Dynia łuskana (pestka dyni) polska (bezłuskowa) 0.5 kg marki Badapak promocja 2023

Cena12.93
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:BadaPak
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki

Opis

Dynia łuskana (pestki dyni) Polska (bezłuskowa)

Dynia łuskana BadaPak to nieprzeciętna zdrowa przekąska i zarazem skarbnica komponentów odżywczych.
Lista zalet ich spożywania jest szczególnie długa. Pestki dyni BadaPak to perfekcyjne źródło wielu cennych, witamin. Zawierają silny przeciwutleniacz jakim jest witamina E. Nie brakuje w niej także tiaminy, ryboflawiny, niacyny, witaminy B6, witaminy A, C oraz D. Jest cennym źródłem kwasu foliowego. Dynia łuskana BadaPak to dość kaloryczna przekąska, jednak nie powinno to nikogo martwić. Kaloryczność ta wynika z tłuszczy w niej zawartych, należy pamiętać, iż są to zdrowe. Pestki dyni są zacnym źródłem cennego cynku. W dodatku odnajdziemy w niej takie minerały jak fosfor, potas, magnez, wapń, żelazo i sód.

Dynia łuskana BadaPak może być spożywana bezpośrednio, to smaczny rarytas do chrupania. Ponadto może wzbogacić smak gęstych zup-kremów. Stanowi pożywny i wartościowy dodatek do sałatek, domowego pieczywa, past kanapkowych. W połączeniu z innymi bakaliami BadaPak stworzą podstawę domowego musli.

Pestki dyni zawierają tłuszcze w związku z tym najlepiej przechowywać je w chłodnym suchym miejscu albo w lodówce.

Dyni nikomu demonstrujeć nie trzeba. Ten soczyście pomarańczowy owoc na stałe skomponował się z wczesnojesiennym krajobrazem. Wartości odżywczych dyni nie sposób przecenić. Natomiast niewiele osób wie jak zdrowe i cenne są na dodatek jej pestki.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane na dodatek sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.