwszego dnia podróży utracił cały swój majątek. Niebawem zyskał jednak świetnego towarzysza podróży.

Kim jest zagadkowy człowiek?