Morwa biała suszona 1 kg, MORW promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj suszone owoce

Opis

Morwa biała suszona

Morwa biała suszona BadaPak mimo swoich licznych wartości odżywczych to wciąż mało doceniany owoc. Dzięki pokaźnej ilości łatwo przyswajalnych węglowodanów jest przekąską wysoce energetyczną. Morwa biała zawiera duże ilości witaminy C, a także witamin z grupy B (tiaminę, ryboflawinę, niacynę, wit B6) a także liczne minerały: fosfor, potas, a także żelazo. To perfekcyjne źródło białka, błonnika, kwasów organicznych także garbników. Owoce morwy białej charakteryzują się obfitą zawartością flawonoidów.

Morwa biała suszona BadaPak ma dość słodki, lekko mdły smak. Jest chrupiąca i smaczna. Owoce można jeść same jako przekąskę. Sprawdzą się jako dodatek do owsianki, musli, koktajli a nawet domowych wypieków. Dodane do herbaty stworzą aromatyczny, rozgrzewający napój.

Morwa biała to gatunek drzewa liściastego. Ojczyzną jej są Chiny, gdzie od wieków uwielbiana jest za swoje właściwości lecznicze. Obecnie morwa rośnie dziko w dodatku w Afryce i Ameryce. Jej owoce kształtem przypominają jeżyny. W zależności od odmiany mogą występować w odcieniu białym, różowym, czerwonym i czarnym. W Polsce morwa biała jest jedynym uprawianym gatunkiem tego drzewa.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane na dodatek sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.